ТЪЖНА НОВИНА

  • 2 488
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 939
Лека й пръст на жената! Не съм я виждала никога и за първи път й чувам името от тази тема, но... Мир на праха й - добрите хора го заслужават....

# 16
  • Мнения: 53
Не намирам думи.Това бе лекаря, на който вярвах и след няколко месеца имахме уговорка за ин витро Sad

# 17
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Лека й пръст! Много съжалявам, въпреки ,че не я познавах, но това е ужасно! Искрени съболезнования на близките!

# 18
  • Мнения: 4 306
Мъчно ми стана Sad
Дано е била щастлива.
Нека почива в мир!

# 19
Не познавам тази жена,но много неприятна новина!!!

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 156
Поклон пред паметта й!

# 21
  • Мнения: 53
Моите съболезнования към близките и поклон пред паметта на жената с голямо сърце!
До момента не смеех да напиша това,защото ми се искаше да е някаква шега,но Sad явно фактите са истински.
Боли ме,но ще продължа борбата за рожба и ще нося спомена за тази жена в себе си.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 730
Поклон пред паметта й! Искрени съболезнования на близките й. Аз също бях нейна пациентка - за кратко, но разбрах, че тя е истински ЧОВЕК.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 248
Не съм познавала лично тази жена...но искрено съжалявам за това, което й се е случило...Моите съболезнования за нея...Дано близките й успеят да превъзмогнат този факт по-бързо...Хубаво е, че е оставила след себе си толкова добри впечатления с добрите си дела...с тях тя ще остане жива в сърцата на хората!!!

# 24
  • Мнения: 7 091
Чак сега виждам тази новина и направо се втрещих!!!
Тя е изродила майка, когато аз съм се раждала....Бог да я прости, страхотна жена, доколкото и аз бегло я познавах!

# 25
  • Мнения: 1 919
Много тъжна новина Sad
Лека и пръст на жената.
Още едно доказателство, че лекарите борещи се заедно с нас по този дълъг път също са хора, също страдат, боледуват и умират, трябва повече разбиране и толерантност.

Общи условия

Активация на акаунт