МНОГОДЕТНИ МАМИ 21

  • 15 817
  • 364
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 487
Кога успяхте две страници да изпишете значи...
Честит имен ден на празнувалите вчера!  bouquet
Ние вчера бяхме на работа семейно - всички натоварени в колата и с нашия тати по пътищата,ама май не ми се повтаря втори път,защото беше малък ад.То жеги,то нерви - децата им е скучно в колата по-дълго време,хем спирахме и слизахме да поиграят и да потичат,но не става...
Ех,защо си нямаме село.....
Лилибон,за теб много  Hug  и  bouquetВъзхищавам ти се най-искренно,а тази снимка в подписа ти ,направо ме разтапя... Heart Eyes
Деси,да ти е жив и здрав рожденника!много успехи в живота му желая!  bouquet
Галче,бързо оздравяване на Пепи. Hug
Стела Мария,дано всичко е на ред - аз третата бременност бях така - с много ниска плацента и не чак толкова чести контракции,но имах.Доктора постоянно забравяше,че съм с ниска плацента и все напираше да ме преглежда - ама аз не давам Mr. GreenЧак трудно измерваха малката - толкова ми беше ниска.Добре си решила за Косето,аз също нямаше да мога да гледам нещастно детето си...  bouquet
Фотошопките,изтървах ви аз,изтървах ви,ама и вие не давате да ви догоня... Laughing
Поздрави и прегръдки на всички и лека седмица ви желая! Hug  bouquet

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Мамо Ц, ако минавате през Варна, звънкай да се видим и на живо! Ако успеете да се отдалечите поне малко от морето, че вчера в Поморие то имаше невероятен преливащо-син цвят.

Стелла Мария
, остави детето да си изкара ваканцията като хората. То немския език като език ли е? Права е Неви, че пожелае ли, винаги и като по-голям може да го научи. Имам приятелка, женена за холандец, и на нейните тревоги ще успее ли да води детето на уроци по пиано в друг град, таткото коментирал - И да не ходи на пиано, пак ще е щастлив, нали? - което в нейните уши на майка прозвучало като светотатство. Много амбициозни майки сме това българките!
И се пази повечко сега и гледай да си максимално спокойна, за да расте спокойно и малкото човече!  Simple Smile

Неви, чакам да се обадиш като дойдете!

Галче, лош завършек на, надявам се, иначе хубав лагер. Бързо да минава пневмонията на юнака, как му се случи да кара пневмония посред горещ юли!

# 32
  • Мнения: 1 470
       Като стана въпрос за Варна...Някой знае ли къде се намира Лозенец?!Близо ли е до Варна?!Защото мойте слънчица ще са там на лагер,и ние мислим да ги посетим за три-четри дена към края,та можем да се видим някъде с Варненските мами от нашата си темичка...Говоря някъде за периода -началото на септември...
      А за импровизираната срещичка-ЗАЩО НЕ ВИКАТЕ БЕ?!

# 33
  • Мнения: 1 035
 Stopмомичета! При нас днес е спокойно.Нямам работа, мързелувам цял ден.Заслужена почивка след изминалата седмица.Дано така продължи денят , а защо не и седмицата.  Галче, дано бързо оздравеят децата.    Стела-  стискам ти палци за безпроблемна бременност а за детенце не се кахъри.специално за езика има време.Много исках да видя снимчици на Криско,но не можах.  много ме е срам ,въпреки обясненията -не стана.  Ами това е Приятен следобед.

# 34
  • Мнения: 3 323
Щото станаха шефки и си подбират с кого да общуват! Добре, че съм нахална - та се набутах и аз да ги гледам....Значи отчет - превзели са Асоциацията - вече ще се казва Асоциация на Многодетните родители. Председател - Председателката, заместник Галчето - ше коли и ше беси! Цоци е уволнена, щот не  ми пише нищо и се праи, че я няма на скайпа... Аз нали съм с връзки - ше подкокоросвам уволненията! Перка, като се върне от морето - ше я праим лице на сайта - да се види, че многодетните само лежат на плажа и хич хабер си нямат- деца да гледат! Демек - това е хубаво, ще привлечем масите.... Пък като станат всички с по 3 деца, ще отменим закона за бройката...
Така! Казах сериозното, сега несериозното - играха чаветата, поприказвахме си, ама то времето все не стига! Та, май ще требе по начесто да се гледаме. Присъствие само след официална покана или ако ми давате по една баница - със сирене, с просо - всичко ще ядем!

# 35
  • Мнения: 3 479
       Като стана въпрос за Варна...Някой знае ли къде се намира Лозенец?!Близо ли е до Варна?!Защото мойте слънчица ще са там на лагер,и ние мислим да ги посетим за три-четри дена към края,та можем да се видим някъде с Варненските мами от нашата си темичка...Говоря някъде за периода -началото на септември...
      А за импровизираната срещичка-ЗАЩО НЕ ВИКАТЕ БЕ?!

Лозенец според мен е на юг от Бургас.
А за срещата извинявай Hug То първо щяхме да се виждаме само ние със ЗлатоПерката заради тениските. Теди като чу и тя поиска да дойде, че сега е сама с двете деца и им е скучно. Пък Перката казала и на Дивната ирландка, щото те нали са в един район и така заформихме прилично голяма компания. Подърдорихме си, децата къде поиграха, къде помрънкаха и все пак си прекарахме добре. Следващият път ще гледаме да ви известим по-отрано, ако се случи нещо импровизирано. Heart Eyes
Благодаря за пожеланията за Пепи, той вече е доста добре и даже днес докторката му позволи да излиза.
Неви, много мило, че питаш за децата Hug Мати се научи да играе на плейстейшъните и сега не можем да го измъкнем от вкъщи, само иска да играе. Обаче аз съм непреклонна и свеждам всички такива занимания до абсолютния минимум. Криско, все още го раздава по бебешки - не говори, виси само по мен като някое маймунче. Случва се и да се заиграе, обаче по-често е отгоре ми. Сега съм се заела да го отказвам от бебешките навици. Като първа точка е пиенето на вода само от чаша. Като свикне с това, ще махнем и залъгалката.
За днес съм намислила културно мероприятие. Ще водя Мати на театър в Арена Младост. Мати ще се забавлява, а пък аз два часа ще гоня Криси по стълбите и между масите #Crazy, но няма как мъжът ми е зает и не може да го гледа. А пък ние от този месец сме без детегледачка. Сигурно ще търся някоя почасово, но още не съм решила къде да я търся и какви условия да й предложа.

Ей, Ирландката, що си правиш майтап на чужд гръб bash
Ще те видя аз тебе като почнеш ремонта hahaha hahaha

# 36
  • Мнения: 28
Здравейте мами Stop

Честит имен ден на всички с име Марина и Марин  bouquet
Знам,че аз съм една от несерьозните мами,но съм сама с близнаците, а те много ме изморяват.Немога да ги изкарам навън ,а после немога да ги прибера , следва баня ,обяд ,спане и пак наново.А мама през това време пере и готви ooooh! Няма край.Нашия батко е в Русе при бабите си и си почива без нас Laughing Сега като го няма разбирам какъв помагач ми е Thinking Мислех и аз да отпочина малко при мама ,ама нямаме кола , а с автобус 5 часа до Русе си е направо приключение #Crazy
Та това всекидневие направо ме убива ,а жегата ме довършва #Crazy
Мъча се да махна памперсите на близнаците и само дето не съм облякла клоунски костюм ooooh! Голяма мъка е това Sad А като излизам на площадката да играят все едно за екскурзия тръгваме #Crazy Надявам се скоро да има резултат.
Приятен ден от мен мами героини  bouquet

# 37
  • Мнения: 2 433
Оооохххх...много искам да ви се оплачаааа Cry Confused

Днес съм много зле да ви кажа
Нещо не се чуствам добре с новата придобивка  #Crazy да не казвам че имам чуство че ми пречат тези пусти очила #2gunfire
Вярно -  виждам много по ясно - но имам усещането че ми тежат и пречат?!  #Crazy бързо ветеранките да кажат дали е така???за колко време се свиква ?Или нещо аз не съм наред и се халосвам
А За септемврийска срещичка нова - аз съм винаги готова!!!!

# 38
  • Мнения: 1 744
Джулис, защо не си сложиш лещи. И на мен ми беше много некомфортно да нося очила и си сложих лещи за около 100лв, но направо се родих - това беше преди 4г. Като излязох по майчинство с Вики ги махнах и оттогава съм без нищо, но аз съм само с 1 диоптър и все някакси виждам.
И аз съм за среща през септември, но ако може след 10-ти, че не знам докога ще сме на село. Peace
Близнаци, и аз съм на тоя хал с памперсите. Засега постижението ми е, че ги научих да сядат на гърне като им кажа, и нищо повече. Държа ги по гащи в къщи и бърша след тях. Но честно казано това не ми е фикс идея, така че не си давам много зор...
Галче, защо не каза, че ще идвате в нашия квартал, можеше да се видим поне за малко - аз съм на 10 минути оттам.

# 39
  • Мнения: 639
Пешеходката ирландска,най-накрая ти писах за това пусто просо на лични,че то направо покълна вече.............. Embarassed Embarassed Embarassed
А и ето най-накрая снимките на Еленият Криско,че той ще порасне до като ги пусна,ама съм си смотана мама и това е! Embarassed Rolling Eyes
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=154036

  JuliS ,туй с очилата много е гадно ,аз така и не свикнах ,само ги мандахерцам насам,натам из офиса и току ги слагам за респект!Но когато съм пред компа цял ден ,много ме боли след това главата .Така,че дерзай!

# 40
  • Мнения: 370
Мами, май аз съм виновна, че ходенето на Гал4е до Дидуш се превърна в "неформална среща" и не го написахме във форума!
Понеже на предната среща при Маминка нямаше много мами и решихме, че всички вече сме във ваканция... Пък на мен ми е скучно всеки ден с двете деца по два пъти на "лалеята" (Гери така казваше на алеята, дето е пред съседния блок) и двете мами, с които съм всеки ден там не са многодетни ....
НадяЕвро, това ли е твоят квартал?
Шапчице, специално те търсих на скайпа, за да ти кажа, защото знам, че си винаги готова, но вчера цял ден те нямаше.(Сега пак)
А за септември - сигурно ще трябва да организираме нещо - може би първата събота и неделя след 15 септември, че преди това - всички ще стягат учениците!

# 41
Готварска тема на многодетните мами

  bouquet Имате думата!Да напълним темата с наши изпитани готварски рецепти   bouquet

# 42
  • Мнения: 3 323
Юле, аз за 1 седмица свикнах ,  7-8 години вече... Даже не ги усещам, понякога ги търся, а те- на очите ми! Ама аз трябва да ги нося, както каза доктора - от мига в който се събудя - докато заспя!
Цоци, радост за очите ми си ти! Не можеш ли, да публикуваш вече написаните за Асоциацията и да допълваме към тях....
Наде, ти си от Младост, нали ? Срещата беше при нас с Перката - в Бъкстон... Да не сте се преместили?
Близнаци, съчувствам ти! С едно- едвам се оправях като дойде времето за гърнето ( макар, че малкия всъщност така и не го прие - минахме напрво на тоалетната), а с две сигурно нямаше да мога, изобщо!
Галче, що се засягаш - само казвам на кой да се подмазват, бе! Пък и от баниците ще ти дам!

# 43
  • Мнения: 1 744
Пешеходке , имам предвид , че Галчето писа, че днес ще идват в Арена -Младост. А ние сме точно до Бизнес парка - на десетина минути. Peace

# 44
  • Мнения: 1 818
Деси,да ти е живо и здраво порасналото момченце!  bouquet  bouquet  bouquet

Лилибон,много е чаровен Криско!Пу-пу-пу! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Неви,нашият тати заминава за Валенсия за месец,но ще си идва всеки петък...Мъжлето на Илиева заминава до януари Hug Hug Hug


Юле,с малко закъснение дълги години да си носиш със здраве именцето!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт