"Даваш ли ми да спя с друга жена?"

  • 8 691
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
Как се развиха ли? Седнахме вечерта на масата да си говорим, изключих ТВ-то, и се почна - аз му обесних, че повече така не се издържа, че и аз съм човек и имам нужда поне малко да ми помага и да се държи по-мило с мен, а не само да иска и аз да отварям краката веднага.... че детето е и на двамата и трябва да си поделяме грижата, ако не всеки ден, то поне 2-3 пъти в седмицата, и още че не искам да се караме непрекъснато, защото и за детето не е добре, а и усеща моята раздразненост ..... изобщо неща в тоя сорт и то с напълно нормален тон от моя страна. Накрая той ми каза - ти само ми се караш, как искаш да се държа добре с теб? Обесних му че като всички хора и аз имам нерви и гледам да ги изразходвам, а не да си ги тая. И пак - ти само се караш, не ми обръщаш внимание.....  е няма да си изчекне езика да каже, че съм права поне за едно от нещата..... аз много работя, уморен съм (като че ли аз не съм) и в края на краищата не постигнахме нищо. Страшно се ядосах, поплаках си в банята.... Сега не му говоря, казах му че няма да му готвя, прането да си го носи на тази с която е решил да спи, пълен игнор, мисля уикенда да излезем аз и малкия с мои приятели, като ме пита нещо касаещо е детето отговарям едносрично и това е. Сега ще седя и ще чакам да видя какво ще излезе от това, дали ще му дойде акъла или.... мисля си, че ако наистина още ме обича и държи на мен може и да се промени нещо, но ако не се промени..... ще видим.

# 76
  • Мнения: 1 243
Ти ще казваш на човека,който УЖ те обича,че изнемогваш, че не ти е по силите да се справяш с всичко, ...а той не стига, че не реагира адекватно,ами и се оплаква от своя страна... Sick А оди да спиш с него после, че и мерак да имаш за това. Тонуса ще е на 6!

Рени го е казала в 1 изречение - сексът не е секс,ако е само по задължение с цел половинката да не хойка!

# 77
  • Мнения: 1 942
ЪЪЪ имаш пълната ми подкрепа, че трябва да искаш да ти се помага както в домакинската работа, така и за детето  Hug Но мисля, че не е това начина както си го подкарала. Така /според мен/ се задълбочават а не се решават проблемите.

Мъжа ти ревнува, че детето е на първо място /това е често срещано явление/.
Пак седнете, пак изключете телевизора и отначало. Без обвинения обаче! Казваш - Добре ще се опитам да ти обръщам повече внимание, ама искам да ми помагаш. И на принципа на дресировката - ако направи номера получава награда.  Mr. Green Молиш го да направи еди какво си, после му показваш, че си забелязала направеното  Wink Ще кажеш "Ама той що не забелязва аз какво съм направила?" Ами искай си де под формата на майтап, де сериозно да те хвали и поощрява.

Проблеми в брака винаги ще има, но брака изисква компромиси и гъвкавост. И като жени се налага ние да сме по-меки и гъвкави. Женските хитрости чудеса вършат  Hug

# 78
# 79
  • Сливен
  • Мнения: 197
От една страна го разбирам,че има нужди,но не е това начина.По добре да е седнал да поговори с теб отколкото да ти задава този въпрос.

# 80
подкрепям напълно мненията на силвето и белучи  Peace ако ние не се самоуважаваме и другия няма да ни уважава, а това описаното си е пълно неуважение към теб като към човек, партньор и най-близка! абе я остави тия задължения, да видиш той как ще реагира ако е неподредено, несготвено и прашно. Помисли за собственото си добро настроение. Ти се чувстваш жертва, а в това състояние никакво желание не може да ти дойде! Бъди жена, а от него изискай партньорство, а не тъп мъжки егоизъм!

# 81
  • Мнения: 25
Насила хубост не става, с лошо (заплахи, ултиматуми) нищо няма да постигнеш. Като правиш напук, го правиш на себе си. Опитай да се успокоиш и да действаш по препоръката на Силвето, много е точна. Мисля, че не знае как да си поиска внимание и ласки, а така затруднява и теб да му ги дадеш.

# 82
  • Мнения: 51
Ох темата е много деликатна,но и аз си мисля  че с женски хитрости, могат чудеса да се постигнат.Ината никога не е бил добър съветник ,както и пълното игнориране....

# 83
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
......
Наистина само ти ли правиш тези неща!?Слабо съм убедена,че секса се прави с тонус...секса се прави ЗА тонус! Peace[/color][/b]

Ми незнам, май аз нещо съм повредена. Когато преди два дни приключих със всичко още в 23ч (което за мен си е рано), и си казах "Сядам на компа само за 5 мин, да видя какво става във форума", на втората минута бях заспала върху клавиатурата и милото ме пренесло до леглото. Вярвай ми, щях да го убия, ако беше решил че точно тогава му се прави секс.

За това и подкрепям авторката - няма как всичко сама да върши, и накрая и в леглото да се вихри. Но и аз ще я посъветвам - Силвето е много права, послушай я  Peace Peace Peace

# 84
  • Мнения: 1 172
Наемете домашна помощница. Ако не можете да си го позволите за постоянно, поне докато стоплите отношенията си. Занимавай се основно с детето и с мъжа си.

После използвай момента, за да го предразоложиш да поеме 1/2 от домашните задължения;)

Засега остави на страна неуместния му въпрос. Ако е искал да го прави, нямаше да те пита, а щеше да действа. Мъжете по-трудно приемат липсата на секс и тотално изкукуригват.

# 85
  • Мнения: 10 711
Мъжете по-трудно приемат липсата на секс и тотално изкукуригват.

Жените също доста трудно приемат липсата на внимание, разбиране и помощ в домакинството!
Ей, писна ми все ние да сме тези, които трябва да прилагат хитрини и да се държат с мъжете все едно те са пълни олигифрени и не се сещат как да ни помогнат и да ни накарат да се чувстваме по-добре!

Все ние трябва да оправяме нещата, да водим спокойни разговори и да обясняваме бавно и подробно как се чувстваме!

На въпроса: "Даваш ли ми да спя с друга жена?", ако ме е вбесил и не ме пита на шега, бих отговорила "Да, ако и ти ми даваш да спя с други мъже! От кога мога да започна?"

# 86
  • Мнения: 1 172
Мъжете по-трудно приемат липсата на секс и тотално изкукуригват.

Жените също доста трудно приемат липсата на внимание, разбиране и помощ в домакинството!
Ей, писна ми все ние да сме тези, които трябва да прилагат хитрини и да се държат с мъжете все едно те са пълни олигифрени и не се сещат как да ни помогнат и да ни накарат да се чувстваме по-добре!

Все ние трябва да оправяме нещата, да водим спокойни разговори и да обясняваме бавно и подробно как се чувстваме!



Защото причината за повечето конфликти между близки хора е недостатъчната комуникация между тях, премълчани обиди, неоценени и неразбрани компромиси и т.н... 
Защо пък винаги трябва да сме с рогата напред? И в такава изнервена обстановка кой въобще може да взема трезви, премерени и справедливи решения и да оценя обективно действията на другия?

Авторката сама си го е казала още в началото на темата "и естествено вечер съм скапана и ядосана и въобще не ми е до секс.. ".  Явно и двамата не се чувстват добре - тя преуморена, той незадоволен. Моето мнение е, че първо трябва да се поуспокоят, пък после да мислят какво и как да променят. Затова и съм я посветвала да наемат домашна помощница, и да обърнат внимание на себе си.

# 87
  • France
  • Мнения: 726
Точно така, ZIGIZAGI.
Мъжете, повечето, са мързеливи и егоистични същества. Те прекрасно разбират всичко, но не им изнася.
Аз имам костни проблеми и ме боли, когато шетам. Моля моя мъж да изтупа 3 неща, той не иска! #Cussing out Аз излизам на стълбите и ги изтръсквам....

# 88
  • Мнения: 10 711
*SV*, права си по принцип, но днес и аз съм яхнала метлата - снощи ме вбеси моят мъж с подобно поведение! Та затова се изказах толкова рязко по-горе.

Има моменти, когато емоционалното ти състояние не  позволява да разсъждаваш трезво и да водиш диалог, или пък нямаш желание да го правиш, защото си толкова, ама толкова скапан, депресиран и не знаеш къде се намираш направо..... И дори с ума си да разбираш, че не постъпваш правилно като се инатиш, поставяш ултиматуми и т.н - просто нищо друго не ти се прави.
Имала съм такива моменти, предполагам не само аз.

Понаучих някои хитрини от една колежка - винаги съм й се възхищавала колко умело върти мъжа си, но веднъж не издържах и я попитах от къде намира толкова нерви да му се обажда да го подсеща за всяко 1 елементарно нещо /да напазарува, да вземе дрехите от химическо и т.н/.  Казах, че аз смятам, че имам разумно 30 годишно същество срещу себе си и не считам за необходимо да се държа с него като с дете или малоумен. Отговорът беше "Точно там ти е грешката."
Почти съм сигурна, че е права Simple Smile.

# 89
не съм чела отговорите,но аз на твое място как бих постъпила-напускам работа,върша си през деня домак.работа.после душче,почивка,шопинг за дрехи,като си дойде след работа опъната в спалнята със секси дрешки,цък един главозамайващ секс,после го осведомяваш,че си напуснала бачкане защото не искаш да го лишаваш от секс,понеже сте страхотно семейство и как за един секс ще ти хойка по други Naughtyказваш му колко и на теб ти е липсвал секса и как обаче ще се наложи да започне втора работа,защото ти няма да можеш да работиш защото имаш да въртиш къща,да гледаш дете....интересно ми е само да му видя реакцията после.ако е готов да започне втора работа в името на секса -супер.но ти не си робот и на него това трябва да му го изясниш.

Общи условия

Активация на акаунт