Как преспивате децата си?

  • 2 929
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Ами понякога заспива адски трудно, като тази вечер например. Но основно заспива гушната в мен и на цицата. Трудно може някой друг да я приспи.

# 61
  • Мнения: 128
Слави Трифонов каза, че Майк Тайсън го е писал в автобиографията си: " Майка ми беше страхотна жена, с един удар ме приспиваше"
Така се шегуваме с мъжо когато някое от диваненцата не иска да заспива.

# 62
# 63
  • Мнения: 1 121
Не изграждам навици и май правя голяма грешка. Все ми се иска да въведа един режим и да го спазваме всяка вечер, ама нейсе. Понякога заспива докато го кърмя, друг път се друсаме, трети път си пеем песнички... общо взето както и когато дойде...

# 64
  • Мнения: 1 607
Ние най-често се приспиваме на цица. Ако вече не му се суче на ръце или слагам една възглавница на краката и го люшкам. Има периоди когато заспива много трудно и накрая съм толкова изнервена, че повишавам тон. Но заспива само при мен, а баща му не може да го приспи. Вечер като се събуди търси само мен да го гушна, а ако ме няма започва да реве докато не го взема. Случи се няколко пъти да се разбуди точно докато съм в банята и баща му се видя в чудо- не помага водичка, носене на ръце- накрая дойдоха в банята и като ме видя млъкна. Само че така се разсъни и после 2-3 ч. няма заспиване. ooooh!
Но просто нямам нерви да го слушам как плаче.

# 65
  • Мнения: 6 624
Сам си заспива, като започне да търка очички и да се прозява го слагаме в леглото му той си поиграва с обиколниците и заспива.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 877
Каката ни имаше такъв ревилив период...,оставяхме я да се нареве. Crazy

и колко време може да се оставя да реве така? не издържам повече от 10-15 мин аз и яземам... колко време е безопасно за бебето да реве? все мисля, че ще я повредя нещо като я оставам да реве и затова не я...

# 67
  • Мнения: 2 818
Малкия не го прИспивам, той си заспива като му се доспи. Кака му все още не заспива сама, а след 2м ще стане на 4г.......

# 68
  • Мнения: 1 924
Каката ни имаше такъв ревилив период...,оставяхме я да се нареве. Crazy

и колко време може да се оставя да реве така? не издържам повече от 10-15 мин аз и яземам... колко време е безопасно за бебето да реве? все мисля, че ще я повредя нещо като я оставам да реве и затова не я...

Да, не нито нормално, нито редно да се оставя едно бебе да плаче. Peace
На мен ми се вижда като издевателство над детето цялата история със създаване на режим за лягане вечер в случай , че самото то се противи на това Peace

# 69
  • Мнения: 1 207
На ръце. ooooh!Много рядко заспива сам.

# 70
  • Мнения: 27 524
Откакто се е родил и досега - слагам го в леглото и излизам. Заспива си винаги сам. Даже ако съм при него, не може. Иска си сам в леглото.

# 71
  • Мнения: 4 621
Откакто се е родил и досега - слагам го в леглото и излизам. Заспива си винаги сам. Даже ако съм при него, не може. Иска си сам в леглото.
Нашия случай е абсолютно същия, само че е "тя" Hug

# 72
  • Мнения: 368
Симеон заспиваше докато го кърмех. Никога не съм го носила на ръце нито пък съм го люляла. И досега си заспива сам без да има при него някой.Но то това си от детето при всеки и различно.
Мисля че ще свикне. Няма вечно да плаче я

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 3 080
Имаме твърд режим! Откакто се е родила спи в отделна стая и заспива сама!

# 74
  • Мнения: 853
С книжки с приказки

Общи условия

Активация на акаунт