Жена на 52 години роди близнаци в София.

  • 16 917
  • 324
  •   1
Отговори
# 300
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Какъв спор, какво чудо! Whistling
Според мен, жената доста ще се подмлади покрай мъничките си дъщерички... Браво на жената! Възхищавам й се!   bouquet Възхищавам се на куража й, който някои от вас наричат "егоизъм"! И съм сигурна, че за да се реши да роди на тази възраст, е загърбила мнението на другите...

# 301
  • Мнения: 3 268
Според мен деца се гледат на младини, а на старини бих се радвала на внуци живот и здраве ...
От един месец правя тен в една софийска градинка.
И да ви кажа, видях малко жени, дето да гледат деца
на младини. Все едни жени на старини се събират.

Да,сега е сезонът на бабите.Няма градини и те са на ход.Та тези жени са бабите или детегледачките,а не майките на децата.

Смисъла на поста беше малко пооо-различен.
Иначе се радвам да видя, че са се включили и малко по-интелигентни мацки. Положението не е неспасяемо, надежда има  Simple Smile
За смисъла в постовете на Лиска винаги може да се спори.Всеки си ги разбира по своему.

# 302
  • Мнения: 1 701
Аз винаги съм готова да се извиня ако съм засегнала някой, но не виждам теб конкретно с какво те засегнах?[/color]

ей с това

Ама вие сте злобни бе хора...Гадно е!  Sick


Ок! Извинявай vivita, ако си го приела лично, макар, че аз не конктеризирах теб, а тона на цялата тема.
Просто докато спи дребното реших да се зачета в темата и се върнах няколко страници назад. Е то не бяха страсти, то не бяха чудеса ...

# 303
  • Мнения: 3 268
а утре 'бабчето' ще пусне нова тема , в която да се обсъди какви сме лоши и кофти хора и държавата колко е лоша и тя , та да се нахрани емоционално отново ...
Дааа, на това не знам как да отговоря... Грубо звучат думите ти, а грубостта обикновено ме оставя без думи.
Единственото, което знам е че ако трябва да се храня емоционално от подобни неща и хорски проблеми, бих се гръмнала. Животът ми предлага достатъчно емоции, за да ги търся тук.
Жалко, мислех, че форума е място за обмяна на мисли и понякога хората успяват да бъдат полезни един на друг. Смятах, че понякога и аз съм ви била полезна.
Бабче,моля те не казвай,че си се вързала на думите на една съфорумка,дето е решила в тази тема да бъде прокурор.Ти си интелигентна жена,ще ни липсваш ако се разсърдиш сега.Мненията ти по темата много ми харесаха и както винаги не си излязла от добрия тон,въпреки провокациите.Животът затова е хубав,защото е шарен.

# 304
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
чак извратено не ми се струва,но определено не го одобрявам Confused

# 305
  • Мнения: 7 837
Хм, добре че се появиха "интелигентните", за да стане темата скучна и отегчителна и да се приключва  Grinning

# 306
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз пък не разбирам, след като си казахме мненията и поспорихме, какво толкова продължаваме да се вживяваме.
Аз повече няма.

# 307
  • Мнения: 3 423
Хм, добре че се появиха "интелигентните", за да стане темата скучна и отегчителна и да се приключва  Grinning
Аре, да го духат интелигентните!
Няма ли кой да фрасне ключ тука?!

# 308
  • Мнения: 3 268
Абе няма ли свирки и дюдуци,темата е скучна.То няма какво да се чете.Няма изневери,анален секс,съмнение за бременност във втора седмица,гадна свекърва,дето обгрижва мъжът ни....Ужас,то се обезсмисля темата при това положение.Хайде,със здраве!

# 309
  • Мнения: 3 164
Абе няма ли свирки и дюдуци,темата е скучна.То няма какво да се чете.Няма изневери,анален секс,съмнение за бременност във втора седмица,гадна свекърва,дето обгрижва мъжът ни....Ужас,то се обезсмисля темата при това положение.Хайде,със здраве!
Twisted Evil Peace
а по темата-нито одобрявам, нито осъждам-нейна си работа Peaceсамо който не е имал проблемно забременяване, той не знае какво е да имаш фикс идея да станеш майка , макар и на 50 и отгоре:xarms:

# 310
  • Мнения: 7 837
Стефани, що се вживяваш неинтелигентно?

# 311
  • Мнения: 3 268
Стефани, що се вживяваш неинтелигентно?
Че кой твърди,че съм интелигентна.Аз съм ССФ все пак.

# 312
  • София
  • Мнения: 8 348
ССФК съм аз
забавно е, като се разразят кръвни вражди
сякаш е жизнено важно да наложиш мнението си и, о тез заслепените, дето не виждат колко аз съм права

# 313
  • Мнения: 3 034
още ли я дъвчете тая тема ?
на жената ушите й почервеняха, даже полилавяха. оставете я да си почине...

# 314

Общи условия

Активация на акаунт