Жена на 52 години роди близнаци в София.

  • 16 935
  • 324
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 423
Според мен деца се гледат на младини, а на старини бих се радвала на внуци живот и здраве ...
От един месец правя тен в една софийска градинка.
И да ви кажа, видях малко жени, дето да гледат деца
на младини. Все едни жени на старини се събират.

# 286
  • София
  • Мнения: 8 348
Моето майка на старини, не искаш да се доближи до детето ми преди да стане първокласник. Оставях го на приятелки или го мъкнех с мен навсякъде.
По градинките бях аз.
Мен, обаче, баби са ме отгледали.

# 287
  • Мнения: 1 701
От един месец правя тен в една софийска градинка.
И да ви кажа, видях малко жени, дето да гледат деца
на младини. Все едни жени на старини се събират.


Какво имаш предвид?
Че в София 52 годишни жени разхождат децата си?

Възможно е...
Аз имам наблюдения само за бургаската морска градина...

# 288
  • Мнения: 939
Смешно ми е, защото ми звучи като изказвания и подмятания за двойки, при които има много голяма разлика във възрастта м/у двамата. Все си мисля, че този, който пряко е засегнат, си знае на какъв хал е и си прави сметка, а какво мислят другите - си е техен проблем. Да не би да има някакви безгрешници тук, а аз да не съм разбрала?  newsm78 По повод на мненията - аз, поне, данък обществено мнение не давам и коментари, разпрострели се на толкова страници от хора, които дори не ме познават, хич не биха ме впечатлили.




От един месец правя тен в една софийска градинка.
И да ви кажа, видях малко жени, дето да гледат деца
на младини. Все едни жени на старини се събират.
Какво имаш предвид?

Явно е видяла как жените на младини са си оставили децата на жените на старини да им ги гледат, за да могат тези на младините да си поживеят още малко....

# 289
  • Мнения: 1 615
Когато темата достигне тези обем и тон, никое мнение не е нито разумно, нито добронамерено...
Надявам се авторката и модераторът да се погрижат за нея!

# 290
  • София
  • Мнения: 8 348
А, това са глупости и екзистенциални разсъждения.

На предишното и по предишното поколение все баби са им отгледали децата. И след една определена възраст са се сетили за пропуснатото и са тръгнали да си наваксват.

А имах предвид, че при всеки е различно. Не може да се вадят заключения генерални, от една градинка или една история по новините.

А по въпроса за предричането, кой колко ще живее и какво ще ни падне на главата утре - всеки сам си знае. Аз сама си гледам детето и редовно се моля да не ми се случи нещо. Защото ако стане няма на кого да разчитам да го доотгледа. Сестра, с която се чувам веднъж годишно, и която не го харесва. Родители, които са възрастни, болни и вече доста неадекватни в доста отношения. Ще го хранят и обличат и тн, но няма да му дадат живота, който аз мога да му дам. Няма да получи от тях съветите, които ще дам аз. Няма да има подкрепата, за която може да разчита на мен. Просто защото са вече възрастни и гледат живота от друг ъгъл.

# 291
  • Мнения: 503
Демонстрирате страхотна техника за водене на дебат! "Какво ви влиза в работата?", "Кухи лейки", "Това е просташко!"- Поздравления!
Моята болежка беше, че жената е направила ин витро в твърде зряла възраст, при вече родено първо дете. После разбрах, че сама си е платила процедурата и не е по програма, което не ощетява никой. И не е приумица на др. "Вижте Ме Колко Съм Велик". Това ме устройва, за това мирясах. Но не мога да спра да се възхищавам на "железните аргументи", с които си служите. Говорим за грамотност, когато пишем. А къде ви е грамотното общуване?

# 292
  • Мнения: 6 155
  Аз по телевизията видях само съобщението, че е родила деца на тази възраст ин витро, просто интересен факт. Или искате да кажете, че влизането за 1 минута в новините, дава правото на всеки да се разрови в личния ти живот и да вземе отношение в него, като в ББ.
 
Вчера в сутрешния блок имаше репортаж за нея. Показаха бебетата, д-р Григорова и самата майка в болничното легло...

# 293
  • Мнения: 2 237
 Щом така е преценила жената,добре.Да ражда и на 80 ако иска,все пак живота си е неин.

А аз пък вчера в "24 часа"  прочетох че това са и единствените деца и дълго не е могла да забременее.А сега де,къде е истината.....

# 294
  • Мнения: 1 701
Бебето спи, а аз седя, чета и мисля ....
Защо раждането на две деца предизвиква толкова негативизъм, спорове и изцепки от рода на "пишеш неграмотно" ?
Остави възрастта на майката ....
Не ми пука! Тя си знае най-добре!
Ама вие сте злобни бе хора...
Гадно е!  Sick

# 295
  • Мнения: 939
Демонстрирате страхотна техника за водене на дебат! "Какво ви влиза в работата?", "Кухи лейки", "Това е просташко!"- Поздравления!
Моята болежка беше, че жената е направила ин витро в твърде зряла възраст, при вече родено първо дете. После разбрах, че сама си е платила процедурата и не е по програма, което не ощетява никой. И не е приумица на др. "Вижте Ме Колко Съм Велик". Това ме устройва, за това мирясах. Но не мога да спра да се възхищавам на "железните аргументи", с които си служите. Говорим за грамотност, когато пишем. А къде ви е грамотното общуване?
Касата не финансира жени над 40 год (ако не и по- малко) за ин-витро.

# 296
  • Мнения: 503
Да, Mi6inkata, вече го разбрах. Жената сама се е финансирала.

# 297
  • Мнения: 3 268
Според мен деца се гледат на младини, а на старини бих се радвала на внуци живот и здраве ...
От един месец правя тен в една софийска градинка.
И да ви кажа, видях малко жени, дето да гледат деца
на младини. Все едни жени на старини се събират.

Да,сега е сезонът на бабите.Няма градини и те са на ход.Та тези жени са бабите или детегледачките,а не майките на децата.

# 298
  • Мнения: 2 292
Според мен деца се гледат на младини, а на старини бих се радвала на внуци живот и здраве ...
От един месец правя тен в една софийска градинка.
И да ви кажа, видях малко жени, дето да гледат деца
на младини. Все едни жени на старини се събират.

Да,сега е сезонът на бабите.Няма градини и те са на ход.Та тези жени са бабите или детегледачките,а не майките на децата.

И това ако не е пояснение , zдраве му кажи . Така zамаскирани ... човек само zа майки пенсионерки да ги помисли ... да си каже колко е напреднала науката в БГ .... 

# 299
  • Мнения: 2 401
Според мен деца се гледат на младини, а на старини бих се радвала на внуци живот и здраве ...
От един месец правя тен в една софийска градинка.
И да ви кажа, видях малко жени, дето да гледат деца
на младини. Все едни жени на старини се събират.

Да,сега е сезонът на бабите.Няма градини и те са на ход.Та тези жени са бабите или детегледачките,а не майките на децата.

Смисъла на поста беше малко пооо-различен.
Иначе се радвам да видя, че са се включили и малко по-интелигентни мацки. Положението не е неспасяемо, надежда има  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт