Да извеждам ли в жегите?

  • 2 101
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Особено в Пловдив е убийствена жега. Не я извеждай по-късно от 11 часа сутрин и по-рано от 18 часа вечер.

# 16
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Такива "приятелки",дето трябва да им бъдеш от фен клуба и да им правиш компания и запълваш времето-мноооого им здраве!
Гледай си детенцето и ,както и сама си се досетила-не е хубаво извеждането в жегите.

 bouquet

# 17
  • Мнения: 5 026
Аз извеждам синът ми сутрин, около 11,30 го прибирам, дори смятам,че е късно, но тогава взимаме кухнята.

# 18
  • Мнения: 520
Аз също не бих извела бебка в най-големите жеги. Аман от "приятелки"!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 679
Не излизай в жегите с малкото, ще вземе да получи топлинен удар та ще се чудиш откъде ти е дошло. Както са ти писали на твойта приятелка май компания и трябва. Ние излизаме сутрино от 9 до 11ч. и вечер след 19ч., а мойта бебка е значително по-голяма.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз не бих си извеждала бебето по обед,въпреки,че е доста по-голямо от твоето.Дори за кухнята ходя без него.Аз извеждам моят син след 17 часа и то само на сянка.На слънце стоим след 20 часа.

# 21
  • Мнения: 1 081
Не го извеждам по обяд, никакви такива. Витамин Д и други от сорта може да събира и в 8 вечерта, слънцето да не е залязло. Тая твоята "приятелка" не е ли чувала, че слънцето става все по-опасно с всяка изминала година,а да не говорим за бебе на 2 месеца е направо убийствено. Няма педиатър, (ако ще да е от школа от преди 200 години) който ще ти препоръча да си изведеш детето в 12часа по големия пек да събира слънце. Има дни в които е по хладно, тогава си наваксвайте с излизанията. И не се води по хора, които ти дават такива "съвети" - бебето на приятелката ти едва ли е на 2 месеца, а и на нея просто и е скучно и иска компания, без да се съобразява как може да навреди на детето ти.

# 22
  • Мнения: 3 069
Ние излизаме сутрин до към 11-11:30 часа и вечер след 19:00.
При вас наистина е доста по-топло.Гледай бебо да е облечен много леко.
Миналата година Вики на 2 месеца съм го извеждала само по памперс....

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Най- късно 11.30 сме си вкъщи. Следобедните разходки или изобщо ги пропускаме, или са след 18.30- 19.

# 24
  • Мнения: 14 133
Можеш сутрин до 10-11 също да извеждаш бебето, и после около 18-19 часа. По време на жегите - не.
Peace

# 25
  • Мнения: 5 362
Като бебе извеждах Кали през лятото основно сутрин,по-раничко.До към 10.30 и после вкъщи.
Вечерта чак след 20.00 часа.

# 26
  • Мнения: 334
Можеш сутрин до 10-11 също да извеждаш бебето, и после около 18-19 часа. По време на жегите - не.
Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
Не, щом се доверяваш на собствената си преценка, че е немисбимо и нечовешко да изведеш мъничето при такава горещина, защо ти трябва да се връзваш на хорското мнение и "съвети"? Бебката ти е прекалено малка и вит. Д ще си набави колкото и е нужно, което със сигурност няма как да стане с необходимото и количество прохлада, защото бебче на тази възраст още не може да регулира телесната си Т добре... Дръж я на сянка и излизайте вечери или сутрин (рано!)... Приятелката ти има по - голямо дете, щом ходи за кухня, така че на нея и е широко около врата... И ние сме в тази категория, но днес не можах да се насиля да го изведя и да пребягваме от една сянка на друга и ходих сама да му взимам манджата. А сме на 1г. и 2м.....  Naughty

# 28
  • Мнения: 4 784
Можеш сутрин до 10-11 също да извеждаш бебето, и после около 18-19 часа. По време на жегите - не.
Ние излизаме в 10 и се прибираме към 12. После чак към 19-20ч. отново излизаме за час-два.

# 29
  • Мнения: 790
Дори и да ти се спи по-добър вариант за излизането е сутрин.

Общи условия

Активация на акаунт