Ревнивец заши жена си да не кръшка

  • 2 928
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Може би следващото предаване на Карбовски ще е именно на тази тема.
Предполагам и подходящ снимков материал ще предложи.

# 16
  • Мнения: 4 585



А върви сега потдържай имидж на джентълмен.
Това не е в Делиормана, а в Добруджа. В Делиормана не правим така.
Не съм компетентен в съдебните дела, но не вярвам
някой да успее да ме убеди, че 10г трябва да се влачи едно дело
за убийство. Както е видно, докато е на свобода е шил.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Доживотен затвор му е малко на урода..заслужава не да го убият, ами да го вържат и да му отрежат без упойка оная работа

# 18
  • Мнения: 5 478
За Бога, какво означава зашит пикучен мехур?  ooooh!
При положение, че нямат деца не мога да си обясня защо тази жена търпи всчко това...

# 19
  • Мнения: 3 268
В Хасково преди години имаше такъв случай.Знам го от майката на моя приятелка,която е акушерка.Българка,женена за арабин идва на гости при родителите си за лятото.Получава силни болки в корема и по спешност я приемат болницата.Оказва се,че има тежка инфекция,която трябва да се оперира.Да,обаче жената е зашита отдолу.Всичко е било в рани и гной,но тя не е дала да й махнат конеца и да я лекуват.Казала,че ако се върне без конеца,ще я заколят.И така си умря жената в адски мъки.Градът беше потресен.

# 20
  • Мнения: 3 268
Искам само да допълня,че изборът,който правим в живота си е лично наш.Всеки си носи кръста.Мен ако ще ме колят някъде,просто няма да съм там.Имам достатъчно развито чувство за самосъхранение.Не съм жертвен агнец и никога няма да бъда.

# 21
  • Мнения: 494
Напълно съм съгласна с Radostin4eto - колкото и да се плюе по държавата и соц.служби е факт, че когато има желание  законът предоставя много възможности за закрила на жени, жертви на насилие...кой каквото сам си направи - това е.

п.п. Не отричам, че случилото се е грозно и отвратително деяние. Shocked

   Не обвинявайте жертвата, много ви се моля!!! По-нецивилизовано и по-грубо е от това да похвалиш изрода, който го е направил...
   Имала държавата механизми #Cussing out!!!Има-грънци #Cussing out!Ако ви се наложи да опрете до тях, ще раберете колко повърхностно е да се обвинява някой, който не се е възползвал !Държавна защита в Бг!!!Дрън-дрън!!
   Пожелавам ви и да не сте на мястото на жертвата, искрено, от сърце ви го пожелавам, защото отстрани да даваш съвети и да обвиняваш в бездействие, още повече да казваш,че някой си го бил заслужил.... #Crazy - много е лесно и не само това- възмутително грубо, глупаво и гадно е!
   Колкото до изрода- каквото и да кажа-малко ще е... #2gunfire
  

# 22
  • Мнения: 2 237
Още вчера прочетох тази новина в ДИР-а.Така и не посмях да я пусна тук.Лично на мен ми стана много гадно и се разтреперах,затова реших да не разтрепервам и други жени.
Дано жената успее поне малко да се оправи психически и да намери правилния път в живота си.А този който го е направил - можем само да се надяваме да си получи заслуженото.
Ужасно е,спор няма.

# 23
  • Мнения: 3 521
ALEX2000, според теб това дали е бил първият случай на насилие над тази жена? Няма по здрава връзка от тази между насилника и жертвата - той я контролира чрез насилието, а тя го контролира чрез чувството му за вина. Така, че ДА жените са виновни сами, че ги бият. И ДА от тях зависи какво ще им се случи в живота - ако моят мъж тръгне да влиза в затвора дали ще седя при него как мислиш?
п.п. Не говори свободни съчинения лично мога да гарантирам, че имаме страхотни фондации с много добри кадри Peace - Дива и Анимус са невероятно добре организирани - впечатленията са ми лични.

# 24
  • Мнения: 7 474
Нямам думи, за убиване е тоя  smile3556
За жалост има държави , където това се прави , даже имаше снимки в една тема как шият момичета от Африка някъде Thinking Ужасно, без упойка, налягат ги и шият  Close Close

# 25
  • Мнения: 3 521
Леко вметване. В Африка жените се обрязват. Шиенето в доста случаи колкото и садистично да изглежда им спасява живота след въпросната "манипулация", друг е въпросът после какъв сексуален живот имат и как раждат.

# 26
  • Мнения: 411
Фондации,държава,помощ.Айде слезте малко на земята вече Rolling Eyes
Спциално за surfline малко цитат от сайта на  Анимус...
"Задачата на програмата е да помогне на жените, които живеят в ситуация на насилие в провинцията. Те са изолирани и нямат достъп до организации, които предоставят помощ. Жените от клуба поддържат връзка с тях чрез електронни писма, като по този начин предоставят нужната им емоционална подкрепа и информация. Писането на писма е форма на човешка подкрепа. Жените от клуба споделят собствения си опит с насилие и начините, по които са се справили с него."
И ако имаш "късмет" да си жертва в София-"Кризисно настаняване. То се предлага на тези жени и техните деца, които са останали без подслон след инцидента на насилие. Кризисното звено предлага настаняване до 4 дни, докато жената намери други, по-дългосрочни възможности за пребиваване - близки, квартира, център "Надя" и др. "

Предлагат главно психотерапия.То хубаво,дори похвално,но в случая жената нищо не я топли това.Нито пък е-мейлите ще я спасят...Единствената оправия мъжлето и да си изгние в затвора,но и това няма да стане поради ред известни на здравомислещите хора причини.Човекът си лежал за непредумишлено,излязъл и си продължил гадориите.Ами не е трябвало въобще да излиза.Мисля думата рецидивист е достатъчно показателна за какво става дума.
Много е лесно отстрани да се съди...много.


# 27
# 28
  • Мнения: 5 478
За жалост има държави , където това се прави , даже имаше снимки в една тема как шият момичета от Африка някъде Thinking Ужасно, без упойка, налягат ги и шият  Close Close

Не разбирам...  Sick

# 29
  • София
  • Мнения: 5 605
Ужас!Като чета за подобни изроди си мечтая за смъртно наказание!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт