Гости

  • 1 458
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 134
Най - вероятно, джапанките са били собственост на нечия свекърва, след което подло са й отнети и са предлагани около 3 месеца в Продавалника. Накрая са развили фобия от невиртуално ползване и всеки, който ги докосне бива заразен от непоносимост към собствените си крайници.
Черна магия е това - всеки от "Д&С" ще го потвърди!

За да се развали, трябва  следното:

- 10 форумски  деца дружно и в тон да се разделят с гърнето;
- 15 форумски майки - с петъчните теми;
- 3-мата останали форумски бащи - с колите си;
- Въпросната свекърва да ходи само с налъми.

Тази рецепта е изпитана. Гаранция - 3 месеца. Ако и след този срок нещо продължава да сърби, то профилактиката вече със сигурност е минала през вашия квартал и можете да се изкъпете.

# 16
  • Мнения: 2 759
....Ако и след този срок нещо продължава да сърби, то профилактиката вече със сигурност е минала през вашия квартал и можете да се изкъпете.
                    Не може ли всъщност само да си измия ръцете и краката? Все пак друго не ме сърби  Crossing Arms?

# 17
  • Мнения: 1 134
....Ако и след този срок нещо продължава да сърби, то профилактиката вече със сигурност е минала през вашия квартал и можете да се изкъпете.
                    Не може ли всъщност само да си измия ръцете и краката? Все пак друго не ме сърби  Crossing Arms?

Ще!  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 33
Ах, каква изненада, имала съм си адашка във форума #Crazy

# 19
  • Мнения: 1 113
Лигле, в никакъв случай не ги мий! Знаеш ли какви бактерии има във водата! По-голяма беля ще си навлечеш!

Щом не помага самовнушението, чеши интензивно и самоотвержено докато падне горният слой на кожата. После само ще боли, но пък сърбеж няма да има.

# 20
  • Мнения: 3 537
Ако нищо не помага,
може и да се гръмнеш.
най-добре! Mr. Green

# 21
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Тази тема заема достойно място в класацията за "Най-тъпа тема пускана във форума"! Лигле дерзай! Laughing

# 22
  • Мнения: 4 585



Не се ебавам. И нямаше откъде да знам, че чаршафите ти са монографисани.
Не съм влизал в спалнята ти. Помислих, че си ги обръщала. Кое към краката, кое към главата.
А,  може да ви бъркам двете. С латински букви е по-лигаво.

# 23
  • Мнения: 2 759
Ах, каква изненада, имала съм си адашка във форума #Crazy
                   Мен ме сърби, тебе ти се редуват да ти се уголемяват очите (забелязала ли си?)... нищо добро не носи този ник  ooooh!... Май наистина тегне проклятие над него  Crossing Arms.

# 24
  • Мнения: 2 759
Ако нищо не помага,
може и да се гръмнеш.
най-добре! Mr. Green
                    Малееее  Shocked... на вас двете дано не ви се разболяват децата и мъжете  Sick!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 074
краста  Hug

# 26
  • Мнения: 6 417
Eгати, цяла тема за една нищо и никаква краста  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 3 537
Ако нищо не помага,
може и да се гръмнеш.
най-добре! Mr. Green
                    Малееее  Shocked... на вас двете дано не ви се разболяват децата и мъжете  Sick!!!
То мойто болно вече.Домъкнахме си обрив от морето.  bouquetТа ми иде да се гръмна вече,затова ти го казвам.

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 573
 Tired

Общи условия

Активация на акаунт