Ако изпуснете любим пръстен в обществено веце...

  • 2 795
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 184
Нося един пръстен, който едвам свалям от пръста...Ако случайно обаче изпусна нещо ще писна някой друг да го извади...ако все пак няма друг - трябва да е нещо хипер ценно, за да бръкна, но ще го направя с ръкацица/торбичка  Sick

Ха-ха, та не разбрах, с ръка или с цица ще бръкнеш? Laughing
По темата - Да, ще бръкна, къде ще ходя. След като го нося, значи е ценен за мен.

# 46
  • Мнения: 2 891

Зависи чия е тоалетната и кой ми е дал пристена  Mr. Green
Обществена. Пише в заглавието. Имаш предвид в коя държава ли? Thinking

Ако е от тези, гадните, дето циганите ги държат?

# 47
  • Мнения: 2 467
Не бих. Много ме е гнус  Sick . Прежалвам колкото и да е любим.

А ако е годежния?
А ако е с диамант?


Годежен, диамантен... Ще пусна една сълза и ще го прежаля.
Как ще ям после с тая ръка  Confused Все ще ми се струва, че е останало нещо под ноктите, бляк.

# 48
  • Мнения: 1 701
Как ще ям после с тая ръка 

Като я измиеш .... Wink

# 49
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
оффф,незнам много е гнусно Sick,зависи от пръстена много,колкото и да ми е скъп ако мога да си направя друг що да се мъча Mr. Green,друг е въпроса с халката обаче Whistling

# 50
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Има разлика годежен преди брака или годежен след брака Joy.
Ако е след брака - казала съм вече за какво се прежалвам.

# 51
  • Мнения: 1 701
Има разлика годежен преди брака или годежен след брака Joy.
Ако е след брака - казала съм вече за какво се прежалвам.

Това не го разбрах ...

# 52
  • Мнения: 5 299
Бъркам и вадя... Е , ако е от ония тоалетни с дупките... Bye bye, ring! Grinning
Що бе, цопваш се вътре.. : Grinning Голям купон ще падне..

# 53
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Има разлика годежен преди брака или годежен след брака Joy.
Ако е след брака - казала съм вече за какво се прежалвам.
Това не го разбрах ...

Абе, знам ли, ако измрънкаш "Мило, падна ми пръстена еди-къде си и ме беше гнус да бръкна..." може и да няма брак, знаеш ли го "милото" колко държи на пръстена... Joy

# 54
  • Мнения: 4 392
Тц! Той може да има още за 100 пръстена пари, но нито един от тях няма да носи сантименталната стойност на първия.

Ауу, ти сега искаш да ме изкараш недостатъчно романтична ли? ooooh!
Ами точно защото съм много сантиментална, как ще го погледна този пръстен вече, как ще го свържа с любовта на милото, как, как?! Любов и л...а не си подхождат някак- си.. Peace

Майтап беше. Не се връзвай. Купон да става!  
  bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 2 271
Честно казано, тоалетната, дори и супер чиста ми е едно от най-гнусните места. Така че, до колкото се познавам, няма да бръкна за каквото и да било. Надявам се мъжът ми да ме разбере, ако ми се случи такова нещо, както аз не бих му се сърдила, ако ми каже, че си е изпуснал халката в тоалетната и не е бръкнал да  я извади.

# 56
  • Мнения: 1 002
няма да бръкна , мислила съм по въпроса ...

сещам се за един лсучай - една наша позната лекарка си изпуска мобилния телефон в тоалетната на границата ,
вади го и го носи да й го поправят , обаче хората в сервиза отказват да го отворят , защото ги е гнус ,
а тя им разказва как са й водили пациент , дето бил поизцапан отзад , но тя не е отказала да го прегледа ...и са ремонтирали телефона , де ..

та така..аз тогава даже нямах телефон , но си помислих , че никога не бих бъркала из тоалетна да го вадя ... по-добре да карам без телефон , така си помислих , една баровка дреме в мен , ясно ми е ... Laughing

# 57
  • Мнения: 5 622
Абсурд да бръкна  Stop Прежалвам го и толкоз.

Най- много да извадя пръстена, а с него и още 20-30 000 вида познати и непознати бактерии и зарази  Sick  Naughty

# 58
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Я да разнообразя аз темата:
Какво ще направите, ако бръкнете във въпросния съсъд да си извадите брачната халка, да кажем, и вместо нея извадите друг ценен пръстен или гривна? Ще бръкнете ли пак да си търсите вашето и какво ще направите с вече изваденото?

 Wink Малко като в оня виц за след купона в старческия дом стана - "Три ченета извадих и нито едно не беше моето..."

# 59
  • Мнения: 4 392
Я да разнообразя аз темата:
Какво ще направите, ако бръкнете във въпросния съсъд да си извадите брачната халка, да кажем, и вместо нея извадите друг ценен пръстен или гривна? Ще бръкнете ли пак да си търсите вашето и какво ще направите с вече изваденото?

 Wink Малко като в оня виц за след купона в старческия дом стана - "Три ченета извадих и нито едно не беше моето..."
Ще си помисля, че тази тоалетна не е свързана с канализацията. Joy

Общи условия

Активация на акаунт