седмичка 14-20.03.2005

  • 2 927
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ами то зацапването мина, сега лелката се вихри с пълна сила и с всичките и гадости в комплект Imp  Imp

# 16
  • Мнения: 7 716
Е, добре е, че се вихри. Това означава, че лигавицата ти е била добра.

# 17
  • Враца
  • Мнения: 5 204
не знам, на това не разчитам, защото и когато беше тънка, кървих цял месец и ми дойде пак се вихреше, но като си гледам за 9 дни лутелана цапане 5, не мис е вярва много. А и когато нямах овулация пак беше така, та е трудно да се каже дали е добре, но ми идва все пак на 31-32 дни, което  #Milti  #Milti  #Milti

# 18
  • Мнения: 7 716
Не се вглеждай много в себе си, още малко остана. Сигурна съм, че вече нямаш проблеми.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 686
Цитат на: Stefanie
Тинтири,защо да закъснява? Едва 10 ден след ову е според графиката ти...да не се е преместила датата на овуто?Сякаш трябва да е била на 20 ден...


Stefanie, ами защото цикъла ми е на 30 дни, т.е. закъснява ми вече с 4 дни. Не съм си местила датата на графиката и наистина ми е била на 20-тия ден (вероятно). Просто съм с по-късна овулация се оказа. Но закъснението не е нормално, защото цикъла ми е редовен... та ако закъснее още някой-друг ден ще си направя тест, въпреки че ме съмнява да е станало нещо. Този месец не бяхме много активни в бебепрвенето, пък и особено около 20-тия ден  Confused

# 20
  • Мнения: 9 093
все пак ти стискам палци-до последно нищо не се знае Wink
Момичета,благодаря за отговорчетата,безценни сте Two Hearts

# 21
  • Мнения: 172
дойде ми.... Sad , неиздържам вече......поредното разочарование Sad

# 22
  • Мнения: 4 324
Много съжалявам Мими  Sad

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Мими, съжалявам. Тинтири графиката ти изглежда добре Simple Smile
Поздрави на всички

# 24
  • София
  • Мнения: 2 686
Ва_ва, какво искаш да кажеш? Да се надявам ли? Вие поне разбирате повече от графики, де... Прави ми впечатление, че ми седи висока температурата, и ми закъснява вече 5-ти ден... Ох, ужасно е! Страх ме е дори да си помисля да си взема тест.  Cry

# 25
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Tiинтири, какво да ти кажа, тестът най-добре ще покаже. Но кога да го направиш или да го правиш решаваш ти!
Успех

# 26
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Tintiri-mintiri
Прави ми впечатление, че ми седи висока температурата, и ми закъснява вече 5-ти ден... Ох, ужасно е! Страх ме е дори да си помисля да си взема тест.  Cry


Тинтири миличка изчкай с теста.
Гледам ти графиката - и ако наистина овулацията ти е била на 21-ви ден, то едва днес ти закъснява само с един ден.
Да  - 5 дена ще са ако броиш 30 от началото на цикъла ти - но нали знаеш, че не се брои така. Трябва да мината 14 дена от овулацията и чак тогава говорим за закъснения. При теб този месец закъснява овулацията, не менструацията.

Миличка от сърце ти пожелавам да ти закъснее и менструацията цели 9 месеца  Simple Smile Поздрави и ти стискам палци  Heart Eyes  Praynig

# 27
  • Мнения: 4 068
Тинтири и аз съм с късна овулация. Цикъла ми е 33 дни и овуто ви е около 22 ден. Просто ми е по-къса лутеалната фаза.
Незнам какво да ти кажа. Теста най-добре ще покаже какво е положението. Но ако имаш търпение изчакай още 2-3 дни и тогава се тествай.
Аз започвам да стискам палци!

# 28
  • София
  • Мнения: 2 686
Ренци, аз съм точно като теб. Цикъла ми е на 30 дни, а се оказа, че овулацията ми 2 цикъла е около 20-22 ден. Барбова ми каза, че най-вероятно луеталната фаза е по-къса. От близо година не съм имала закъснение повече от 3 дни, затова се притеснявам. Но пък направих тест сутринта и е отрицателен  Cry .
А лелката още я няма, а нямам и никакви признаци да се появи.

# 29
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Тинтири, съжалявам за едничката чертичка, сега напред към изследванията и скоро да се похвалиш с добри изследвания и най-важното двулентов резултат.
Пир мен няма нищо ново, ама как и да има Grinning Тези дни основно се занимавам с моя куч, който кара някаква болест и се глези като малко дете!
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт