страх

  • 1 693
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 195
 Не, леят и восък, парафин.
Ако вярваш на мъжа си, че те обича, ще си щастлива.
Ако вярваш, че като ти леят куршум ще ти мине, ще ти мине.
Помагат ти да се отърсиш от страха, да продължиш да живееш.

и аз не съм обективна, изживях сериозен стрес, виждайки за първи път преди 10 години мъртвец, повече от месец  не спях, бях дете, и бях много уплашена. Дойде у дома майката на сегашната ми лична лекарка - нито е врачка, нито нищо, но ми ля куршум - три дни подред, на третия ден спрях да сънувам кошмари - ок, може и да съм си внушила.
Но детето ми се стряскаше на сън, беше се изплашил от едно куче и точно след това започна да с естряска - реших да му леят куршум - най - малкото нямаше да му навреди - ми н атретия ден спря да се стряска, чудно как ли той, който беше на 10 месеца си самовнуши, че от куршума му е минало и спря да се стряска newsm78
Аз за себе си знам, че помага - за мен това е важно Peace  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 455
И аз не вярвах,до момента в който сина ми преживя стрес от куче.Месеци наред не можеше да доближи куче,пищеше неистово от малки кученца и не смееше да се откъсне от мен.(

Миналата седмица намерих една баба от Ст.Загора и пратих дрешки по едни приятели.
Така в момента смело мога да кажа,че този страх  го преживя.

# 17
  • Мнения: 1 732
Ако не помогне, поне няма да навреди.  Mr. Green
При мен действа!

# 18
  • Мнения: 1 120
Детето ми се беше изплашило от кола, която  премина на сантиметри от него. Уплахата беше толкова голяма, че не искаше да върви по улиците, а все по тротоарите и като видеше коли плачеше. Заведох го да му леят куршум. Бабата ни каза, че трябва 3 пъти да се лее. Спазихме реда и уплахата взе постепенно да намалява , някъде след месец напълно изчезна.
Пращам ти координатите и на лични.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Опитах се да ти пиша на ЛС, но ти е изчерпан лимита, за това преписвам отговора тук.

П.П. Изтрих данните на жената и пратил ЛС вместо теб. __(Реза)

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 12:23 от Reza

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ще ви замоля да не се дрънкате.
Алеко.

# 21
  • Мнения: 391
Ще ви замоля да не се дрънкате.
Алеко.

Ахааа! Цензура значи?!

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Да, точно така.
Цензура.

Ако не ти харесва- пусни си тема в съответния форум.
Моля, не ми отговаряй отново тук.

Общи условия

Активация на акаунт