Грейпфрутите повишават риска от рак на гърдата

  • 2 432
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Без да съм чела статията директно я отричам Naughty-изобщо не ме интерисува кое водело до рак....
рак се хваща от нерви и лоши мисли в главата-а тия неща не се ядат в нито един режим
Извинете, но това е абсурдно-айде пък сега  грейпфрута да е виновен Close

# 16
  • Мнения: 4 678
Без да знаете, вие  гладувате Peace
Без да знаете, вие си вредите Peace
Без да знаете ,вие не знаете Peace
Без да знаете,не знаете -знаете ли? ooooh! newsm78 Sick Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Без да усетиш сложи всички ни под общ знаменател-изключенията са доста във форума,
 не обобщавай така де  bouquet
Ако утре прочетеш,че имало изследвания някъде си по света, където се доказва,че месото увеличава риска от рак на нещо си ще спреш ли да ядеш, ще повярваш ли.....?

# 18
  • Мнения: 4 678
Хората ако не са яли месо ,до сега да са по клоните Peace
Пак ще ям, дори да е заразено
Нищо лично,но съм спортист от 30 години, и какви ли не простотии и диети съм виждал Peace

Последна редакция: пн, 23 юли 2007, 09:45 от Поци

# 19
  • Варна
  • Мнения: 5 193

Нищо лично,но съм спортист от 30 години, и какви ли не простотии и диети съм виждал Peace

Малко спам-как тъй от 30години си спортист-ритането с крака в корема на майка ти брои ли се за спорт Grinning
Не изглеждаш да си на повече от 31-това е сигурно от месото и спорта  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 678
Ха -ха не си само ти които ми дават 28 -30 Joy
Никой не вярва че след10 дена ще правя 35  bouquet
А аз се чувствам на 20 Peace

# 21
  • Мнения: 1 685
Ха -ха не си само ти които ми дават 28 -30 Joy
Никой не вярва че след10 дена ще правя 35  bouquet
А аз се чувствам на 20 Peace
                       Еми Браво!!! newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 newsm44 newsm44
Щото и аз така!!! newsm03 newsm62 newsm44

# 22
  • Мнения: 2 959
...до преди няколо дена не минаваше диета без да се препоръча...
Треньоре, то и сега продължава да се препоръчват, малко хора обръщат внимание на подобни статии, макар и научно доказани резултати да се предоставят. А за химията, наистина сложен въпрос- с много лица и проявления, лошото е че в началото всичко се рекламира и толерира за да се продава, а скритите ефекти в/ у здравето излизат наяве впоследствие.
...Никой не вярва че след10 дена ще правя 35...А аз се чувствам на 20...
Атлете, а има ли значение страничните какво мнение имат за Теб, важното е че Ти се чустваш добре и комфортно, без значение биологичната Ти възраст. И Ти ли си лъв, много лъвове сте се събрали в сем- вото, само не казвай че и Теодора е от таз зодия?!

# 23
  • Мнения: 10
Ха -ха не си само ти които ми дават 28 -30 Joy
Никой не вярва че след10 дена ще правя 35  bouquet
А аз се чувствам на 20 Peace

Спорта съхранява !
 newsm10 newsm10 newsm10

# 24
  • Мнения: 4 678
...до преди няколо дена не минаваше диета без да се препоръча...
Треньоре, то и сега продължава да се препоръчват, малко хора обръщат внимание на подобни статии, макар и научно доказани резултати да се предоставят. А за химията, наистина сложен въпрос- с много лица и проявления, лошото е че в началото всичко се рекламира и толерира за да се продава, а скритите ефекти в/ у здравето излизат наяве впоследствие.
...Никой не вярва че след10 дена ще правя 35...А аз се чувствам на 20...
Атлете, а има ли значение страничните какво мнение имат за Теб, важното е че Ти се чустваш добре и комфортно, без значение биологичната Ти възраст. И Ти ли си лъв, много лъвове сте се събрали в сем- вото, само не казвай че и Теодора е от таз зодия?!

ХА ХА -Теодора е стрелец ,но също е огнене. Peace
У дома е като в ада,голяма жега и само простотии
Тя и жената е младолика,хората не вярват, че е раждала и има дете на 6 год Joy

Общи условия

Активация на акаунт