Жена на 52 години роди близнаци в София.

  • 16 886
  • 324
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
супер ,зна4и още има надежда за по-зрелите жени да са мами и то на близна4ета! живи и здрави, пък аз се мислех за презряла мама!е, смъртта не е по разписание, може да стигне до 90 г, ве4е ще са си големи близна4ките, пък и брат си имат!не я съдете само, това е нейн избор, не е ваша дилемата, пък и вие може да сте на такава идея след време!

# 16
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Е може и аз да съм сбъркана, ама ако това беше нормално нямаше ли жените да влизат в критическата след 55 да речем а не преди 50 години.Просто си се чудя?

# 17
  • Мнения: 25 636
Пухчо, кои сме ние, за да съдим една пълнолетна и с всичкия си жена?  newsm78
Бих се възмупила само, ако беше малолетна или нямаше финансовата възможност да си ги отгледа. Във всички останали случаи си е неин личен проблем!  Peace

ПП Имаше преди години случай - жена, прекарала критическата и без цикъл, се влюбва и се жени за някакъв мъж. Забременява по съвсем естествен начин и  ражда живо и здраво дете! На 56-години! Лекарите бяха удивени на какво е способна любовта.

# 18
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Е може и аз да съм сбъркана, ама ако това беше нормално нямаше ли жените да влизат в критическата след 55 да речем а не преди 50 години.Просто си се чудя?

Аз пък мога да кажа, че като чуя(прочета) думата "нормално" вече се изприщвам. Laughing Peace
За всеки от нас са нормални различни неща.
Да е жива и здрава жената и цялото и семейство! И евала за куража да се бори за мечтата си!

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Въобще не ми е работа да мисля, критикувам и т.н. решението на някаква жена, която не ме ангажира с нищо.
Да са и живи и здрави и да си ги отгледа.

# 20
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Ако нямаше деца по бих го приела но тя е майка на 19 годишен син.
Ми сина и ще помага,ако тя не може вече.Аз така правя Grinning

Казаха по ТВ, че момчето било инвалид на количка, дано жената е здрава и има сили да се справи с всичко. Нищо не казаха за бащата.
На това му викат сила на духа, браво Peace

# 21
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ами те си влизат като, 4е ли то4но тогава, ама зависи от жената, има дето си раждат нормално и си за4еват така и след 50, я колко миоми излизат бебета! споко, тенденцията е към увели4аване на възрастта на родилките! не се страхувайте от късни раждания, това е идеята по-скоро на новината, надежда все има!

# 22
  • Мнения: 3 423
Още повече,че жената е забременяла инвитро.
Намекваш, че е нямало кой да я оноди ли?

# 23
  • Мнения: 6 167
Е може и аз да съм сбъркана, ама ако това беше нормално нямаше ли жените да влизат в критическата след 55 да речем а не преди 50 години.Просто си се чудя?

пухчо, прости ме, но по твоята логика, аз се чудя защо има програми за борба със стерлитета, при положение, че е нормално само силните и здравите от вида да дават поколение.
айде стига глупости.  ooooh!

пс: жените не влизат в критическата преди 50 г, нормално, а след това.  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 172
Гледах репортажа по телевизията. Не можах да разбера мотивите й да роди на 52. Или аз не мога да й схвана логиката, или тя беше притеснена/развълнувана.
Аз лично не бих родила на 52. Смятам на 32-33 да приключа и с трите планирани бремености. Мисля, че на 52 бих изложила и себе си, и децата на сериозен риск. Но пък и не я съдя - да е жива и здрава , да си отгледа децата! Няма нищо по-хубаво от появата на нов живот Wink

# 25
  • Мнения: 2 401
Извратено е да пускаш тази новина с такъв коментар!

# 26
  • Мнения: 2 818
На 20г всички жени са горе долу в едно и също състояние. На 52г живота си е дал своето отражение, така че 52 може всъщност да са 39 или пък 64...
Аз се радвам за жената... явно е по-млада от годините си  Simple Smile
Баба ми е родила майка ми на 45г.

# 27
  • Мнения: 3 423
Извратено е да пускаш тази новина с такъв коментар!
Не е никак извратено. Особено,
ако горният ти етаж дрънка.

# 28
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Е четейки ви започвам да си мисля ,че явно съм тотално сбъркана.
Имаше тема как една мама се притеснявала да забременее че била с наднормено тегло -10кг newsm78.Е там се начетох на какви ли не абсурдни неща.Как трябва да се мисли за бебето,трябва да се нормализира теглото ,как сланините пречели да се види добре с ехограф плода  Rolling Eyesи т.н ,а тук всички намират ,че една жена на възрастта на свекървите ни е съвсем нормално да стане майка.

# 29
  • Мнения: 25 636
Е четейки ви започвам да си мисля ,че явно съм тотално сбъркана.
..................

АЗ също започвам да си мисля същото!
Това, че тук пишат шепа луди, значи ли, че и останалите задължително трябва да станат такива?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт