Ако изпуснете любим пръстен в обществено веце...

  • 2 787
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
1.Ако мога да го видя - ще бръкна, по възможност с найлонова торбичка, вместо ръкавица.
2.Ако съдържанието на WC-то е непроницаемо - ще се въздържа.
3.Ако пръстенът е с 10-на каратов диамант, одма навирам гола ръка до лакътя, че и чинията ще изкъртя, независимо от т.2.

Joy Ако моя мъж чете, да се съобрази с т.3...

Смях се от сърце- Hug Hug Hug  Joy Joy Joy Joy
Каква е поуката: Не носете диаманти за да не ви се наложи да къртите тоалетните чинии на хората/обществото и да не ви се налага да  бъркате в собственните си фекалии. hahaha hahaha hahaha планински кристал е чудесен заместител  Joy
Вили

# 16
  • Мнения: 1 427
Ще бръкна! Но, преди това ще си мушна ръката в найлоново пликче-и тогава бъркам смело  Laughing Така и вълкът сит, и агнето цяло!
Тарикат съм аз.... Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 423
Първото ми хенди пльосна в тоалетната.
Бръкнах, извадих си го, ама кел файда,
електрониката беше скапана. Казах си
повече да не се доверявам на инстинкти.
Мисля, че мога да преглътна всеки пръстен.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 605
3.Ако пръстенът е с 10-на каратов диамант, одма навирам гола ръка до лакътя, че и чинията ще изкъртя, независимо от т.2.

Еееее за такъв и аз бих бръкнала, но иначе не мисля...поне не ми се е случвало, за радост.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз, като Василиса, нося само брачната си халка. Шансовете да падне от пръста ми са нулеви. За 19г. се е срастнала.
Пред мен тази дилема не стои Flutter

# 20
  • Мнения: 1 299
Нося един пръстен, който едвам свалям от пръста...Ако случайно обаче изпусна нещо ще писна някой друг да го извади...ако все пак няма друг - трябва да е нещо хипер ценно, за да бръкна, но ще го направя с ръкацица/торбичка  Sick

# 21
  • Мнения: 25 615
Аз пък се зачудих друго нещо...   Thinking
Като знам колко случая имажени да родят в обществени тоалетни и да си изхвърлят бебетата в дупката, питам се, бихте ли се омъжили/загаджосвали/влюбили в човек, чиито първи минути на този свят са прекарани във ВЦ-то?  newsm78
А?  Mr. Green

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, то пък бива въпросният човек да върви с този факт от биографията си напред: Приятно мие, аз съм...., роден съм в обществено ВЦ Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 427
Аз пък се зачудих друго нещо...   Thinking
Като знам колко случая имажени да родят в обществени тоалетни и да си изхвърлят бебетата в дупката, питам се, бихте ли се омъжили/загаджосвали/влюбили в човек, чиито първи минути на този свят са прекарани във ВЦ-то?  newsm78
А?  Mr. Green
Е, че кво пък! Нали са го измили като са го изкрали, пък и впоследствие се е къпал от време на време... Twisted Evil
Бих, е моят отговор-за любовта граници няма,дори и л....ни такива! Mr. Green

# 24
  • Мнения: 5 370
Абе вие в тоалетна, а на мене брачната ми халка преди два дена щеше да замине....в морЬето. Crazy Crazy
С две думи-намазаха-омазана надлежно с крем, обаче и потопена във вода и беснееща...и в един момент усетих как халката ми е стигнала до кокалчето!!!!! Shocked
Начи, аз и без това се прибрах със скапано настроение от морето, ако ли пък я бях изгубила-щях да съм съсипана. Имам гадния навик да приемам подобни неща за лоша поличба. ooooh!

# 25
  • Мнения: 6 167
зависи от хигиенното състояние на съответното обществено веце.
готова съм да си загубя халката, психически съм подготвена за тази травма.
но ще си направя нова, какво толкова.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Падал ми е пръстен в циментиран канал в тоалетните на една банка.
Служители от поддръжката го изкъртиха заради мен и си получих обратно пръстена. Blush

# 27
  • Мнения: 6 417
Абе вие в тоалетна, а на мене брачната ми халка преди два дена щеше да замине....в морЬето. Crazy Crazy
С две думи-намазаха-омазана надлежно с крем, обаче и потопена във вода и беснееща...и в един момент усетих как халката ми е стигнала до кокалчето!!!!! Shocked
Начи, аз и без това се прибрах със скапано настроение от морето, ако ли пък я бях изгубила-щях да съм съсипана. Имам гадния навик да приемам подобни неща за лоша поличба. ooooh!
Олеее, Жозефино, ти акъл нямаш. И след тази лоша поличба остави мъжа си без теб да си доизкарва морето?  Thinking Бъзикам се бееее  Hug

# 28
  • Мнения: 864
Ако трябва ще плувам за да го извадя  Laughing

# 29
  • Мнения: 3 034
ако съм си сложила пръстена, който ми е от вълна, няма да бръкна - после така или иначе няма да се измие/изпере....
а за брачната ми халка навсякъде бъркам...

Общи условия

Активация на акаунт