АВГУСТ кой ли ще дочака, още от юли сме в атака

  • 11 738
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 546
Мариетка, аз избрах Бюбхен - само хубави неща чета из форума за тях. от  Нивеята аз лично не съм доволна въобще и не бих си взела за бебчето.
навън вече е голяма жега. аз най-накрая успях да платя тока  Crazy

# 61
  • Мнения: 998
mari_eta, между тези две марки бих избрала Бубхен, а за дрешките  според мен по удобно е цялото гащеризонче.

# 62
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хери, питам, защото Калоян и досега е с шампоана и сапуна на Нивея и съм много доволна Peace...оф, то и като има такова голямо разнообразие пак не е добре - не можеш да си избереш.
Преди малко и козметиката на Чико ми похвалиха, та съвсем се обърках Crazy...

# 63
  • Мнения: 564
И аз мисля, че гащиризончетата са най-удобни!
Гери, ти как си миличка? Как ти е крачето? Аз много се озадачих като разбрах, как е станало?

# 64
  • Мнения: 138
Герка, слънце, да и кажа ли на наш'та Тони в понеделник живот и здраве като ходя, че няма да дойдеш защото си си счупила крачето...
Абе някой щеше в тази тема да ми обяснява за напъните - кое кога... Whistling Whistling чакам с нетърпение

# 65
  • вкъщи
  • Мнения: 2 462
iv4ence напъните са последния етап от раждането.когато спре да те боли ,по4ваш да усещаш все едно ти с е ходи до тоалетна.тогава те местят в родилна зала.лекарят или акушерката ти казват кога то4но да напъваш.ина4е може да се разкъсаш.ако се наложи ти правят епизиотомия.4естно казано на мен напъните ми се сториха лесна работа.някъде към 15 минути бяха.а и след това си виждаш бебто,това е най великия момент.

# 66
  • София
  • Мнения: 430
А някой ще ми каже ли кога горе долу се очаква изплащане на майчинството, предполагам към декември..най-рано ?

За напъните и аз ще се радвам да прочета.
Между бюбхен и нивеа предполагам за бебе и аз бих избрала бюбхен, макар от нивеата за себе си да съм много доволна от всички продукти, които съм ползвала.

# 67
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356

Гита, провери още сега - обикновено превода към банките се прави във вторник, информацията за теб се пуска в сряда /вчера видях, че имам превод Party/, а парите са в картата ти четвъртък следобед или най-късно петък сутрин.

Значи и тази седмица няма нищо. Още сутринта поверих и в картата ми, и в сайта на НОИ- НЯМАААА. Направо зле ми става, като чуя, че някои майки чакат по 3мес. за пари от държавата. Е, как се гледа дете/деца без пари???

За козметиката- Бюбхен.

# 68
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Здравейте,
да ви се отчета след "консултацията", ако въобще може да се нарече така  Crossing Arms

Помолих да ме прегледат на магарето, доктора като бръкна само звезди дето не видях  Sick Така, че имат значение вълшебните пръсти  Mr. Green /сравнявам с другия ми док от прегледа в понеделник/. Помолих, заради разкритието от понеделник, да видя дали не се е увеличило.
Та резултата е, че то си е същото, шийката си е все така скъсена.
После погледна бебка на видеозона, не му хареса особено като му казах, че по-малко я усещам, но не настоя да й чуе тоновете - ако съм искала утре да съм отишла до болницата да направи запис.
Кръвно и т.н. въобще не погледна
Общо взето човека се настройва за отпуската си. Повече на консултация не ме вика /разбра, че имам уговорка/ и така - за 10 минути бах готова.
Иначе менструалната ми болка си продължава.

Каке, аз бих избрала Бюбхена  Peace За комплекта за изписване съм си отделила 2 варианта и  след това ще преценя и кажа на мъжа ми да го донесе.

# 69
  • Мнения: 287
Току-що звъннах на доктора си да му кажа ,4е искам да раждам секцио на 1 август (макар 4е не съм 100% убедена ,4е това е датата) и обхвата ми падна! Shocked Shocked Shocked Това ,ако не е знак на съдбата!Хайде ,пак ще се гмурна в нумерологията! Crazy

# 70
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
iv4ence, напъните при мен си вървяха ръка за ръка с контракциите. Неприятното е, когато още не си получила пълно разкритие и не бива да напъваш, а то те напъвааааа, та едвам се устискваш. Важно е да слушаш акушерката.

За дрешките
, аз мисля, ако е такова времето-гащеризонче без ръкав и без крачоли, а отдолу с боди с къс ръкав. Без пелена.

# 71
  • София
  • Мнения: 3 875
Здравейте Hug.
Бобченка, можеш да започнеш да тренираш в момента, в който се почувстваш готова Peace. Аз започнах с фитнеса един месец след като родих, но понеже Дани след раждането не беше добре и се наложи да стоим в болницата 9 дни и не знам дали от притеснение или просто си е до организъм свалих всичките 15 кг., които качих по време на бременността. Друга причина за свалянето на килата при мен се оказа кърменето.
Дидка, съчувствам ти за неспането покрай зъбоникненето Hug. На нашия човек сега му растат кучешките и е голяма мъка ooooh!.
Ади, за високо кръвно се смята, ако е над 140/80.
Мариета, и аз съм за Бюбхена Peace. Нивеата според мен е доста силна козметика за новородено.
Шоши, наистина форума много ни сближава smile3521. Аз пиша и в темата на декемврийчетата на 2005 и всички момичета са ми като сестрички.
Малейна, много хубаво звучи това за раждането. Пожелавам ти го от сърце.
За напъните, ами аз бях с епидурална и контракция не съм усетила, но като започнаха напъните ми се разказа играта от болка ooooh!. Никой не ми беше казал, че и те болят.

# 72
Привет на всички мами и от мен!
mari_eta, между тези две марки бих избрала Бубхен, а за дрешките  според мен по удобно е цялото гащеризонче.
И аз съм на същото мнение. Дъщеря ми от беше зимно бебе и бях решила да ползвам  олиото на Нивеа, още от първото мазане направи алергия.След това ми бяха донесли от Германия кремче на Бюбхен което ползвам и в момента въпреки че е голяма но се оказа с много чувствителна кожа.
Честити нови покупки ! Peace
Гера, а на теб желая бързо възтановяване!   HugНие с теб сме с един термин така, че честит ни девети месец!!!

# 73
  • Мнения: 498
Здравейте!
Така се уплаших снощи! Още като си легнах от коремчето ми се чуваше пук-пук , но не обърнах голямо внимание и си заспах. Не знам след колко време се събудих , но ужас едно главоболие , имах чуството че ще припадна,разтройство Sick,гадене, Sick кашляне и залитам като пияна, а да не говоря за сърцебиене направо щеше да ми изкочи сърцето. Имах чуството ,че ще умра,събудих мъжо той горкия търчи за вода ,абе постресна се . Поуспокоих се легнах и съм се унесла , сега съм добре офффф големи премеждия.

# 74
  • Мнения: 1 380
Току-що звъннах на доктора си да му кажа ,4е искам да раждам секцио на 1 август (макар 4е не съм 100% убедена ,4е това е датата) и обхвата ми падна! Shocked Shocked Shocked Това ,ако не е знак на съдбата!Хайде ,пак ще се гмурна в нумерологията! Crazy
И аз мисля, че  езнам, на съдбата. По-добре е да се ражда в неделя щом имаш избор. В неделя се раждали късметлиите.
Пускам линк към един сайт и сама си провери.Успех кроки.
http://margaritta.dir.bg/0302rojden_den.htm

Общи условия

Активация на акаунт