Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 437
Донаааа...аз още чакам снимките от 1-ви юни  Crossing Arms

Решавайте за пацата, докато е още малък, че помнят мишките и става страшно.

Отивам да гледам снимки Grinning

И сега, като погледнах снимките, да кажа, че Пламъчето става все по-хубав Simple Smile И как се е сгънал в мивката..браво Simple Smile

Да отворя един въпрос....с какво миете косичките? На Любака главичката нещо напоследък не мирише на чистичко след къпане, което ме навежда на мисълта, че не се отмива добре (къпя с един комбинират препарат на Мустела). Купих шампоан на Пенатен, който не е за бебета, но никакъв ефект.

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
Въпреки че Силия е добре, не отидохме на почивка... От този момент нататък- само сами! Без каквито и да било уговорки с близки, познати и прочее  Naughty Ядосана съм, тъжна съм, тъпо ми, прегръщам ви всичките.

# 62
  • Мнения: 796
Дианка, ми забравих за 1 юни Embarassed, ще ти пратя снимки след около седмица. Peace
Димана, какво да се прави, неприятно е, че не сте заминали, но не може ли по-късно сами да се организирате и все пак да отидете на почивка?

# 63
  • София
  • Мнения: 3 787
Димана,жалко за почивката.Но пък ще си направите друга.Пък и сте близко до моренцето,няма да избяга Laughing
Сами е най-добре.За не знам коя година се заричам сами да ходим,после не става така и винаги съжалявам Crossing Arms

Феъри,какъв батко,бе hahahaИначе басейнчето много си го тачим.И тук на терасата ще го пълним.Сега вече можем да се къпем,мина гадния период след операцията,в който само отбивахме номера с гъбата.Вече ще има слънчеви бани на терасата Laughing

Дона,много е сладък Пламен.Пу-пу Heart Eyes

Сиска,и аз съм зациклила с едни такива гин.проблеми.До преди да отида на профилактичен преглед,нищо ми нямаше.И като започнаха едни ми ти работи.Сега всеки месец по нещо излиза,скъпи лекарства и т.н..Два месеца спяхме с милото като съквартиранти.Пфу SickНе знам вече какво да правя.Много са неприятни тези женски проблеми Tired
Но пък повечето лекарства наистина са доста силни и не са подходящи за кърмачки.Щом се налага,леко отбиване ви пожелавам Praynig

Дианка,аз мия косата на Калоян със Шаума за деца от една година близо.Много хубаво мирише и косата му става една мекчика след това Wink

Ксения,бързо да се оправя малкото слдурче Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 1 102
Сиска,и аз съм зациклила с едни такива гин.проблеми.До преди да отида на профилактичен преглед,нищо ми нямаше.И като започнаха едни ми ти работи.Сега всеки месец по нещо излиза,скъпи лекарства и т.н..Два месеца спяхме с милото като съквартиранти.Пфу SickНе знам вече какво да правя.Много са неприятни тези женски проблеми Tired
Но пък повечето лекарства наистина са доста силни и не са подходящи за кърмачки.Щом се налага,леко отбиване ви пожелавам Praynig

Именно, като отидеш веднъж и се започва един цикъл.... все изниква нещо ooooh! Ако се наложи, ще потърся първо начин да се лекувам кърмейки.

Димана, много съжалявам, че не успяхте да отидете. Дано по-нататък изникне някаква възможност

Ксения, бързо да оздравявате, че ви искаме здрави Heart Eyes Laughing

За Дени днес е последния учебен ден Grinning В сряда през нощта пътуваме, а понеделник и вторник решихме да не ходи на ясла, да не вземе да лепне нещо и да се разболее точно преди тръгването. После пък през Август градината почива, та чак Септември сме отново ученици Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 2 437
Тарталета , много неприятно, че така се е получило с познатите ви...съжалявам! Дано успеете да компенсирате с прекрасна почивка  Hug Ще си намерите "половинката" за почивка заедно, но сигурно трябва да се мине през такива емоции, докато ги откриете. При нас се получи спонтанно и сега не можем едни без други и си липсваме. И аз те прегръщам, не бъди тъжна, радвам се, че малката е добре  Hug

Ками, какви проблеми, бре, моме...то има една приказка да не се ходи на лекар, защото няма спиране  Laughing

Сиска, много разумно сте решили Simple Smile Подготвяйте се за моренцето...и за среща със сестричката, нали  Heart Eyes то това е май по-важното  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 818
Ками, те на Миша са й все батковци по нейната система. Поглежда някой, казва "чичо", после поклаща мъдро глава и казва "неееее, не е чичо, батко" Joy Много рядко казва на някое детенце, което е видно, че е около нейната възраст "мученце" Wink

