фАЛШИВИ ПАМПЕРСИ-Либеро-5-8кг

  • 1 823
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 463
Сегашните се правят във Хранция и наистина качеството е влошено. Понеже видях темата в началото, и погледнах стария ни пакет- бяха произведени в Швеция, а на тези пише че са произведени във Франция. Наистина ги има топченцата и ще се отказвам от тях. Преди бях изключително доволна, ама сега, въобще.

# 16
  • Мнения: 79
И аз използвам Либеро и наистина от5-8кг оставаше гел по дупето.Сега ползвам 7-14кг и са добре,но миришат на много гадно(на силно лепило)засега съм нямала проблеми,но следващия път ще си купя Хъгис.

# 17
  • Мнения: 537
Аз ползвам Либеро 7-14 кг, но засега не съм имала проблем,нито е било подсечено дупето, нито гел е излизал. Купувала съм и от двете разновидности и с шапка на картинката и без. Но ще погледна къде са произведени и ако нещо стане на малката ще ги сменям, а съм много доволна от тях дано пък да няма дефект.  Rolling Eyes Че другите марки комай не ни вършат много работе, не че съм слагала всички ама....

# 18
  • Мнения: 711
Тези дни се надявам да родя вече и онзи ден купих от Била Либеро 3-6кг и сега като видях темата се чудя какво да правя. Аз ги взех за болницата, но пакета е  46бр. Дали да ги ползвам изобщо за новородено щом казвате, че не са добри. Погледнах на пакета пише, че са произведени във Франция.
Да купя ли други или да пробвам с тези?  newsm78

# 19
  • Мнения: 394
преди малко си купих и аз от френските либеро, но не от метро, а от штъркел и наистина са по-некачествени.

# 20
  • Мнения: 4 111
Тези дни се надявам да родя вече и онзи ден купих от Била Либеро 3-6кг и сега като видях темата се чудя какво да правя. Аз ги взех за болницата, но пакета е  46бр. Дали да ги ползвам изобщо за новородено щом казвате, че не са добри. Погледнах на пакета пише, че са произведени във Франция.
Да купя ли други или да пробвам с тези?  newsm78

Отвори пакета, разгледай ги, помириши ги, налей ако искаш вода в един, разгледай след време дали ще има гранулки - направи проба. Аз така бих ги "изпитала".

# 21
  • Мнения: 711
Лилянчо благодаря ти за отговора. Така ще направя и ще видим какво ще стане.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт