Rated PG-18: American Motion Pictures Presents....

  • 17 393
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 783
бистра...много благодаря и за твоето предложение,ако не те затруднявам ще се възползвам  bouquet

Сядам да гледам Big Love.

Виктория, няма проблем, припомни ми само, към септ. можеш и лс да ми напишеш. Или направо ще ти пусна адреса си, да ми ги пратиш, когато решиш.

Много интересен тоя Big Love, бе, нали? Аз тъкмо се бях зарекла да не гледам повече сериали, че само се запалвам, и то какво стана... Дали го дават в България, ще ми липсва (да ми липсва сериал  Embarassed). Нали има HBO в България, някой знае ли подробности?

Пак сте изписали купища страници.
Аз се завърнах от командировката ми от "предверието на ада". В Grand Junction/CO е ужас. Не знам как е във Флорида, Лас Вегас, Феникс и т.н, но на мене ми се видя кошмар. Климатика в стаята ми беше на 60F и това ме спасяваше. Понасям жега и ниска влажност, но това надхвърли очакванията ми. Може би ми се видя кошмарно, защото работих по около 14 часа на ден. Бандата ми дойде на гости за три дни и ме "завлякоха" до Юта-прословутите арки до Моаб. Народа отпочинал след цял ден в басейна на хотела, аз като бито куче след 10 часов работен ден. Не стига и това ами решиха да посетим една от арките....... на един час пешеходно разстояние (в едната посока). Това ме уби. Не стига и това, ами тъкмо сладко заспивах към 12 и ме разбуди ADT, че алармата в магазина се е вкл. Пълен купон до 2 през нощта. Дреманах около 4 часа и от 8 ам до 10 pm (тиквен медал за мене) на работа. На следващия ден- понеделник от 5ам до 4pm. След 4 часа шофиране финиширах в Денвър. Днес деня ми мина в оправяне на къщата и пазаруване. Добре, че успях да дремна малко през деня.

dessivl, много заета работа имаш.  Браво, че се справяш и с 3 деца bouquet  Аз поне от това не мога да се оплаквам, е като замина в Бг-то ще ходя в командировки през месец, ама ще се бива, не се притеснявам.

# 256
  • Мнения: 1 593
Въх, Бистраз, ти в България ще работиш ли? То не че е ненормално, може би изхождам от себе си (нали ще гледаме там дечко уж първите 6-7 месеца) и само чакам момента на прибирането да мързелувам от работа... казвам ви, за 6 години се наработих братче за цял живот, не знам как ще се адаптирам обратно после  ooooh!

Виктория, знаех си, че ще се замислиш за зестрата  Joy , пък и право казваш, верно, че сега е модерно хот каки да се подвизават с хот младежи, може да направим сделка, дорде не са ме предварили другите мъжки мами (че по снимките само като гледам, много отбрани ергени има тука  smile3521 (добре, че е апетитната зестра, че инак се притесних)

Ами ние се бракосъчетахме преди близо година, но сме заедно от 8-9, и аз му изгубих края  newsm78. Нещо замислили ли сте за празнуване? Мойто мъж даже няма да е тука, но се чудя с какво да го изненадам.

# 257
  • Мнения: 1 800
Ох,Victoria, радвам се, че има и друг кат мен, моя човек пък е 6 години по-малък. (Ако кажа млад ,значи че  аз съм стара Joy). Айде да кажеш как е партито ?

Jenna, сигурно всичко е наред. На нас още не могат да ни дадат конкретен отговор за едно изследване, а правихме тест 3 пъти
докторски работи Close Още ли си в Тексас?

Big love- това нов сериал ли е?

И ние сме от празнуващите през Август(27). Ще следя идеите ви, че нещо главата ми е празни откъм идеи тия дни...

# 258
  • Мнения: 940
Тина...как Чикаго,много бъррррр  е там ,а не мерси Naughty ,в GA сме  тука снежец не пада  Simple Smile,в околностите на Атланта сме.

бистре...ще те подсетя за снимките  Hug ,сериала е страхотен  ,много ми е интересен ,дано да можеш да го гледаш и в БГ-ако не после на ДВД на веднъж,аз с удоволствие бих ги изгледала на куп серийките че сега умирам да чакам по 1 на седмица.И аз така исках да си дам почивка ама....че като почнат сезоните пак...мое чудо....захванала съм 10 сериала,ама  добре че този е извън сезона та мога да си позволя да го гледам.

бенсон...ние с тебе точно като в Холивуд с младите мъже  Joy ,ама да ти кажа нали сме закърмени с идеята че мъжа трябва да е по голям и в началото ми беше сконфузно да кажа,ама сега не ми пука,ми кво значение има възрастта!
ето линк за сериала ЦЪК,2ри сезон е но 1вия го има на ДВД мисля.

Дженна....чакай сега ,дай да изчакаме да му видим на младоженеца чара пък и  като гледам и ние имаме няколко конкурентки  Flutter  Laughing
За годишнината половинката си бил взел деня офф  Mr. Green,ами аз засега ще го изненадвам със сладурско секси бельо(за мене ,не за него  Laughing),и ще му правя картичка.Разбрали сме се повече жест да има тази година а не толкова материални подаръци. Wink

Чакайте да ви питам,купих си тези маслини които  Mrs.G препоръча наскоро на Дженна-ама много солени бе-ако им сипя вода в буркана ще дръпне ли солта?

# 259
  • Далече
  • Мнения: 438
Здравейте момичета, нямам много време да пиша в темите, но ви чета горе -долу редовно Simple Smile
Имам следния проблем и се надявам някоя от вас да е минала през това нещо. Дъщеря ми е на 6 седмици и не е акала 3 дена, днес е четвъртия. Застраховката ни има 24 - часа сестра, с която може да се говори по телефона.Снощи говорих с нея и тя ми каза да и дам малко сок от ябълки или круши или да я държа 20 минути в топла вода с малко сода бикарбонат в нея.Не направих нито едното нито другото - сок не искам да и давам,а точно я бях къпала и това със содата ми се видя странно.Както и да е сега се обадих на педиатъра и говорих със сестрата в неговия офис и тя ми каза да и дам сок.Аз и казах, че не искам да и давам сок и тя каза, че ще каже на доктора да ми се обади и  сега чакам да ми се обади. Майка ми пък ми предлага да и пъхна термометър в дупето - така правили в България , което ми се вижда гадно.Та въпроса ми е някоя от вас сблъсквала ли се е с това и какво направихте?

# 260
  • Мнения: 1 800
Аlica, ние имахме същия проблем. Сина ми е на формула и оттам беше проблема. По лекарски съвет съм му давала ябълков сок разреден с вода(1:1) около 1 oz, помага Peace. Няма никакви проблеми със стомахчето от това, беше на 2 седмици. И на мен една приятелка ми каза да съм му правила клизма със сапунче, но ми звучеше ужасно. Shocked

# 261
  • Мнения: 7 091
Здравейте момичета, нямам много време да пиша в темите, но ви чета горе -долу редовно Simple Smile
Имам следния проблем и се надявам някоя от вас да е минала през това нещо. Дъщеря ми е на 6 седмици и не е акала 3 дена, днес е четвъртия. Застраховката ни има 24 - часа сестра, с която може да се говори по телефона.Снощи говорих с нея и тя ми каза да и дам малко сок от ябълки или круши или да я държа 20 минути в топла вода с малко сода бикарбонат в нея.Не направих нито едното нито другото - сок не искам да и давам,а точно я бях къпала и това със содата ми се видя странно.Както и да е сега се обадих на педиатъра и говорих със сестрата в неговия офис и тя ми каза да и дам сок.Аз и казах, че не искам да и давам сок и тя каза, че ще каже на доктора да ми се обади и  сега чакам да ми се обади. Майка ми пък ми предлага да и пъхна термометър в дупето - така правили в България , което ми се вижда гадно.Та въпроса ми е някоя от вас сблъсквала ли се е с това и какво направихте?


Това с термометърът е много крайна мярка, но приложима. Ти кърмиш ли или е на формула, защото ако кърмиш е лесно- изяж 5-6 ( ако можеш и повече) сушени сини сливи и сте готови.
А в къпането със сода няма нищо странно, особено на дечица, които носят памперси се препоръчва заради антигъбичния ефект, но честно казано не знам какво ще ви помогне това за да отиде детето по голяма нужда. Може би сестрата го е казала заради топлия ефект на ваната? newsm78

# 262
  • Мнения: 7 837
Alica, кърмиш ли или даваш формула?
Виж в кърмаческия форум по-горе, имаше разни масажи на коремчето и раздвижване, доколкото си спомням. Бебето нервно ли е? Плаче ли?

Ако пък даваш формула, може да пробваш да я смениш.

# 263
  • Мнения: 7 837
Доколото знам процедурата е променена, да. Най-добре е адвокат да ви изготви документите, защото той най-добре ще знае какво и къде се пуска. Чака се одобрение първо в Щатите по служебен ред, после документите пътуват към посолството в БГ и те трябва да ти се обадят за интервю.
За една двойка знам тук. Започнаха процедурата януари или февруари. Очакват момичето да е на интервю най-рано през октомври.

# 264
  • Далече
  • Мнения: 438
Кърмя , точно това се чудех какво да ям, ще пробвам със сливи.Сега говорих с педиатъра и той ми каза точно същото за ябълковия сок разреден с вода ,но ми каза ако не плаче и видимо не страда , ако искам да почакам още 1 ден, имал бебета на кърма, които акали 1 път седмично.Ще изчакам до довечера и сигурно ще и дам малко сок , че досега никога не е пропускала ден без да ака и затова се притеснявам.

# 265
  • Мнения: 1 783
Кърмя , точно това се чудех какво да ям, ще пробвам със сливи.Сега говорих с педиатъра и той ми каза точно същото за ябълковия сок разреден с вода ,но ми каза ако не плаче и видимо не страда , ако искам да почакам още 1 ден, имал бебета на кърма, които акали 1 път седмично.Ще изчакам до довечера и сигурно ще и дам малко сок , че досега никога не е пропускала ден без да ака и затова се притеснявам.

Моето кърмено бебе акаше на 3 дена един път, докато не започнахме да му даваме храна. Казаха ми всички, че някои кърмени бебета рядко акат, защото млякото уж се усвоявало много добре. Не знам дали е вярно, но не акаше често. А и сега не е супер редовен, но плодовете му помагат. Докторът казва че било нормално.

# 266
  • Мнения: 1 783
Въх, Бистраз, ти в България ще работиш ли? То не че е ненормално, може би изхождам от себе си (нали ще гледаме там дечко уж първите 6-7 месеца) и само чакам момента на прибирането да мързелувам от работа... казвам ви, за 6 години се наработих братче за цял живот, не знам как ще се адаптирам обратно после  ooooh!


Да, ще продължа да работя от там на същата си работа, но може би на намалено време, ще видим как ще потръгне и ще решим.

# 267
  • Мнения: 7 091
Кърмя , точно това се чудех какво да ям, ще пробвам със сливи.Сега говорих с педиатъра и той ми каза точно същото за ябълковия сок разреден с вода ,но ми каза ако не плаче и видимо не страда , ако искам да почакам още 1 ден, имал бебета на кърма, които акали 1 път седмично.Ще изчакам до довечера и сигурно ще и дам малко сок , че досега никога не е пропускала ден без да ака и затова се притеснявам.

Недей да бързаш със сока! Ще му докараш колики и ще реве после от това, изчакай. Три дни не са чак толкова много, яж ТИ разхлабваща храна и ще се оправи мъника. Елена беше много чувствителна на каквото ядях аз, ако хапнех нещо запичащо ( помисли си ти какво си яла в тези дни) веднага се запичаше, независимо, че на мен нищо ми нямаше.
Кейси ти е казала- опитай и с масаж на корема, не бързай със сока!  bouquet

# 268
  • Далече
  • Мнения: 438
Благодаря на всички, малката току - що се изака порядъчно и ми олекна.
Tandoori  аз и затова не исках да и давам сок, защото ме е страх да не я заболи корема.Като се замисля пих сок от шипки и може това да я е запекло , но аз и преди съм пила и тя не е имала проблем, но сега ще престана.Само дано не и стане навик да ака на 3 -4 дена.

# 269
  • Мнения: 2 257

При запек на малки сладки бебешори има една техника, която не вярвах, че помага, докато не се убедих лично (прочетох я във форума). Ляга по гръб детето, хващаш му петичките (или стъпалата), повдигаш и натискаш заедно с целите крачета (коленца) към гърдите (коремчето), без да натискаш силно. Държиш настоятелно, но не натискаш. Започва се едно пръцкане...., а скоро се свършва и работата. Повтаряш, ако не стане от веднъж. Детето, ако е направен правилно този номер, остава спокойно и не изглежда, че го боли нещо или му е некомфортно - това го казвам във връзка с притискането на крачетата към корема. Успех следващия път.

ти коя част на флоридата обитаваш?
Естественият ми хабитат е в югозападната част на щата; средни температури през лятото 90Ф, зимата къмто 70; средна скорост на вятъра, ако е рекло да е ураганно 130-140 м/ч; средна стойност на валежите - зиме - 0, лете - еври дей; влажност - около 100% лете, 30-50% зиме.

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 23:32 от Джи

Общи условия

Активация на акаунт