Към морето тръгна вече ПАЗАРДЖИШКОТО човече - 12

  • 13 665
  • 302
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 529
При мен работи  newsm78

# 151
# 152
  • Мнения: 134
Ива, за какво точно ще гласуваме?  Grinning
Миналата година бях изпратила снимки на Стефко в конкурс за корици на списание "9 месеца". Но не ни допуснаха, защото вече съм била изпращала снимки в друго списание (не им разбрах логиката, ама...). И една година по-късно, в августовския брой видях снимката на Стефко заедно с такива на други бебета и обява за гласуване - което бебе получи най-много SMS-и получава награда, както и един от всички гласували - по жребий.

P.S. Скайпът е ужасно изнервящ тези дни - ту го има, ту го няма. Дано си оправят нещата скоро!

# 153
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета! Най-сетне съм тук.Бяхме за три дни в София, че сестра ми кръсти децата на 15 август. Но май си донесохме едно гадно вирусче- с повръщане, температура и др.гадости.Малкия, тати и аз само се търкаляме в леглата , добре че големите деца са здрави и ни помагат.
Соня, скорошно оздравяване на свеки.
Добре дошла на Мистика.

# 154
  • Мнения: 1 040
Здравейте,момичета!И нас не ни подмина летния вирус,първо каката,а сега  малкия...ужасно е Close

# 155
  • Мнения: 145
Здравейте и от нас ,ние се прибрахме от балкана, но ни се оставаше още поне 2-3 дни.Времето беше страхотно и си изкарахме супер.Досега не бяхме ходили в св.Константин и Елена, а само на Чигов чарк,но много ни хареса!!!
Ето малко снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164308

# 156
  • Мнения: 1 938
Иве, гласувах за Стеф!  Heart Eyes
Bobi min и Мистика, скорошно оздравяване на дечицата!  Hug
Kamyst, личи си че добре сте си изкарали.  Wink Скаричка, едно-друго...  Laughing

# 157
  • Мнения: 657
И аз гласувах за Стеф! Hug
Мистика welcome
Скорошно оздравяване на болните дечица и родителите им.
Nellina , много яка снимка имаш на Марио  в подписа си Laughing

# 158
  • Мнения: 2 577
Здравейте и от мен.
Аз за седмица си дойдох в Пазарджик, че останах сама във Велинград, че всички ТРЪГНАХА по почивки, а сама с моя шемет не ми се стои в къщата. Иначе ходихме без бебо за 10 дена на вилата в Сърница, направихме едно екскурзионно до с. Ковачевица - културен туризъм. То се води архитктурен паметник, беше прекрасно. Няма ме в описанията, ама по-късно ще приложа снимки. Ходихме и на минералните плажове в с. Огняново, направили  са и страхотни хотелчета там. Хванахме доста риба, а аз се записах със сензацията на сезона - шаран - 1 кг. Направо мъжете щяха да си хвърлят въдиците и да си тръгнат ако не ги беше срам Joy Joy Joy
Днес се прибирам и майка ми сервира, че наш Божидар е с варицела... та сега вместо да се видя с дружки, ще си обикалямЕ сами с човечето по жегите тука.

Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 22:12 от mama_iana

# 159
  • Мнения: 1 938
Nellina , много яка снимка имаш на Марио  в подписа си Laughing
bowuu  Joy
... та сега вместо да се видя с дружки, ще си обикаляме сами с човечето по жегите тука.
Добре завърнала се!   bouquet
Яна, ама при това положение май ще трябва да си стоите вкъщи, докато трае карантината.  newsm78
Дано бързо се възстанови Божи!  Hug А има ли температура?

# 160
  • Мнения: 2 577
Не, няма температура, Нели! Добре е за сега човечето!
как ще стоя затворена тука с детето не знам. ще бягаме в училището отсреща като няма хора, че иначе не става.  Praynig

# 161
  • Мнения: 1 938
Честита годишнина на Пепита и Иван!
Още 1000 години да се обичат!



Ха, наздраве!

# 162
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 654
Ми то сигурно и Божидар си я е хванал варицелата от някое дете, дето "бяга в училището отсреща"

# 163
  • Мнения: 2 577
Петя, не съм толкова безотговорна, знам какво е да те зарази някой с нещо. Цял ден с детето сме изолирани и съм излезнала само за 1 час когато нямаше никой навън. Ходих и на личното му джипи и той пък не е сигурен въобще, че е шарка, а че става въпрос за алергична реакция. Каквото и да е не бих рискувала да доближавам детето до други деца и хора.
Това се надявам да те успокои bowuu

# 164
  • Мнения: 145
Активността пак ми се струва че намаля, дали ви е топло или още има отпускари…Хайде да се разхладим малко и да видим кой къде се е загубил и не влиза във форума…. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт