Мами от Пловдив-да си направим форумски купон?

  • 8 261
  • 159
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 631
Като една видна форумска Ванга предвиждам, че среща няма да има  Confused
Поне аз май няма да успея.
Ако искате отсега да спамим мамите от Пловдив (по градове темите) и да решаваме за септември  Wink

# 91
  • Мнения: 3 216
Аз сьщо няма да мога да дойда. Sad Но за септември мисля,че ще е по-лесно,при все е в началото ще ходим на море.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Така сьжалявам, 4е не мога да дойда - на Сльн4ев бряг сьм до края на Август, но ако остане за Септември непременно сьм  с Вас. И снаха ми ще доведа - тя от днес е сьфорумка   Crazy И Мушморока ще дойде сигурна сьм  Peace

# 93
  • Мнения: 4 451
Ясно, да оставим тогава за септември? newsm78

# 94
  • Мнения: 1 668
Ясно, да оставим тогава за септември? newsm78

съгласна Simple Smile довечера сме на рожден ден и неэнам утре как ще ми е главата Laughing

# 95
  • в Низината
  • Мнения: 705
ОК тогава!

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Супер! Дано най-накрая се организираме и Пловдивските мами.

# 97
  • Мнения: 1 685
За септември и аз се записвам-вече някъде го казах. Peace  bouquet

# 98
  • Мнения: 4 451
Ама като дойде септември, да не се откажете пак една по една. Laughing

# 99
Аз пък за Декември съм свободна. newsm44
Я се стегнете и поне да се съберем Тракийските мамита с децата...След обяд в някое кръчме от 18-20,а?

# 100
  • Мнения: 2 631
Аз пък за Декември съм свободна. newsm44
Я се стегнете и поне да се съберем Тракийските мамита с децата...След обяд в някое кръчме от 18-20,а?

Чиста дискриминация!!!  Crossing Arms
Аз не съм мама...

# 101
Аз пък за Декември съм свободна. newsm44
Я се стегнете и поне да се съберем Тракийските мамита с децата...След обяд в някое кръчме от 18-20,а?

Чиста дискриминация!!!  Crossing Arms
Аз не съм мама...

И не мами... Laughingса поканени. Laughing
Тъкмо ще събирате опит,като гледате децата та ние да си пийнем. Laughing

# 102
  • Мнения: 550
Аз пък за Декември съм свободна. newsm44
Я се стегнете и поне да се съберем Тракийските мамита с децата...След обяд в някое кръчме от 18-20,а?
Аааа не е честно!Ми то повечето май сте от там !Ако ще се цепим по квартали... Laughing
Все пак ако се организирате приятно купонясване!

# 103
Аз пък за Декември съм свободна. newsm44
Я се стегнете и поне да се съберем Тракийските мамита с децата...След обяд в някое кръчме от 18-20,а?
Аааа не е честно!Ми то повечето май сте от там !Ако ще се цепим по квартали... Laughing
Все пак ако се организирате приятно купонясване!
Не е проблема да се цепим по квартали-но ако някое маме е от друг квартал от 18-20 само няма да и се идва за 2 часа.Ако ви се идва-никакъв проблем.Ще пийнем по бира-почти съм набелязала кръчмето-има люлки и пясъчник за децата-да си играят пък ние да си поклюкарстваме.

# 104
  • Мнения: 2 631
Аз пък за Декември съм свободна. newsm44
Я се стегнете и поне да се съберем Тракийските мамита с децата...След обяд в някое кръчме от 18-20,а?
Аааа не е честно!Ми то повечето май сте от там !Ако ще се цепим по квартали... Laughing
Все пак ако се организирате приятно купонясване!
Не е проблема да се цепим по квартали-но ако някое маме е от друг квартал от 18-20 само няма да и се идва за 2 часа.Ако ви се идва-никакъв проблем.Ще пийнем по бира-почти съм набелязала кръчмето-има люлки и пясъчник за децата-да си играят пък ние да си поклюкарстваме.

Куцото магаре!  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт