Помогнете ми със съвет

  • 1 248
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ако имаш някакви притеснения относно дали си бременна или не най-добре след тестовете които си направила да те прегледа лекар на видеозон,така се констатира най-точно,ако не си бременна,се консултирай с лекар-гинеколог за евентуалните причини за закъснението на цикъла ти и той ще прецени ситуацията както и ще назначи лечение
успех  Peace

# 16
  • Мнения: 738
Най добре потърси лекар и се консултирай за всичко това!!!Не може изцяло да се вярва на тестовете за бременност или пък само на промените,които настъпват по време на бременност, така че бързо тичай при чичо доктор за да няма по големи изненади!!!Успех!! Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Мисля,че не си бременна.

# 18
  • Мнения: 1 733
По-скоро не си бременна. От нещо друго са смущенията.

# 19
  • Мнения: 1 321
И аз мисля че не си бременна все пак теста няма как да излъже.
А неразположение някакво все пак трябва да се прояви. Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 561
Не мисля че си бременна- в 15-та г.с. няма начин да не усетиш според мен  Hug

# 21
Благодаря ви, сладки, за това че ми отговорихте, ходих на видеозон, не съм бременна..Но всички бяхте много мили:)Успех!!!!! Hug Hug Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Бебе на 3 месеца се вижда перфектно на ехограф. С подробности! Щом няма - няма...

# 23
  • Мнения: 8 917
Благодаря ви, сладки, за това че ми отговорихте, ходих на видеозон, не съм бременна..Но всички бяхте много мили:)Успех!!!!! Hug Hug Hug
Браво, щом това е което искаш Peace

# 24
  • Мнения: 3 069
Едва ли си бременна, но мисля, че се касае за хормонално нарушение.Имах една колежка със същия проблем, 2 месеца не и дойде и тя се подготви психически за 2-ро детенце.Отиде на гинеколог и изненада.Няма бебе и направо я пратиха в ендокринологията.
Обърни се към лекаря си за направление.

Общи условия

Активация на акаунт