Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ния кажи ми цените и на 3-те продукта, които си показала на снимките. И освен това имам 2 въпроса 1-во предлагат ли се за смесена кожа и подходящи ли са за моята възраст - 23 г.

Точно тези стават и за нормална и за смесена кожа.Аз съм със смесена.Доста неща пробвах докато намеря точно тези,които ми пасват!
Измиващата емулсия на Дарфен ми е от тук (София)- около 47 лв мисля че беше,но е доста голяма и много дълго се използва!
На Клиник продуктите са ми от Ягогодка - около очния е - 47 лв, а Супердифенса около 72 лв. В БГ са малко по-скъпички,но като качество не съм чувала някой да каже,че има разлика!

 Благодаря  bouquet

# 16
  • Мнения: 158
Ния кажи ми цените и на 3-те продукта, които си показала на снимките. И освен това имам 2 въпроса 1-во предлагат ли се за смесена кожа и подходящи ли са за моята възраст - 23 г.

Точно тези стават и за нормална и за смесена кожа.Аз съм със смесена.Доста неща пробвах докато намеря точно тези,които ми пасват!
Измиващата емулсия на Дарфен ми е от тук (София)- около 47 лв мисля че беше,но е доста голяма и много дълго се използва!
На Клиник продуктите са ми от Ягогодка - около очния е - 47 лв, а Супердифенса около 72 лв. В БГ са малко по-скъпички,но като качество не съм чувала някой да каже,че има разлика!
И аз не съм чувала за разлика в качеството. Особено ако продуктите се взимат от фирмения магазин на Витошка. Flutter

# 17
  • Мнения: 389
Имам смесена кожа, нямам бръчки - ползвам Гарние Пюр почистваща серия + Nivea visage Aqua beauty овлажняващ околоочен крем.

Все продукти на доста умерена цена, а ефекта е чудесен.  Hug

# 18
  • Мнения: 74
Харесват ми кремовете на AVON.

# 19
  • Мнения: 817
Тъй като съм болезнено пристрастна към Дарфен ,ще ти препоръчам някой от видовете "Хидраскин" Laughing
Ивече според по сецифичните ти нужди може да го комбинираш с някоя от етеричните емулсии пак на тази марка.
Просто са невероятни. Peace
Ако, имаш време и търпение иди на процедура с тх в някой от салоните ,които работят с тази марка и пробвай дългато процедура...................гаранция ще останеш аправо влюбена в марката.вече четири -пет години я ползвам ,като от време на време я сменям с Гюно и Ингрид Мие........

Общи условия

Активация на акаунт