Май не съм добре

  • 3 299
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
И аз съм в параноя всеки път, когато децата са на село с родителите ми.
Въпреки, че знам, как майка ми не отделя очи от тях, все си мисля да не излязат от двора и някой да ги открадне...абе откачена работа. Предупредила съм за това сериозно майка ми и баща ми, да си отварят очите не на 4, а на 24! Crazy
Разбираем е подобен страх. И мисля, че никога майките не се избавят от него...

# 16
  • Мнения: 40
откакто се е родил малкият (2.5 г.), все разчитам на други хора за гледането...той беше на 5 месеца, когато го оставих на майка ми за цял месец, бях като умопомрачена...не се хранех не спях, непрестанно ревях... дори и сега когато им го давам да го гледат, продължавам да се притеснявам, макар те да са го гледали повече от мен (така са работещите майки, винаги на ръба на нервна криза) Cry

# 17
  • Мнения: 524
И аз, така, ама то това не е от сега, старите хора са го казали, "добре, че страховете на родителите не се сбъдват, защото жив човек нямаше да има" , не знам дали беше точно така, но ще ме извините, ако съм сгрешила.

# 18
  • Мнения: 3 200
Напълно те разбирам и мисля, че няма да ти мине. Това е въпрос на психика - или се притесняваш или разпускаш.
И аз съм като теб вече 15 години, умножено по 2 деца. Сега е още по-зле (за мен), защото са големи и баба не е с тях да ги води за ръчичка. А да не ти казвам колко им досаждам като почна да им звъня. Но... по-силно е от мен и ще ме довърши. Не искам да мисля за момента, когато ще излязат с гаджета, а той наближава.

# 19
  • Мнения: 901
Добре си си, просто ти е за пръв път, доколкото разбирам.
Аз се успокоявах, като сама се убеждавах, че всъщност не съм по-опитна, по-оправна, по-разумна или по-грижовна от майка ми, баба ми, баща ми и цялата редица отглеждащи и щом детето е добре с мен, ще е добре и с тях. Сега си добре, защото детето ти е с някого, на когото имаш доверие. Ами като тръгне само насам-натам newsm78

# 20
  • Мнения: 599
И при нас е така.Даже моя син вече е голям-10г. и пак много го мисля.Ма то кат се замисля,колкото по-големи,толкова повече бели вършат.Като е при свекърва ми, звъня поне на 1час.

# 21
  • Мнения: 1 035
Аз това съм го преживяла.Когато бях бременна с близначките,(имах не лека бременност)свекърва ми взе детенце и го заведе на планина.Въпреки че ясно осъзнавах крещящата нужда от почивка, не можах да го преживея.Постоянно плачех и едва ги дочаках да се върнат.Мисля че и сега ще ми е трудно да се отделя от децата си ,макар че понякога си мечтая за това .В поведението ти няма нищо ненормално.Остават още два дни.Следващия път ще е по- леко.

# 22
  • Мнения: 3 500
Тази година ще ходим на море през август, и тогава малката ще я гледа свекърва ми. Още отсега съм се параноясала и умирам от страх нещо да не стане докато ни няма. Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 5 183
Явно рядко се делите един от друг.
Ние сме така. Роден е и живеем в 4ужбина.
Нямаме баби наоколо. Никого си нямаме от родата.
Приятели са ни помагали понякога, но рядко се налага.
Така си организираме времето, 4е все да има някой от нас с него, освен когато е на градина.
Когато го заведох в България бебе, майка и татко го взимаха да го разхождат с коли4ката, та аз да си по4ина.
Много се шашках, ако позакъснеят.

# 24
  • Мнения: 2 336
Аз от един месец не мога да спя, защото ще пращам сина на море със свекървата през август. Кви ли не мисли минават през главата ми.

# 25
  • Мнения: 790
И аз съм в отбора. Никога не сме го оставяли за повече от няколко часа. А и това е съвсем отскоро. Тревожа се не толкова че ще се случи нещо, а че ще ореве майка ми и ще и вземе страха  Laughing
Предполагам това е някаква разновидност на Стокхолмския синдром  Wink - искаш, искаш време за себе си, а като дойде момента си викаш " защо си оставих детето".

# 26
  • Мнения: 2 950
И аз съм такава. До сега съм оставяла Йоана 3 пъти за по 1 нощ - веднъж бях много болна, втория бяхме на сватба в провинцията и сега по мое желание да си почина, но изобщо не си починах. Цяла вечер ми се ревеше за нея и едвам дочаках сутринта да ида да си я взема.  #2gunfire

# 27
  • Мнения: 5 183
Амоят син НИКОГА не е прекарвал нощта без мен - няма при кого просто  Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз съм така... Rolling Eyes
Затова и не я пуснах сама при баба й на морето... Rolling Eyes
Знам, че за нея ще е по-добре да е там на въздух, но само при мисълта как ще ходят двете сами на плаж, ми призлява... Stop И не само това - все ги мисля едни...

# 29
  • Мнения: 1 426
Амоят син НИКОГА не е прекарвал нощта без мен - няма при кого просто  Crazy
Като ти отиде на първата училищна екскурзия с преспиване, ще видиш! Отсега приготвяй валидола  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт