Към морето тръгна вече ПАЗАРДЖИШКОТО човече - 12

  • 13 698
  • 302
  •   1
Отговори
# 165
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз бях тук само 2 дни и пак изчезвам-за Цигов Чарк Mr. Green!!!

# 166
  • Мнения: 145
Щом ще ходите пак на Цигов чарк може да се повозите на корабчето в язовира, много е приятно,поне на нас ни хареса. Grinning

# 167
  • Мнения: 574
Аз се върнах вчера от Кипър и още не мога да си се нарадвам на детето затова не съм писала!А гледам Дани и Деси са се загубили........... newsm78
Ками ти как си?Излизате ли в тези жеги?

# 168
  • Мнения: 145
Излизаме сутрин за кухнята и вечер по хладното.В понеделник заминаваме за Шумен с малката за месец-два.Предполагам ,че Деси си е на село, видяхме се миналата седмица в градската градина.

# 169
  • Мнения: 2 336
Аз съм на линия сега. Дани я видях днес с мъжа й. Но за нея знам че за изпитили ли учи нещо такова и аз не разбрах Embarassed А на мама Мери й завиждам благородно че ще ходи на Циков чарк.
А при нас е все едно и също. Лек и прохладен ден Hug

# 170
  • Мнения: 2 577
МЕРИ, АЗ КАТО НАЙ-ГОЛЕМИЯ КАРЪК ДОЙДОХ ЗА ЕДНА СЕДМИЦА В ПАЗАРДЖИК И ТЯ ЩЕ СЕ ОКАЖЕ ПОСЛЕДНАТА С НАЙ-ТОПЛИТЕ ДНИ ЗА ЛЯТОТО... ooooh! ooooh! ooooh!
И аз ти завиждам благородно за цигов чарк Hug

# 171
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
А аз съм вечно на работа  ooooh!

# 172
  • Мнения: 1 097
Дани пише дипломна работа. Започнах и аз мойта ...  Tired
Иначе сме си тук, на село ходим само събота и неделя. Свърши отпуската на мъжо, затова няма да сме през седмицата там.
Лео и аз изкарахме вируса с повръщане и диария и затова не съм се обаждала на никой, изчаках да премине всичко и още 2-3 дни след това да не ви заразим.
Днес мисля да се мотнем по градинките  Grinning

# 173
  • Мнения: 574
Днес мисля да се мотнем по градинките  Grinning
И утре като решиш да се моташ из градинките да се обадиш Hug

# 174
  • Мнения: 145
Днес мисля да се мотнем по градинките  Grinning
И утре като решиш да се моташ из градинките да се обадиш Hug
i na men Hug

# 175
  • Мнения: 1 097
Ами за днс остана следобедното мотане, сутринта не успяхме  Rolling Eyes
Ще се обадим, бре  Mr. Green

# 176
  • Мнения: 1 097
грр, изтри ми се поста  #Cussing out

Момичета, трябва ми малко помощ. Има една площадка до нас, където се оказа, че са заровили мъртво куче в пясъчника  Sick #2gunfire Къде да подам молба да го изровят и обезпаразитят? Казаха ми, че в общината трябва да питам, щели да го направят и нов пясък да докарат. От там ми казаха - в ХЕИ. Същата площадка има нужда от ремонт на пързалката, че ще разпори нечии задник...
Незнам как се казва точно площадката и незнам как да я обясня. Петя живее там, може би ще помогне  Rolling Eyes Точно до "охлюва", почти пред техния блок.
Моля ви за помощ! Иначе ние ще си боядисаме и ще изчистим тревата... просто кучето искам да го махнат и да оправят пързалката...

# 177
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Аз за тази площадка надежди никакви нямам. То да е само заровеното куче, здраве му кажи. Ние днес минахме от там, обикновенно не го правя. Въпреки табелите да не се изхвърля боклук, имам чувството, че съм на Пазарджишкото бунище. Нито една от катерушките и пързалките според мен не става за игра. В окаяно състояние са. Да не говорим, че срещу паразити сигурно никога не е пръскано и сигурно е бъкано с тях, като в тая градинка винаги е имало повече кучета, отколкото деца. Абсолютно всяка нощ чувам кучета как се бият, а веднъж нападнаха и Вал, докато си караше колелото. Какво повече да кажа? Аз там децата няма да си заведа  Crossing Arms

# 178
  • Мнения: 1 097
Еми аз искамда си водя мойто там, но трябва да се положат грижи. Кучета аз не съм виждала там все още, може би и за ограда трябва да попитам...
Петя, не знаеш ли все пак как се води площадката?
Ако кажа "срещу болницата" изобщо не е точно... пък и има още една Rolling Eyes

# 179
  • Мнения: 2 577
Аз за болницата даже не се сещам , че има площадка. Деси, снимай я да я видим площадката - в какво състояние е и има ли смисъл да се закупят бои, за да се оправи. Пясък също може да се купи. Петя, наистина ли са в безнадеждно състояние нещата в тази градинка? В смисъл - счупени ли са катерушките?

Общи условия

Активация на акаунт