Бихтели купили на 7г МР3

  • 2 510
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 274
Да, бих. Peace

# 31
  • Мнения: 920
Децата ми са големи, но открай време всяко изобретение със слушалки е добре дошло за мен. Иначе рискувам да откача. И за телевизорите имам слушалки.

# 32
  • Мнения: 24 467
Имаме такова нещо от 5 годишна възраст на сина, "куча" марка, но работи без каквито и да било проблеми. Подари му го свекървата за една нова година по негов избор.

# 33
  • Мнения: 3 146
А какво е мнението ви за слушането на музика със слушалки от малки деца? Не е ли то вредно и опасно за слуха? Аз самата ако слушам 30 мин каквото и да е със слушалки, ушите ми след това дават заето.
Точно това мислех да напиша. Вредно е и то много. Слушането със слушалки е вредно и за възрастни. Уврежда слуха и това е сигурно. Това е единственото, което би ме спряло да купя МР3 и да го отложа с колкото е възможно повече.
Колкото до формирането на музикален вкус - това не може ли да става, докато цялото семейство си пуска музика на уретбата или ходи на концерти...

# 34
  • Мнения: 183
моя син е почти на 8 год. и от доста време искаше MP3,ТЪЙ КАТО АЗ СЪМ ОТ МАЙКИТЕ ,КОИТО НЕ УДОБРЯВАТ ДА СЕ ЗАДОВОЛЯВАТ ВСЯКАКВИ ПРИЩЕВКИ НА ДЕЦАТА,склоних едва след като завърши първи клас и по тоя повод купихме най-простия вариант за около 40 лв.Радва му се 3 дена и после го забрави ,сега е на тема телефон ,но ще трябва да почака доста,според майчините му принципи Mr. Greenне му е нужен ,че после на 18 ще поиска звездичка да му свалим от небето Rolling Eyes.

# 35
  • Майничка
  • Мнения: 12 724
Колкото до формирането на музикален вкус - това не може ли да става, докато цялото семейство си пуска музика на уретбата или ходи на концерти...

По принцип може - когато първо мама и тате се разберат кое да се слуша - Лехар или боса нова и после скръцнат дружно със зъби на детето, че 12-то поред пускане на диск на "Бон-бон" или "Петя и вълкът" НЯМА да има. Но отнема време.Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 14 133

Изобщо съм положително настроена към  подобна покупка. Ако детето има интерес, не виждам причина да не му се купи.
Peace

# 37
# 38
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Иска ми се само да вметна, че тези джаджи могат да се ползват и за доста полезни неща.
Особено мп4 устройствата, които показват картинки и филмчета.

От там нататък, всичко е въпрос на родителска фантазия и желание.

# 39
  • Мнения: 2 567
Аз съм наистина много скарана с техниката  Embarassed Сега Реза като спомена за mp4 и възможността им да показват снимки и клипчета се сетих, че и на моята може и взех, че я питах нейното устройство от кой вид е. И тя потвърди, че е mp4 . Аз явно съм си мислила, че щом не е много скъпо е от по долния клас  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 886
Иска ми се само да вметна, че тези джаджи могат да се ползват и за доста полезни неща.
Особено мп4 устройствата, които показват картинки и филмчета.

От там нататък, всичко е въпрос на родителска фантазия и желание.
Точно такова купихме днес дете  емного щастливо обеша да слуша не всеки ден и рядко аз самата мечтаех за уокмен преди години но заради  други причини не стана ConfusedПоне  сега се радвам че детенцето ми е щастливо Peace

# 41
Иска ми се само да вметна, че тези джаджи могат да се ползват и за доста полезни неща.
Особено мп4 устройствата, които показват картинки и филмчета.

От там нататък, всичко е въпрос на родителска фантазия и желание.
Точно такова купихме днес дете  емного щастливо обеша да слуша не всеки ден и рядко аз самата мечтаех за уокмен преди години но заради  други причини не стана ConfusedПоне  сега се радвам че детенцето ми е щастливо Peace
[/quo
Хора никога не купувайте на децата си такива неща със слушалки. Това е много вредно Вредно е и за възрастни.
При едно отслабване на ушния апарат от скрита инфекция или друго опасността от увреда от слушане със слушалки могат да бъдат сериозни. Просто си нямате на представе за какво става на въпрос кошмара е абсолютен. Не е шега. Тези неща и зверската музика в дискотеките трябва да се забрани от СЗО но не всичко е за пари замислета се. Може никога да не се случи но пазете децата си и себе си. Не всичко ново е безвредно. Ако някой се интереува повече може да прочете по темата в гугъл да търси увреда в следствие силен шум глухота или tinnitus!!!

# 42
  • Мнения: 205
Не , не бих купила.Смятам , че е твърде рано.Дразня се, когато видя малко дете с GSM, МР3 и всякакви джаджи от този тип.За мен това е възраст когато децата трябва да си играят повече с играчки и с други деца, а не по цял ден да се занимават с такива глупости.А и не на последно място-доказано е , че дискмени, уокмени, МП3 и всякакви от този тип вредят на слуха.

# 43
  • София
  • Мнения: 8 333
Моя има МР4-player, на 2,5 г беше като баща му му го взе за забавление в колата. В момента таткото го ползва.
Нашия е "българско" на Дейзи, мисля че до 160 лв беше

# 44
  • Мнения: 3 221
Категорично не бих купила mp3 плеър на 7-годишно дете. Твърде малко е и интересът му ще бъде краткотраен.
И за какво му е всъщност -  да демонстрира колко е готин ли?

Общи условия

Активация на акаунт