Помощ! женските ми свинки родиха

  • 3 300
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 209
ЧЕСТИТА ДВОЙНА РАДОСТ В КЪЩИ!!!  Hug

Голям кеф да си бременееш заедно с морското свинче! /жалко, че не си знаела/ Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
Сега си почиват - дремят и двете. обаче малкото още не е засукало - гушнало се е на гърба на майка си. може би след малко ще трябва да опитам да го насоча, но пък имам мамата отскоро и тя се плаши от мен.
http://www.bgphoto.net/photos/6994/o633202714466718750.jpg

# 17
  • Мнения: 25 620
Красавици!  Grinning
Да са ти живи и здрави и трите!   bouquet

ПП А ако имаш нужда от помощ, знаеш къде да я потърсиш, нали?  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
Сега си почиват - дремят и двете. обаче малкото още не е засукало - гушнало се е на гърба на майка си. може би след малко ще трябва да опитам да го насоча, но пък имам мамата отскоро и тя се плаши от мен.
http://www.bgphoto.net/photos/6994/o633202714466718750.jpg

Ауу....ми то голямо, бре! Майката трябва да е била много "дебела". Simple Smile
Попитай в някой специализиран форум за свинчета или животни...не мога да ти помогна, но много исках да ти честитя двете бебчета  Grinning  как ще го кръстиш? Много е симпатично  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 25 620
Първо да се разбере дали е момченце или момиченце.  Mr. Green
Дано да е женско, за да си го остави!  Praynig Където са две, там са и три.  Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 2 437
Първо да се разбере дали е момченце или момиченце.  Mr. Green

вярноо...много на място  Peace не се замислих...на мен на такива малки животинки ми идват все в среден род ooooh!

# 21
  • Мнения: 7 263
Лекси честито,
при вас като тръгне ..... Hug Hug Hug
Ще го отгледате и животинчето не бой се - сега с две бебета ще трябва да се справяш  Joy Joy ще потърся някой линк на зоотематиката и ще ти го пусна може и на л.с.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси Grinning Вече всичко е ОК. Малкото си засука - буквално помириса къде има млекце и хукна да преследва майка си, която много много не му обръща внимание. Обаче бебето наистина е много голямо и добре оформено. А ние си мислихме, че т.нар. бебе Ру /майката/ е била държана гладна в магазина и затова така яде и дебелее Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 3 249
Честити ти бебета! Grinning Първо твоето, а после и прасешкото!  bouquet

maya_coheleach, темата вероятно е преместена в Календар на събитията. Peace

# 24
  • Мнения: 146
Тук има информация: http://www.guinea-pigs.hit.bg/ В меню Хранене и грижи => Бременност
Честито бебе свинче  Grinning

# 25
  • Мнения: 211
Честито бебенце и свинченце Hug Hug
Да са ти живи и задрави и двете!

ПП: Ако беше разбрала, че свинкята е бременна, поне щеше да имаш морална подкрепа през последните дни на твоята бременност..... ама нищо  Wink

# 26
  • Мнения: 183
Бързо махни другото свинче.

# 27
  • Мнения: 7 263
Лекси - малко офф - лесно ли се гледат тез живинки и миришет ли?
Защото ние имаме рибки, обаче мойте крънкат и за друго животно и се бях замислила баш за такива свинчета, но искам първо да проуча нещата да няма изненада после  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 585





Прасенцето е по-шарено от мама си. Винаги ли раждат по едно?
Може би не е толкова случайно, че от зоомагазина си избрала точно бремената свинка.
Знак свише.

# 29
  • Мнения: 3 453
Бързо махни другото свинче.


 Да, направи го!

Погрижи се да има винаги вода, сега майката ще пие повече вода.  Талаша ще го сменяш по често. Майките свинки много сладко мъркат на малкото си, то също издава много смешни звуци. Голям купон е, ще видиш! Сигурно е много сладко.
Честит нов член на семейството!  bouquet
За другия член вече ти честитих в една друга тема! Wink

Лекси, май ти си провлачила крак! Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт