Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Ние бяхме нон-стоп навън по 8-9, дори 12 часа. ooooh! С много майки и децата от сутрин до вечер. Люшкане в количката, разнасяне на ръце, игра с дрънкалките и такива глупости.

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Стиви беше много спокойно бебе и само спеше и ядеше.
Миналото лято когато беше малко бебе, излизахме след храненето в 9ч сутринта, отивахме в парка и стояхме там на сянка и морски бриз цял ден. Той си спеше и ядеше там, а в 6ч вечерта се пребирахме, тогава чистех, правех вечеря....
Сега все още спи 2 пъти на ден. Предиобед се къпя, готвя обяда или вечерята на Стиви, гладя, почиствам прах, стирка
По време на следобедния му сън, съм тук из Форума или подремвам и аз.
След това излизаме на разходка до парка, в квартала. Пребираме се, вечеряме, той си играе още малко, къпя го и в леглото.

# 17
  • Мнения: 2 818
Спи, яде, гледа магариите на кака си, малко танци, малко гъделичкане/галене и разходки, когато температурите го позволяват... за предпочитане в слинга, ама сега на жегите е с количката...

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
вземам го в скута, пускаме песнички и "пеем", пляскаме с  ръце...... правим си гъди-гъди, гушкане, бацкане, после малко сам с куп играчки в една надуваема лодка, да посвърша и аз нещо.....ако захленчи пак го взимам и почва да скача, учим се да говорим.....абе всякакви магарии само и само да се забавлява

# 19
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Hug
При нас още е лесно, вече 8 месеца Grinning
Ето ни го един ден как минава
7.00 събуждане - кърмене
Сън до 10 - 10,30
10,30 ставане, памперс, каша, игра
12.00 кърмене
13.00 къпане
сън до 16 ч.
16 - хапване, игра
18-разходка
20 - 21 ч. хапване и сън

Бебо засега е много послушна. Дано и занапред да е така  Hug

# 20
  • Мнения: 4 362
Когато беше на вашата възраст,бяхме нон стоп навън,излизаме в 9 ч. и се прибираме към 19-20 ч. ,тя се занимаваше сама,говореше си,гледаше,спинкаше и с играчките се закача.Никога не е носена на ръце.

# 21
  • Мнения: 508
Марти не е от най-носените на ръце. Става към 6.30-7.00. Лежи в леглото и си бъбри. Яде към 7.30-8.00. Сега в жегите излизаме веднага. Прибира ме се към 11.30. Яде в 12.00. Докато приготвям храната си седи в шезлонга и си играе, понякога мрънка, реве, но си седи там. Опитвам се да и намирам разнообразни и интересни предмети с които да се разсее ако реве. До 13.30 се забавляваме. Или в шезлонга. Разнасям я малко, подмятам я, търкаля се на спалнята и  т.н . В 13.30 я слагам в леглото. Търкаля се, мрънка, реве, но заспива сама  към 14.00 . Ако имам късмет става към 16.00-16.30. Докато спи съм изчистила, изпрала, изгладила, приготвила яденето и. Понякога ми остава време и да почина. Става. Яде. Преди жегите, излизахме към 17.30. Сега на балкона в басейна. До 17.30 си седи в шезлонга. Аз си върша нещо из хола или кухнята. Подавам и играчки, говоря й, взимам я за няколко минути гушкане, после я слагам  в кревата и  там да се забавлява. Аз седя на компа и й говоря от там. Излизане до 17.30. Къпане. Ядене в 8.00. и в кревата.

Като беше по-малка, беше по-лесно. Слагам я на спалнята с играчки и се сещам за нея когато дойде време за ядене Laughing

Общи условия

Активация на акаунт