Бихте ли отложили...

  • 4 392
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 236
Вчера бях на гинеколог и страхливо попитах дали мога да направя нещо по въпроса. Честно, очаквах да ми се скарат. А тя жената, само се усмихна и ми предложи да си избера от три вида хапчета. Почти всяка година отлагам цикъла си, но за първа ще бъде с благословията на леля доктор. Исках да разбера вашето мнение?

# 16
  • Мнения: 40
Сестрата на моя съпруг отложи с два месеца мензиса си поради сватбата и след това медения им месец от глупост. Скоро след това се оказа, че трябва да се оперира защото този експеримент го беше правила и друг път и единия й яйчник излязъл от строя. Не искам да ви разказвам сега какво е положението при нея, оперира се ноември - още не може да се оправи.

Не бих направила подобно нещо  Naughty

# 17
  • Мнения: 236
Е, два месеца е доста време. Питам за 5-6 дни.

# 18
  • Мнения: 2 865
Аз бих, веднъж в годината на море - защо да си провалям почивката?

# 19
  • Мнения: 8 242
Никога не бих се бъзикала с организма си по този начин.. Това са лиготии..

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Никога не бих се бъзикала с организма си по този начин.. Това са лиготии..

Абсолютно!!! Peace

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
По-скоро бих си отложила почивката. А ако не може - 2-3 дни няма да се къпя в морето. Има и други интересни неща в морските градове, освен плажа.

# 22
  • Мнения: 7 201
Не!Случвало ми се е и съм ползвала тампони в случая.

# 23
  • Мнения: 1 225
Не!Случвало ми се е и съм ползвала тампони в случая.

и аз така Peace

# 24
  • Мнения: 804
Никога не бих пушила, защото това е гавра с организма. Никога не бих се наливала с алкохол всяка вечер с оправданието, че то по-малко било полезно - това е битов алкохолизъм. А хапчетата които ще използваш за да си отложиш цикъла са като противозачатъчните. Наистина ли ти е необходимо мнението на други хора, различни от гинеколога за да решиш. Все едно при всеки антибиотик да питаш какво мислят другите... Peace
Я си се консултирай с лекар и си гледай живота.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не бих.Ползвам тампони,или не влизам във водата.

# 26
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Не, не бих.

# 27
  • Мнения: 236
Никога не бих пушила, защото това е гавра с организма. Никога не бих се наливала с алкохол всяка вечер с оправданието, че то по-малко било полезно - това е битов алкохолизъм. А хапчетата които ще използваш за да си отложиш цикъла са като противозачатъчните. Наистина ли ти е необходимо мнението на други хора, различни от гинеколога за да решиш. Все едно при всеки антибиотик да питаш какво мислят другите... Peace
Я си се консултирай с лекар и си гледай живота.


Ами аз горе писах, че съм се консултирала и тя даже ми написа рецепта. За себе си съм решила.
И ми се струва, че не са по вредни от един Постинор, например. Само ми беше интересно да разбера какви са алтернативите.

# 28
  • Мнения: 46 518
Никога не бих пушила, защото това е гавра с организма. Никога не бих се наливала с алкохол всяка вечер с оправданието, че то по-малко било полезно - това е битов алкохолизъм. А хапчетата които ще използваш за да си отложиш цикъла са като противозачатъчните. Наистина ли ти е необходимо мнението на други хора, различни от гинеколога за да решиш. Все едно при всеки антибиотик да питаш какво мислят другите... Peace
Я си се консултирай с лекар и си гледай живота.

Само дето на мен противозачатъчни хапчета така ми разбиха хормоните, че качих 25 кг. за 7 месеца и още не мога да се освестя, а минаха 4 години.

# 29
  • Мнения: 236
Никога не бих пушила, защото това е гавра с организма. Никога не бих се наливала с алкохол всяка вечер с оправданието, че то по-малко било полезно - това е битов алкохолизъм. А хапчетата които ще използваш за да си отложиш цикъла са като противозачатъчните. Наистина ли ти е необходимо мнението на други хора, различни от гинеколога за да решиш. Все едно при всеки антибиотик да питаш какво мислят другите... Peace
Я си се консултирай с лекар и си гледай живота.

Само дето на мен противозачатъчни хапчета така ми разбиха хормоните, че качих 25 кг. за 7 месеца и още не мога да се освестя, а минаха 4 години.
Това е гадно. Съжалявам. Предполагам, че на всеки човек действат индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт