СОТ - моля за мнения

  • 17 115
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 606
Ние ползваме навсякъде СОТ 161 от 10 години и мога да Ви гарантирам, че сме доволни. Идват веднага. Ако закъснееш с плащането не ти спират веднага СОТ-а. Цената на месец е около 10 евро за частно жилище.
Препоръчвам!

# 16
  • Мнения: 750
След като се опарихме жестоко от липсата на решетки и сот на 1-ви етаж, станахме абонати на 3S Сот. Супер доволна съм. Вече четири години сме с тях. Абонаментът ми е 20 лв на месец. Един много симпатичен чичко идва при мен(където му кажа) веднъж на два месеца, за да му платя вноските.
Няколко пъти се е случвало я да включа аларма по невнимание, я да забравя отворен прозорец, който да я задейства. Не идват, долитат! Веднъж бях сама с детето и някой започна да ми думка по вратата в 2 през нощта. Обадих се на сот-а и въпреки, че не им плащам за жива охрана, момчетата дойдоха и го разкараха - пияндурник някакъв.

# 17
  • Мнения: 2 700
Знам за София, че СОТ 161 е най-трудно пробиваем и е една от най-добрите фирми.

В службата сме към тях. Че реагират бързо, така е, но и те не са непробиваеми. Имаме безподобна инсталация, която крадци успяха да отворят, а СОТ-аджиите само констатираха проникването. Файда има ако се застраховаш към тях. Подробности не знам, но имат тарифа и покриват щети ако не се лъжа до 8000 евро. newsm78 не съм много сигурна в цифрата.

Абе като цяло, нищо не е сигурно.

Нали имаше навремето един виц "Бинт, презерватив, бинт, презерватив и никакво е..не"

Общи условия

Активация на акаунт