# 67
  • Варна
  • Мнения: 5 593
Иви, благодаря за коктейла.
Папитуу, ти ептен ни забрави.
Ками, много сте готини на морето. Дано по-скоро да се оправят проблемите при теб.
Дона и твоите снимки са много хубави. И при нас е съшата работа с пишата, ама мъжО не дава да се издума за манипулации.
Дианка, браво на Любачето, че е по-добре. Hug
Ксения, по-скоро да оздравявате. Hug
Димана, жалко за почивката, но лятото още не е свършила. Има време да организирате нещо само за вас. Hug
Сиска, правилано решение това за яслата. Дано всичко да е както трябва и да си изкарата страхотна почивка.
Fairy, и Иво кръщава всички момиченца каки, включително и наборчетата и по-мъничките от яслата. Embarassed
Ренката, как е Насето?
Благодаря за пожеланията. Каката е вече здрава, но уви от снощи Иво е болен. Тъкмо се чудехме с баща му, че изкара почти 2 седмици без да се разболее и от снощи е с 38 градуса Т. Днес го водихме на лекар и според лекарката има само леко зачервено гърло, иначе си е наред. Да ама след като се прибрахме от нея вдигна 38,7. Това е ситуацията, няма такова кино при нас единият да е болен, а на другият да му се размине. 
И после недей вярва на бабешки приказки. Баба викаше не казвай, че да не чуе дялвола. Няма път в който да не съм казала, че скоро не са боледували и те да не се разболеят едва ли не същият ден. #2gunfire
А тъкмо бяхме потвърдили на зълвата, че ще отидем в неделя на гости в Търговище. Моят мъж е толкова тежък на ходене, още повече откато майка му е на легло, че това щеше да ни е първото ходене откакто се е родила Детелина. Сега като е болен Ивчо май ще ни се размине. А  малката племенница имаше рожден ден и ни се искаше да отидем. Close Close Close

# 68
  • Мнения: 100
Здравейте. Hug
А нас помните ли ни? newsm78
И ние от много отдавна не сме се вяскали. Embarassed
Горе-доло попрочитам от време на време,но все не ми остава време да напиша нещо.А от два месеца ходя и на работа и съвсем нямам време.
Виждам,че някои вече са ходили на море,други правят ремонти...
При нас какво ново?Най-важното е че вече повече от месец сме без памперс.
Стана много бързо и лесно и аз съм много горда от това.Сега и на мен ми е много по-удобно,а най-хубавото е ,че на Мони не й се запарва д..то в тези горещини.
Много ми се иска да понапиша още,но ме дърпат да излизаме навън,но скоро ще се върна  Wink
Много целувки на всички. Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 2 407
Дона, Ками много са хубави господата Heart Eyes
Браво на Симона за без памперса newsm10
Деспинке да се оправяте вече, ей smile3525
Жанче, Папиту, включвайте се по често
От нас ви пожелавам приятни и леки дни, ние заминаваме утре на море  grinning039  car003
Иви, сега се черпя едно коктейлче cheers
Целувки и ще ми липсвате lovekiss lovekiss

# 70
  • Мнения: 664
Здравейте мами,
Аз съм много зле в тези жеги, вчера ми стама лошо на улицата в София и останах да спя при една приятелка, не посмях да рискувам да припадна във влака И аз като Мартеа точно в 2 часа бях по улиците без никава сянка, направо ми се подпали косата. И таткото ни липсва, вече броя дните...

Мартеа, вчера си говорих с една приятелка, която работи в Икеа, специално за диваните ми каза, че с добри качества са по-скъпичките (аз имам впечатления от евтините).  А Икеа-та в Бг май ще е за 2009. Иначе харесвам една марка на сносни цени, ама е френска.

Биренка, предполагам знаеш, че ентеровирусите са много опасни заради обезводняването, аз все пак бих отишла на лекар.

Бързо оздравяване и на Ивчо!

Днес се видяхме със Сиска и Дени, Мари май си падна по Дени, но той не й обърна особено внимание, а пък тя даже ревна като си тръгнаха Wink

# 71
  • Мнения: 31
Здравейте, момичета!

Не съм ви забравила, но ни натисна вируса. Марти го изкара за 4 дни от неделя до сряда с разтройство, повръщане и Т. Накрая му изписаха 4 инжекции Амикацин и те спасиха положението. Ренката , отивайте на дофтор. От сряда вечерта и мен ме тръшна вируса. Вчера ходих на лекар, но аз минах с 3 ампули Гентамицин. Голям зор беше вчера и днес, така че да знаете, на децата им е зле много, но се чувствам най добре като не ям, това забелязах и при Марти. Така че не ги насилвайте да ядат.

Нищо не съм прочела, само по диагонал.

Димана, пък какви са тези приятели и познати, щом не могат да ви влязят в положението? Важното е, че Силия е добре.

Целувки на всички.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 437
Деспина и аз съм така...само да се похваля със здравето на Любака и всичко тръгва наопаки  Laughing

ania , много внимавай! Дано не се повтаря.

Kremenchen, радвам се, че сте по-добре..много е кофти с тези вируси, значи! Така ме е яд на тях...

Ние с Любачето сега се прибираме от разходка. Излязли сме в 8ч и вече едвам гледам. Малко почивка и отивам да измета и измия двора, щото не мога да го гледам такъв прашен с листенца по него.

Лек и хубав ден на всички  Hug

# 73
  • Мнения: 480
Здравейте, момичета! Благодаря, че питате за моето Насе!   bouquet Вчера и днес е по-добре, вече няма Т, не е повръщал, дори снощи и тази сутрин си позволихме да излезем на разходка. Снощи си носихме гърнето с нас, де  Laughing И добре, че го взех, защото го използвахме ведъж. Акото вече заприличва на купчинка в гърнето, а не е като вода. Вчера и днес му давам смекта - по едно прахче за целия ден, мисля, че помага. Ентерола май е пунта-мара, нищо не прави. Иначе е весел, жизнен, има апетит и честно казано не спазвам строга диета  Embarassed Снощи яде пилешки мръвки и млечна салата, а тази сутрин попара. Но ми е веселушче.  Simple Smile 
Пожелавам на всички болнички бързо да се оправят!

Иви, страхотно коктейлче си ни забъркала  Heart Eyes
Дианка, ти тоз двор май го миеш час по час    Wink  Не се натоварвай толкова, какво като е с нападали листенца, тъкмо Любака ще ги събира в кофички, докато ти си почиваш на сянчица   Simple Smile  Освен, ако това не ти е вид разтоварващо занимание, де. Аз като бях бременна си имах две разтоварващи занимания - да се къпя - действаше ми страшно успокояващо, и да подреждам шкафчета, чекмеджета  и гардероба - винаги бяха подредени Laughing
Дона, Пламъка голям хубавец  Heart Eyes Ще има да го дебнат мадамите  Wink 
Тарталетке, жалко за провалената почивка. Но и аз да кажа - важното е, че Силия е добре! Почивка пак ще си организирате  Hug
Аня, пази се! Слънцето наистина "хваща" без де се усети човек!  Heart Eyes
Камий, Сиска, приятна почивка! Внимавайте и вие със слънцето!  Hug
Деспинка, по закона на Мърфи е така  Sad  Затова аз вече няма да хваля Наско, че е здрав  Wink
Ками, дано проблемите ти не са сериозни и скоро да се излекуваш!  Praynig
Мартеа, де се загуби пак? Как върви ремонтът? А домочадието как са, слушат ли?  Wink

# 74
  • Мнения: 1 102
Привет!

Мда, вчера се видяхме с Мари и ania. Имам и снимчици, ще ги кача да ни видите какви сме хубавици WinkИ двете си водехме с нас помощници, които се занимаваха с децата, та с Ани си полафихме горе-долу нормално. Дени беше пощурял, не се спря на едно място, та нямат общи снимки с Мари. Освен накрая, когато позволи мацката да го целуне, но не и отвърна подобаващо Wink И все пак явно е припламнало нещо между тях, щом Мари е плакала за Дени, а Дени през целия път ни питаше къде е Мари Heart Eyes

Преди малко се прибраха баба и дядо от почивка, донесоха страшно много подаръци. Разбира се, Дени беше запленен от 2-та мотора и сега спи гушкайки ги. Малиии, страшен маниак е на тема мотори ooooh! Постоянно цъка с дистанционното по каналите и си търси разни състезания с мотори. Ако случайно си намери, направо подскача от вълнение - гледа ги без да мига и от време на време само коментира как е паднал еди-кой-си дивак. Не е добре това Thinking Wink

По обяд в жегите имахме работа насам-натам с колата и по едно време Дени започна да повръща много лошо. Аз нали съм си видна паника, веднага се изплаших да не е началото на коварния ентеро-вирус точно преди морето, но не се повтори повече. Дано просто е било от жегата и кламбучкането в колата PraynigМакар че никога не му е ставало лошо на път, и та на дълъг път, а сега обикаляхме в града на къси разстояния. Ама и то пък в тия ненормални горещини.... Tired

Хайде, умната!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт