ПЕДИКЮР- 2

  • 76 170
  • 535
  •   1
Отговори
# 60
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Руска, благодаря Hug
А ти защо спря да твориш?
Наживо е различна декорацията и онова черното н краката е една ситна плетеница, но на снимката не се вижда добре.
Естествено излишно е да казвам, че съм се вдъхновила от чужди декорации защото фантазията ми е яко обедняла Blush

# 61
  • Мнения: 7 723
Руска, благодаря Hug
А ти защо спря да твориш?
...
И аз не знам..... Blush
Истината е, че в тия жеги така съм се разпуснала и занемарила,
нищо не ми се прави и чак не мога да се понасям... Crazy
Но си взимам поука- ще наблегна на външния си вид!  Hug

# 62
# 63
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144


СТРАХОТНО и колко струва това удоволствие  newsm78

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нещо не разбирам какво има на декорацията, лака ми изглежда като наранен. Не ми допада, но другата ти декорация е симпатична

# 65
  • Мнения: 1 952
Аз пък да се оплача от педикюр.
Една госпожа така ми изчегърта петите, че изпопада едо чудо кожа. Това хубаво, същия ден ми бяха много лъснати и мекички, обаче на другия ден като почна едно белене и цялата мръсотия се наби отдолу. Няма чистене, черно, та черно, колко ли не си киснах краката, все съм ромка, срам ме е да се събуя някъде.
Днес съм на масаж, какво ли ще си помисли масажистката....че не съм се къпала скоро.... Confused

# 66
  • Мнения: 455
Нещо не разбирам какво има на декорацията, лака ми изглежда като наранен. Не ми допада, но другата ти декорация е симпатична
Отгоре има златно фолио и сребърен брокат,на друг цвят лак ще изглежда по-добре,но клиентката това си избра,пък и така не е лошо като се замисля,по-семпличко изглежда   Wink
Аз пък да се оплача от педикюр.
Една госпожа така ми изчегърта петите, че изпопада едо чудо кожа. Това хубаво, същия ден ми бяха много лъснати и мекички, обаче на другия ден като почна едно белене и цялата мръсотия се наби отдолу. Няма чистене, черно, та черно, колко ли не си киснах краката, все съм ромка, срам ме е да се събуя някъде.
Днес съм на масаж, какво ли ще си помисли масажистката....че не съм се къпала скоро.... Confused
Защо ли е станало така?!Изпили ли ти петите?

# 67
  • Мнения: 1 111
да се запиша и аз при вас....
и аз искам да имам такива хубави крачета като вашите....но с тази бременост съвсем се занемарих,а и сега с малкото бебе - няма време за разкрасяване
да не говорим,че ме е срам да ида на педикюр...то мойте крака не са за пред хората,бе... Embarassed
кажете нещо за педикюр в домашни условия - извинявам се,ако в предишните теми има нещо споменато,но просто сега нямам време да се поразровя Peace

# 68
  • Мнения: 1 952
Роди, пилих, търках, мазах- не става. Явно са се захабили, отделно почнаха ужасно много да се белят. Никога вече при тази на педикюр.

# 69
  • Мнения: 118
отделно почнаха ужасно много да се белят.
Това, че се белят не е ли нормално-един вид кожата се сменя?  Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 455
С това съм сега,никога  не съм била с червен педикюр,но ми хареса:

# 71
  • София
  • Мнения: 1 544
Роди - много е гот. Аз отдавна  си харесах  червеното за краката и с друго вече не се възприемам.  bouquet

# 72
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Мацки, бихте ли ме ориентирали къде в Гео Милев или Слатина бих могла да отида на медицински маникюр ( имам такива мазоли на възглавничките, че направо съм като чифтокопитно).

# 73
  • Мнения: 694
Момичета,аз за пръв път пиша в тази тема.Да покажа и тук творението си. Crazy

комплект

педикюр

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
С това съм сега,никога  не съм била с червен педикюр,но ми хареса:

Уау аз имам слабост към червения лак това е страхотно. роди кажи къде работиш искам да ме направиш

Общи условия

Активация на акаунт