АВГУСТ кой ли ще дочака, още от юли сме в атака

  • 11 747
  • 299
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 998
Ивче, ако искаш й кажи, аз следващия четвъртък със сигурност ще одтида, защото после съм на док и той ще иска да види запис.

Кроки, голяма скица си  Laughing


beli4ka ,  по-добре съм вече. Прросто паднах и явно в старанието си да не си ударя корема съм си оплела краката.

venieivi , честит да ни е и аз много му се кефя!  Heart Eyes

Това, че в неделя се раждат късметлии и аз го знам, обаче планирано секцио никой не прави в неделя  Confused

# 76
  • Мнения: 3 595
Правят, правят  Mr. Green

# 77
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Гера, за кога ти е секциото?

# 78
  • Мнения: 998
mentina,, все още се чудя на 6 или на 7, сега като прочеох за дните май към 7 - вторник ме влече  newsm78

В интерес на истината не съм питала доктора дали може в неделя, но той сам ми каза да си избера между 6 и 10 август.

# 79
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Гера, да вторник сякаш за момче по-върви, ако е за момиче мисля петъка  newsm78 Абе сложно си е - така съвсем ще се объркаш

# 80
  • Мнения: 287
sladkish4e ,мерси много! Hug Сега стана още по-сложен избора!  smile3538 Joy
Иви ,моя доктор осуети съботата и неделята! Rolling Eyes

# 81
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
аз със сигурност ще раждам в дните от сряда до петък.доктора ми каза най вероятно на 26.4естно казано,на мен ми се въртеше тази дата,също и 28,ама за нормално раждане.
4ета по форумите,4е трябва да пия ябълков сок след секциото.я мамите с опит да кажат така ли е?а катетъра лесно ли се слага и кога го махат.ей тва ми е  най гадната процедура,дето от сега я мисля.а трябва ли?

# 82
  • Мнения: 4 546
Теди, и аз го бях направила този номер в седми месец. после 2 дена ходих по лекари и така и не можаха да разберат от какво ми е станало така - казаха, че най-вероятно някакъв вирус съм изкарала за 1 нощ.
аз съм родена в неделя и да ви кажа - имам си късмет - къде хубав, къде лош  Joy

# 83
  • Мнения: 998
marianamama, за сок, нищо не са ми казвали. Катетъра не е най-приятното изживяване, но колкото повече успееш да се отпуснеш, да не си стегната, толкова повече няма да усещаш. Махнаха ми го на следващия ден, преди да стана.

# 84
  • Мнения: 778
Току-що звъннах на доктора си да му кажа ,4е искам да раждам секцио на 1 август (макар 4е не съм 100% убедена ,4е това е датата) и обхвата ми падна! Shocked Shocked Shocked Това ,ако не е знак на съдбата!Хайде ,пак ще се гмурна в нумерологията! Crazy

Здравей, Кроки,

Ако можеш да изчакаш, те съветвам да избереш дата 03.08. Денят е петък, под влиянието на Венера. 3-та казват, че дава доста успехи на родения, а и тогава Луната и Слънцето са разположени добре едно спрямо друго.

Съдбата винаги ни дава знаци Simple Smile

# 85
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
здравейте  Simple Smile. Някой има ли информация какво става с Димяни  newsm78.

Относно, мойте "големи" проблеми- усетих насме6ка в много от ва6ите постинги, ама си мисля 4е не сте прави да реагирате така. Нали е затова форума, да си споделяме. Е, Гита, примерно, я мъ4и това, дали 6те роди скоро, мен пък ме мъ4ат килограмите. За мен са проблем, винаги са ми били комплекс и тъй като за мъжа си съм винаги ОК, нямам на кого другико да си споделя освен на вас.  Peace Simple Smile

За ябълковия сок и аз съм 4ела и 4увала, 4е е най- пдходя6то да се пие.

Теди, може просто да си се обърнала и заспала по гръб и да си се пробудила от тежестта на корема. Аз го правя този номер и после ми е ло6о, та ставам да се разтъп4а и пия вода. То и само на страни не е работа да се спи.

Кроки, а замисляла ли си се за последните дни на Юли. 31.07.07 как ти зву4и. Не разбирам и не вярвам в нумерология, ама познавам двама 4овека родени на тази дата и двамата много ги уважавам- готини хора.

# 86
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 372
Бобченка, не се сърди, но ти нищо не си качила. За това и така реагирахме. Имай впредвид, че самото раждане е страшен фитнес и се сваля много. Аз какво да кажа с моите +35кг. И с първата бременност бях качила толкова, пък ги свалих без диети и спец упражнения. Само от раждането бях -13кг. Ти колко + си до сега? Като гледам по снимките, нямаш и +10кг най-вероятно.

# 87
  • София
  • Мнения: 5 757
Да се запиша и аз в новата тема!
Снощи след посещението на ТК си се върнах обратно Simple Smile Слава богу не ме приеха!
Направиха ми вагинален преглед и лекарката каза,че това кървене не е влагалищно в смисъл само при пишкането се получава и не сметна да е тапата..... но знае ли човек! Simple Smile
Каза,че може да е нещо бъбречно,песъчинки ..... и т.н. и сутринта ходих да дам стерилна урина за да се види какво е положението и след 10 мин ще звънкам за проверка.Дано всичко е наред! PraynigНо пък остава въпроса ако всчико е наред от какво е било? newsm78 Confused
Днес нямам много болки в корема и урината си е бистра няма кръв! Praynig
Разкритието  ми се е все така 3 см като шийката е леко мека и изгладена но запазена Rolling Eyes не знам какво е това  Rolling Eyes

# 88
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
айде бе Димяни, ние едва ли не беб4е о4аквахме ве4е  Laughing. Слава богу, 4е вси4ко е наред.

Гита, ка4ила съм 8, може и сме6но да зву4ат, но си ми е дерт. Ето ти си свалила без пробле- такъв ти е организма. Аз съм друга стока, при мен е мъка голяма. С години съм се борила да вляза в някакви нормални килограми, тъкмо ги закрепих и забременях. Затова и така се притеснявам, за6тото килограмите играеха много ло6а 6ега на само4увствието, а от там и комуникативността ми.

# 89
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Димяни добре че се отчете, че те мислим цяла нощ. Радвам се, че всичко е наред. Като кажат резултатите да докладваш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт