Споделете 15

  • 19 476
  • 855
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 903
Трима души умряха в съня ми тази нощ. Единият беше Слави Трифонов, другите двама не ги познавате. Дано са им умрели кахърите, а те да са живи и здрави. Надигнах се тревожна в 6.30.

уфф, не думай, аз си загубих детето в съня си, и беше тъмна вечер, много е страшно.

# 61
  • Мнения: 2 212
Снощи бях на караоке...после сънувах, че пея с един от колегите ми, който никога не пее песента "Ако ти си отидеш за миг..." Laughing

# 62
  • Мнения: 46
 Споделям - омръзна ми от навалицата от пенсионери в час пик! в градския транспорт. Ако просто си седяха - няма проблем, но постоянното ръгане, блъскане, скандали с шофьора "Защо си надул тая музика бе простак" и от сорта, мъкненето на една камара торби и бутилки за вода, а сутринта и боя с патерици - просто ми идва много и губя всякакво уважение и възпитание........... #2gunfire

# 63
  • Мнения: 293
Сетих се, че щях да споделям един скорошен сън.

Заминавах за Бразилия, уж на парти, уж с двама младежи Grinning ... и се оказах на сметището.
Ровех в боклука, нямах храна, но си мислех: ех, може и да воня, но поне нямам проблем с килограмите Mr. Green

# 64
  • Мнения: 488
Споделям, че днес детето става на 3 години. Засега денят е хубав, до довечера ще видим как ще е. Рождения ден се очертава като пълна лудница.
Черпя ви по едно парче от торта с малинки, джина следобед  Laughing

# 65
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Честито!Хубави емоции ви пожелавам!

# 66
  • Мнения: 4 585




Мяу, честито рождениче! Да ти е жизнено, живо и желязно!
Малинките ми са сред афродизиаците - на настръхнали розови зърна приличат.
А от ника ти се сетих как се събудих тази сутрин. Котето ми ме възприема като майка.
Ближеше ми челото, грижеше се да нямам собствена миризма.
Езикът на котките е много грапав.

# 67
  • Мнения: 1 616
Мяу, честит празник на теб и на рожденичето - живи и здрави да сте! Hug

Уолф, напомни ми за една реклама на котешка храна - едно малко котенце се присламчва към спящия си стопанин. Всички малки животинки много ме умиляват...

# 68
  • Мнения: 488
Благодаря на всички за пожеланията  Grinning

Вълчо, и мойта сиамка едно време ме събуждаше така, когато си спяхме двете... преди да влязат всякакви мъже в живота ми  Mr. Green
Май мъжете много-много не обичат котки, що така?

# 69
  • в Низината
  • Мнения: 705
Мяу, да ти е жив и здрав рожденикът! Много весело изкарване на празника!  bouquet


Криво ми е...След като детето два дни повръща и беше много зле, днес започна да се пооправя. Днес съм вече на работа...
В събота и неделя ще идват майстори да слагат изолация на детската - с една дума почваме ремонта.
Много съм уморена днес...Нямам желание да работя...

# 70
  • Мнения: X
Мяу, честито ти рождениче!
Да е живо и здраво и много да те слуша!

Вълчо, аз що така пък за друго се сетих като те четох? newsm78

# 71
  • Мнения: 2 212
Мяу, честит рожден ден на малкия! Довечера съм пак на пиене, ще пийна за негово здраве, ама няма да е жинтоник Laughing

Нимфетка, котенцето от тази реклама просто не умилява, ами не знам...просто ми иде да го изям, такова сладурче малко е  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 2 891
Честит рожден ден и от мен! По-малко обелени коленца, пожелавам   bouquet

# 73
  • Мнения: 3 405
Споделям статистическите резултати от кандидатстудентските изпити в ИУ Варна:

география, ср. успех от конкурсния изпит 3.76
математика - 3.88
история - 3.76
български език /тема/ - 3.65
български език /тест/ - 3.52

 Thinking

Мяу, честито ти рождениче, да е живо и здраво  Heart Eyes

# 74
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Споделям статистическите резултати от кандидатстудентските изпити в ИУ Варна:...

Красив ум! Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт