Мами от Пловдив-да си направим форумски купон?

  • 8 152
  • 159
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 668
Привееетт Simple Smile айде и ние в кюпа, няма само софиянки да купонясват эаедно я Laughing
Има ли съгласни? Идеята е да се эапоэнаемe , да се опоэнаемe, да се веселимe smile3525

# 1
  • Мнения: 1 668
опааа Whistling каде съм я пуснала пък аэ ooooh! ooooh! ooooh!
ако може модовете да я преместят,идеята ми беше да я пусна в под форум-"По градове" ама... Whistling Whistling Whistling

# 2
  • Мнения: 7 723
опааа Whistling каде съм я пуснала пък аэ ooooh! ooooh! ooooh!
 
Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 2 631
Руске, къдет' да се обърна - все си там!!!
Я бягай в темата за мъжете и да свиркаш, ако някой се излъже да си залепи мъжа там  Twisted Evil

djesmin, аз съм съгласна!  Peace

# 4
  • Мнения: 7 723
Руске, къдет' да се обърна - все си там!!!
 
Аз съм духът, дето броди из форума........  Misc Ghost
Ай- отивам си при татковците....... newsm52

# 5
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Цитат на:  link=topic=208009.msg4492574#msg4492574 date=1184827789
Привееетт Simple Smile айде и ние в кюпа, няма само софиянки да купонясват эаедно я Laughing
Има ли съгласни? Идеята е да се эапоэнаемe , да се опоэнаемe, да се веселимe smile3525
malko da pobutna temata i da kaga i az DA, SYGLASNA SYM! Hug Samo 4e, djasmin, nqma da sme mnogo spored men, za6toto vseki e zabegnal na nqkyde - q more, q planina.....no svirni, ako spretne6 ne6to vse pak Peace.

# 6
  • Мнения: 2 631
djesmin, почвай да спамиш по другите теми с реклама на тази  Mr. Green поне за една маса четворка да се съберем  Joy

# 7
  • Мнения: 1 668
djesmin, почвай да спамиш по другите теми с реклама на тази  Mr. Green поне за една маса четворка да се съберем  Joy

 Joy

# 8
# 9
  • Мнения: 2 631
djesmin, ако не броим Руска май вече сме четири  Mr. Green
И на този резултат съм доволна...
 Joy   bouquet

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Аз съм "ЗА",ама хайде през септември,като се завърне народа.

# 11
  • Мнения: 690
Минахме четворката  вече Joy

# 12
  • Мнения: 473
Djesmin браво на теб, че си се сетила! И аз съм "за". Само пиши кога ще бъде.

# 13
  • Мнения: 145
Ммда,всички са съгласни,но дано когато дойде времето наистина да се съберем.
djesmin,казваш кога и къде и ще видим!! Сега се сещам за срещите през понеделник
в "К2" (имаше тема за това). Кои мами от форума ги посещават? Може и там първо
да се позапознаем ..

# 14
  • Мнения: 1 290
Може ли и аз (но не съм мама  Rolling Eyes) ?  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 145
Може,може   Mr. Green  щом си форумка! Няма само за бебоци да си говорим.

# 16
  • Мнения: 3 216
И аз сьм навита. Бройте ме  bowuu

# 17
  • Мнения: 1 668
Eeee събрахме се народ де Laughing Аэ искам всички эаедно да решиме кога и каде, а междовременно може да иэполэваме темичката да се опоэнаеме  bouquet

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И ние ще дойдем, казвайте къде и кога.

# 19
  • Мнения: 1 668
Аэ предлагам да е някоя вечер, да оставиме децата на татковците Laughing а ние да раэпуснеме эаедно Hug

# 20
  • Мнения: 3 216
Трудна работа,ама не пречи да пробваме.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Аэ предлагам да е някоя вечер, да оставиме децата на татковците Laughing а ние да раэпуснеме эаедно Hug
И аз нямам нищо напротив но ми се струва леко невъзможно. Май е по-добре да се организираме направо семейно.

# 22
  • Мнения: 1 685
Айде пишете ме и мен ама през септември! newsm51 smile3525 smile3501

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Днес заминавам за Ямбол,ако пропусна този път ще чакам следващия купон.

# 24
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
и аз да се запиша.

 но какво е "К2"  Embarassed и какви са тези срещи през понеделник?

 

# 25
# 26
  • Мнения: 145
Това е темата за "К2"    Wink   Аз смятам този понед. да го посетя.Някой друг??

# 27
  • Мнения: 2 631
Наистина е най-добре срещата да е през септември, когато повечето ще сме на линия. През това време ще се броим тук  newsm10

# 28
  • Мнения: 254
Аэ предлагам да е някоя вечер, да оставиме децата на татковците Laughing а ние да раэпуснеме эаедно Hug
Tочно така! Писна ми само за памперси и пюрета да си говорим, и да се прибирам в 9. Пък и татковците нека се почувстват полезни Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 668
Аэ предлагам да е някоя вечер, да оставиме децата на татковците Laughing а ние да раэпуснеме эаедно Hug
Tочно така! Писна ми само за памперси и пюрета да си говорим, и да се прибирам в 9. Пък и татковците нека се почувстват полезни Simple Smile

kreolka добре каэано и моята идея е такава Hug

# 30
  • Мнения: 3 216
ДА,да подкрепям.
Никак не ми се говори само за бебешки акита,манджи,ясли и т.н.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Какво е точно лошото на темите за децата? Аз виждам смисъл във фрумска среща ако се организира с децата.  По женски не съм излизала от преди да родя и не виждам вариант скоро да ми се случи.

# 32
  • Мнения: 1 668
Какво е точно лошото на темите за децата? Аз виждам смисъл във фрумска среща ако се организира с децата.  По женски не съм излизала от преди да родя и не виждам вариант скоро да ми се случи.

Няма нищо лошо в това да говориме эа децата ,но эащо една форумска среща трябва да има смисъл само ако е с децата Rolling Eyes аэ влиэам тук не само да говоря эа детето ми, влиэам в красива мама,  хобито , клюкарника. Това са все теми, който вярвам ,че ни вълнуват и може да си обсъждаме по женски. Неэнам эа теб ,но аэ имам нужда да раэпусна Confused  както е каэала креолката да не мисля эа памперси и пюрета, това не эначи, че подценявам детето си Naughty на другият ден пак ще му дам всичко максимално от себе си и цялата си любов Heart Eyes Просто една отпускаща женска вечер би ме эаредила. Още повече ,че не се поэнаваме и ще има какво да си кажеме, да нучиме нещо една эа друга и една от друга Simple Smile Ще се радвам да дойдеш и ти  bouquet

# 33
  • Мнения: 473
keks4e аз ще ходя на темата в К2. Там може да се запознаем мамите наистина.

# 34
  • Мнения: 145
keks4e аз ще ходя на темата в К2. Там може да се запознаем мамите наистина.
newsm78  аз все се каня,но досега бебо не позволява,защото около 9 хапва,а ми е по-лесно да пътувам без него.Ще видим утре дали ще се справим с времето  Flutter .

# 35
  • в Низината
  • Мнения: 705
Djesmin, и аз съм ЗА среща. Макар че рядко пиша в Отчетни, нямам търпение да се запознаем.  Peace

# 36
  • Мнения: 4 451
Щом е за купон и аз съм на линия! Grinning Пишете ме и мен, ще следя темата. Peace

# 37
  • Мнения: 2 631
Ъъъ..... ми то таковата..... само аз ли не съм мама от Пловдив?  Embarassed
Немамите дали са добре дошли?  newsm78
 Joy

# 38
  • Мнения: 1 290
Ъъъ..... ми то таковата..... само аз ли не съм мама от Пловдив?  Embarassed
Немамите дали са добре дошли?  newsm78
 Joy
И аз се обявих за не-мама и не-омъжена ама кат чуя купон и веднага са нагласям  Mr. Green

# 39
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Ъъъ..... ми то таковата..... само аз ли не съм мама от Пловдив?  Embarassed
Немамите дали са добре дошли?  newsm78
 Joy
Споко - и аз не съм. Да кажат мамите, щото поканата е към тях. Ако не ни искат, да събираме друг купон..... smile3521

# 40
# 41
  По женски не съм излизала от преди да родя и не виждам вариант скоро да ми се случи.
И на мен ми се излиза без малкия,ама нямам доверие на мъжо ми да го гледа.:о(Уф как ми се ходи на дискотечка...Когато решите да излезем с децата ме имайте предвид,някъде в Цар Симеоновата градина,да има къде да си играят децата та да можем да си поклюкарстваме малко. Laughing
Айде купонджийки да пийте едно и за мен,пък аз ще си бърша лигите тука в къщи и ще ви завиждам.Cry

# 42
  • Мнения: 274
и аз съм от Пловдив,но не съм още мама присъединявам се и аз към групичката :ppPpPPp

# 43
  • Мнения: 1 092
ей,искам и аз с вас Party

# 44
  • Мнения: 1 668
Айде народееее, женени, неженени всички в кюпа Laughing каэвайте вече кога, че нямам търпение Mr. Green

# 45
  • Мнения: 2 631
djesmin, дай да спретнем една репетиция на септемврийската среща  Twisted Evil  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 668
djesmin, дай да спретнем една репетиция на септемврийската среща  Twisted Evil  Mr. Green

готовооо, щом е эа купона аэ съм там Mr. Green

само дайте да се раэбереме эа някаква дата???

# 47
  • Мнения: 2 631
 Thinking 1 или 2 август?  newsm78 може и в петък, на 3-ти  Peace

# 48
  • Мнения: 1 668
Thinking 1 или 2 август?  newsm78 може и в петък, на 3-ти  Peace

можее, можее в петък другите какво мислят Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 047
  Аз съм за петък вечер.

# 50
  • Мнения: 1 668
Още эа петък???

# 51
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
AZ, AZ Laughing. Nali stava duma za drugata sedmica? Samo kagete kyde i koga, az predpo4itam da e ve4erta i v centyra  Peace.
djesmin, pi6i mi na li4ni kato se uto4nite, 4e ako propusna ne6to temata......

# 52
  • Мнения: 2 631
И аз съм ЗА за петък  Mr. Green
В събота заминавам на балкан...  Peace

# 53
  • Мнения: 1 668
в центъра  е добре, но къде newsm78 някакви предложения Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 631
в центъра  е добре, но къде newsm78 някакви предложения Simple Smile

Даяната до радиото и телевизията  Peace Щом ще е център....
Ядене, пиене и просторно място...  Thinking

# 55
  • в Низината
  • Мнения: 705
За петък другата седмица съм ОК. Последно в Даяната ли остава? И от колко часа, че аз съм на работа до 6ч.?

# 56
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
на 3.08. - петък е добре.

 Среднощен ли ще е купона?

# 57
  • Мнения: 4 451
И аз гласувам за петък. Peace Laughing А за мястото ми е все едно, защото и без това не познавам добре заведенията в Пловдив. Май после и подробни обяснения къде се намира ще трябва да ми давате. Wink

# 58
  • Мнения: 1 006
нЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ  Tired

От половин година мрънкам за среща, и сега ще вземете да се съберете точно когато заминавам за сватбата на сестра ми!!!

Невероятно!

Да се уговорите за повторание и да ми сигнализирате Praynig

# 59
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
нЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ  Tired

От половин година мрънкам за среща, и сега ще вземете да се съберете точно когато заминавам за сватбата на сестра ми!!!

Невероятно!

Да се уговорите за повторание и да ми сигнализирате Praynig
Mace, ne se pritesnqvai - tova e samo podgotovka za istinskata sre6ta, koqto 6te e septemvri mesec /togava pove4eto 6te sa si v grada/. taka 4e togava 6te te o4akvame na vsqka cena Hug.
A djesmin da ne se spotaiva - da po4va da broi i da zapazva masa za Daqnata v petyk ve4er Peace.

# 60
  • Мнения: 872
Момичета, ще се радвам да се запозная с вас.И аз ще дойда.

# 61
  • Мнения: 2 631
Djesmin, къде се шмугна, бе???  newsm78
Или ти само ни пробваше досега  Thinking  Joy

# 62
  • в Низината
  • Мнения: 705
Какво сега, ще има ли среща в петък или няма да има?

# 63
  • Мнения: 2 631
Какво сега, ще има ли среща в петък или няма да има?

Както кажете  Laughing

# 64
  • в Низината
  • Мнения: 705
Kafe, аз съм съгласна, но инициаторката Djesmin мълчи. Всъщност къде отидоха всички мераклийки?

# 65
  • Мнения: 2 631
Kafe, аз съм съгласна, но инициаторката Djesmin мълчи. Всъщност къде отидоха всички мераклийки?

Ами в крайна сметка и две да сме пак не е лошо!  Peace
Ако до утре никой не предприеме мерки обаче, викам да го оставим за след отпуските  Peace

# 66
  • Мнения: 1 668
ааа тука съм , не се крия Crossing Arms Laughing бяхме с мажо иэван града по работа, эатова не писах Simple Smile Има ли някоя мама, която да живее блиэо до  Даяната эа да эапаэи места Rolling Eyes аэ съм в Тракия и неэнам ще намеря ли време да ида newsm78

# 67
  • Мнения: 2 631
ааа тука съм , не се крия Crossing Arms Laughing бяхме с мажо иэван града по работа, эатова не писах Simple Smile Има ли някоя мама, която да живее блиэо до  Даяната эа да эапаэи места Rolling Eyes аэ съм в Тракия и неэнам ще намеря ли време да ида newsm78

Аз също съм в Тракия.
Но не ти пречи да запазиш маса по телефона  Laughing (ако не искат капаро)

# 68
  • Мнения: 1 668
ааа тука съм , не се крия Crossing Arms Laughing бяхме с мажо иэван града по работа, эатова не писах Simple Smile Има ли някоя мама, която да живее блиэо до  Даяната эа да эапаэи места Rolling Eyes аэ съм в Тракия и неэнам ще намеря ли време да ида newsm78

Аз също съм в Тракия.
Но не ти пречи да запазиш маса по телефона  Laughing (ако не искат капаро)

и това е вярно, но не ми дойде на ум Laughing Laughing Laughing Ще се обадя и ще питам Wink

# 69
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Здравейте и от мен пишете ме моляяяяяя и аз искам на форумски купон  newsm10 newsm44

# 70
Хайде,другия купон да е в Тракия и с дечица,моляяя... Cry

# 71
  • Мнения: 1 668
Нека който идва да потвърди, эа да энам колко места да эапаэя Wink

# 72
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аз, разбира се. Но в колко часа ще е срещата?

# 73
  • Мнения: 2 631
Аз, разбира се. Но в колко часа ще е срещата?

20:00??  newsm78

# 74
  • Мнения: 1 668
Аэ ще мога към 21:00ч, но ако се наложи ще гледам да се освободя по рано!
Решавайте вие Hug

# 75
  • Мнения: 7 723
Ще питам вашия съгражданин 100jan
дали няма да иска да ме доведе на Пловдивския купон...
...отивам....  newsm52

# 76
  • Мнения: 1 668
Кво стана Рускееее Wink

# 77
  • Мнения: 7 723
Трай още малко, стискай палци, в преговори съм.... Sunglasses

# 78
  • Мнения: 7 723
Проблема му е, че иска да ходи при Бу на поход с кърмачките-
надява се да му направят групово кърмене.... Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 5 317
къде блях не знам.да бях видяла темата по рано можеше да дойда.весело изкарване.

# 80
  • Мнения: 1 668
къде блях не знам.да бях видяла темата по рано можеше да дойда.весело изкарване.

Эащо така още не е късно Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 5 317
от Хисар съм,та затова. Peace

# 82
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
уф, имах мерак да дойда Sad, но ни се отвори парашута за една седмица на балкан и утре/сряда/ тръгваме. Ще чакам снимки Hug

# 83
  • Мнения: 4 451
Хей, да не ме забравите и мен. Peace

# 84
  • Мнения: 1 668
Побут ,че петък иде Simple Smile

# 85
  • Мнения: 4 451
Да бе, а всички мълчат. Simple Smile

# 86
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ами, аз съм тук.

# 87
  • Мнения: 2 631
Аз се колебая, че не знам дали ще ми стигне времето в петък да си събера багажа... И за слънчоглед (над 10 кила) трябва да ходя  Thinking

Ама ако се решите, може и аз с вас  Peace

# 88
  • в Низината
  • Мнения: 705
Нещо ново?
Ама много сте несериозни - миналата седмица толкова желаещи за среща, а днес какво - никой!

# 89
  • Мнения: 550
Здравейте и от мен!Идеята е страхотна,но аз едва днес прочетох и май няма да се включа за петъчната среща,така,че оставам  за септември!Весел купон!

# 90
  • Мнения: 2 631
Като една видна форумска Ванга предвиждам, че среща няма да има  Confused
Поне аз май няма да успея.
Ако искате отсега да спамим мамите от Пловдив (по градове темите) и да решаваме за септември  Wink

# 91
  • Мнения: 3 216
Аз сьщо няма да мога да дойда. Sad Но за септември мисля,че ще е по-лесно,при все е в началото ще ходим на море.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Така сьжалявам, 4е не мога да дойда - на Сльн4ев бряг сьм до края на Август, но ако остане за Септември непременно сьм  с Вас. И снаха ми ще доведа - тя от днес е сьфорумка   Crazy И Мушморока ще дойде сигурна сьм  Peace

# 93
  • Мнения: 4 451
Ясно, да оставим тогава за септември? newsm78

# 94
  • Мнения: 1 668
Ясно, да оставим тогава за септември? newsm78

съгласна Simple Smile довечера сме на рожден ден и неэнам утре как ще ми е главата Laughing

# 95
  • в Низината
  • Мнения: 705
ОК тогава!

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Супер! Дано най-накрая се организираме и Пловдивските мами.

# 97
  • Мнения: 1 685
За септември и аз се записвам-вече някъде го казах. Peace  bouquet

# 98
  • Мнения: 4 451
Ама като дойде септември, да не се откажете пак една по една. Laughing

# 99
Аз пък за Декември съм свободна. newsm44
Я се стегнете и поне да се съберем Тракийските мамита с децата...След обяд в някое кръчме от 18-20,а?

# 100
  • Мнения: 2 631
Аз пък за Декември съм свободна. newsm44
Я се стегнете и поне да се съберем Тракийските мамита с децата...След обяд в някое кръчме от 18-20,а?

Чиста дискриминация!!!  Crossing Arms
Аз не съм мама...

# 101
Аз пък за Декември съм свободна. newsm44
Я се стегнете и поне да се съберем Тракийските мамита с децата...След обяд в някое кръчме от 18-20,а?

Чиста дискриминация!!!  Crossing Arms
Аз не съм мама...

И не мами... Laughingса поканени. Laughing
Тъкмо ще събирате опит,като гледате децата та ние да си пийнем. Laughing

# 102
  • Мнения: 550
Аз пък за Декември съм свободна. newsm44
Я се стегнете и поне да се съберем Тракийските мамита с децата...След обяд в някое кръчме от 18-20,а?
Аааа не е честно!Ми то повечето май сте от там !Ако ще се цепим по квартали... Laughing
Все пак ако се организирате приятно купонясване!

# 103
Аз пък за Декември съм свободна. newsm44
Я се стегнете и поне да се съберем Тракийските мамита с децата...След обяд в някое кръчме от 18-20,а?
Аааа не е честно!Ми то повечето май сте от там !Ако ще се цепим по квартали... Laughing
Все пак ако се организирате приятно купонясване!
Не е проблема да се цепим по квартали-но ако някое маме е от друг квартал от 18-20 само няма да и се идва за 2 часа.Ако ви се идва-никакъв проблем.Ще пийнем по бира-почти съм набелязала кръчмето-има люлки и пясъчник за децата-да си играят пък ние да си поклюкарстваме.

# 104
  • Мнения: 2 631
Аз пък за Декември съм свободна. newsm44
Я се стегнете и поне да се съберем Тракийските мамита с децата...След обяд в някое кръчме от 18-20,а?
Аааа не е честно!Ми то повечето май сте от там !Ако ще се цепим по квартали... Laughing
Все пак ако се организирате приятно купонясване!
Не е проблема да се цепим по квартали-но ако някое маме е от друг квартал от 18-20 само няма да и се идва за 2 часа.Ако ви се идва-никакъв проблем.Ще пийнем по бира-почти съм набелязала кръчмето-има люлки и пясъчник за децата-да си играят пък ние да си поклюкарстваме.

Куцото магаре!  Thinking

# 105
kafe
Нямах предвид него,но ако има пясъчник-става!
Айде помислете си-кой ще може например в Понеделник от 17.30до към 20.30 че да можем да сложим децата да спят до към 21.Срещата ЩЕ Е С ДЕЦАТА!А тези без деца,може с кученца,котенца и плюшени играчки.(Да не ме обвиняват пак в дискриминация). Laughing
Няма ограничения за квартали(и градове)-идвайте в Тракия! Laughing

# 106
  • Мнения: 7 723
Има ли в момента купон, няма ли.....? newsm78
Айде, чакаме снимки... Whistling

# 107
  • Мнения: 5 317
и аз то4но си мислех какви ги вършат. Mr. Green

# 108
  • Мнения: 5 317
как мина купона,ей...

# 109
Няма купон-на вън вали.Ама като почнат жегите ще се напием... Laughing
Аз ще мрънкам до последно и ще дойде  все някой.

# 110
Айде бе хора.Кво стана?В София вече ни бъзикат,че не можем да се съберем.Хайде грабвайте децата.Значи пиша:
Който му се идва-Понеделник 13.Август-17.30 ще съм на градинката на поликлиниката в Тракия.
Чакам до 18.00 и отивам да си пия сама-много сте несериозни...
За да ме разпознаете давам снимки:
http://kiril2006.hit.bg/Untitled-2.htm

# 111
  • Мнения: 4 451
Хората вече започнаха да ни се смеят. Mr. Green Я, да вземем да се стегнем и да се видим.

# 112
Хората вече започнаха да ни се смеят. Mr. Green Я, да вземем да се стегнем и да се видим.
Направо си е така.mari_anka-Хайде,ела поне ти.Пък другите да ги е яд.Ако имаш желание писала съм по горе къде ще чакам.
Че нещо ми се бъгва ПС-то и не мога да пиша във форума.

# 113
Уф,сега да ви чакам ли днес или не???
Много сте несериозни. Sad

# 114
  • Мнения: 1 668
ПРИЭНАВАМ СЕ ПУБЛИЧНО ЭА НЕСЕРИОЭНА bowuu Mr. Green Embarassed
Крайно време е вече да се съберем ако още има навите каэвайте Hug Hug Hug

# 115
  • Мнения: 3 459
А не мами ще имат ли честта да участват на тази дълго чакана среща  newsm78

# 116
  • Мнения: 1 668
А не мами ще имат ли честта да участват на тази дълго чакана среща  newsm78

Всеки който искаааа Hug

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аз сьм ''за''

# 118
  • Мнения: 3 459
А не мами ще имат ли честта да участват на тази дълго чакана среща  newsm78

Всеки който искаааа Hug
  bouquet

# 119
  • Мнения: 2 631
djesmin,
още онзи ден щях да те питам какво стана с тази тема  Laughing
Бройте ме и мен! От страната на немамите  Embarassed
  bouquet

# 120
  • Мнения: 1 685
 PeaceА аз пък се питам имахме ли представителки в София на големия купон newsm78защото Варненската група например била представена много силно Crossing ArmsА ние нещо сме много слаби в организацията ooooh!

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Е как да нямахме - Бу! Представител и то какьв  Wink
Ама за слабата организация си е така   Thinking

# 122
  • Мнения: 2 631
Е как да нямахме - Бу! Представител и то какьв  Wink
Ама за слабата организация си е така   Thinking
Слаба ни е организацията, защото не се познаваме! Ако бяхме се срещнали още през август, сега можеше да си говорим, че пловдивската група е била най - силна  Wink

# 123
  • Мнения: 402
Не сте прави, има организация на Пловдивските форумки и то каква, всеки петък се събират дамите хранещи се по режима на Дюкан, и вообще не сме малко, просто трябва да се присъедитите към нашите събирания и готово, за информация в началото на темата на Дюкан дори има албум със снимки от купоните.

# 124
  • Мнения: 2 631
Не сте прави, има организация на Пловдивските форумки и то каква, всеки петък се събират дамите хранещи се по режима на Дюкан, и вообще не сме малко, просто трябва да се присъедитите към нашите събирания и готово, за информация в началото на темата на Дюкан дори има албум със снимки от купоните.

Е, не забравяй, че половината нямаме нищо общо с Дюкан!  Thinking
Интересите малко се объркват.

# 125
  • Мнения: 1 685
 PeaceАма през август половината бяхме нанякъде ooooh!и Софиянки ни се смяха Crossing Arms Hug
Ама те са много бе! 2/3 от форума май Thinking

# 126
  • Мнения: 1 668
Не сте прави, има организация на Пловдивските форумки и то каква, всеки петък се събират дамите хранещи се по режима на Дюкан, и вообще не сме малко, просто трябва да се присъедитите към нашите събирания и готово, за информация в началото на темата на Дюкан дори има албум със снимки от купоните.

Е, не забравяй, че половината нямаме нищо общо с Дюкан!  Thinking
Интересите малко се объркват.


kafe съгласна съм с теб Peace
Хайде да се раэбереме каква ще е срещата първо, да няма хън мън после Whistling
С децата или беэ? Аэ предлагам беэ, както предложих и миналият път да се съберем вечерта на танци и сладки прикаэки Flutter

# 127
  • Мнения: 2 631
Абсолютно съм за!!  Peace
Вечеря някъде, където ще можем да си чуваме приказката, без деца  Crazy
Петък или събота!  Peace
Тема: Общи приказки, опознаване, смешки!

# 128
  • Мнения: 1 668
Абсолютно съм за!!  Peace
Вечеря някъде, където ще можем да си чуваме приказката, без деца  Crazy
Петък или събота!  Peace
Тема: Общи приказки, опознаване, смешки!

 smile3521

Давайте идеи эа подходящо място Thinking

# 129
  • Мнения: 2 631
Абсолютно съм за!!  Peace
Вечеря някъде, където ще можем да си чуваме приказката, без деца  Crazy
Петък или събота!  Peace
Тема: Общи приказки, опознаване, смешки!

 smile3521

Давайте идеи эа подходящо място Thinking

Зависи от финансовите средства!
От Даяната, през Хитър Петър, че до турския Антик!
Все просторни места, които позволяват масови резервации!

# 130
  • Мнения: 1 668
Колко народ сме до тука Laughing

# 131
  • Мнения: 2 631
Ми ние двете  Joy
 bowuu   bouquet

# 132
  • Мнения: 3 216
На Софийския купон е била и Каспьр.

Аз сьм за среща,обаче мога само в понеделник и вторник,през останалото време няма кой да ми гледа детето. Иначе мога да дойда по всяко време ,ако срещата ще е с децата.

# 133
  • в Низината
  • Мнения: 705
За този уикенд няма да мога - сама съм детето и няма на кого да го оставя. Иначе през седмицата, ако е, съм ЗА.

# 134
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
И аз мога да дойда, ако е в петък или събота вечерта - за бар става въпрос, нали? Hug

# 135
  • Мнения: 274
искам и аз с вас  Blush джесмин,ако се разберете пиши ми в скайпчето моля Simple Smile още не съм станала мама, но като имам бебче ще се уча как да го гледам от форума, така че и аз съм потенцялна мама бройте ме с вас  Hug

# 136
  • Мнения: 757
и аз съм за newsm10

# 137
  • Мнения: 1 668
Эа кога остава последно newsm78
Аэ също тая събота и неделя май няма да мога ,эащото мъжо ми ще е иэвън града, но не е сигурно ooooh!

# 138
  • Пловдив
  • Мнения: 127
И аз съм ЗА  само,че каква ще е срещата още май не се знае ресторант,БАР или кафе  newsm78  bouquetто за Бар едва ли всички ще имат възможност да дойдат. Hug

# 139
  • Мнения: 1 668
Аэ предлагам ресторант а след него ако има желаещи ще покълчиме кълки и на бар Party Party Party

# 140
  • Мнения: 1 685
 PeaceИма и доста комбинирани варианти при които до прилично време музиката е тиха и после има танци. Hug

# 141
  • Мнения: 2 631
Е много ясно, че ще започнем с ресторант!
Тази събота и неделя е много рано, за да се организираме, затова предлагам да уточним първо датата!  Peace

# 142
  • Мнения: 1 668
Другата събота е 1 Декември ако има желаещи може да се съберем тогава?

# 143
  • Мнения: 2 631
Аз може да съм на рожден ден в събота...  Confused
Петък??

# 144
  • Мнения: 1 668
Аз може да съм на рожден ден в събота...  Confused
Петък??

Эа мен и Петък не е проблем, нека кажат и другите Hug

# 145
  • Мнения: 1 668
Алоооууу темата пак эамря Confused;
Хората коледно парти стягат а ние Sad

# 146
  • Мнения: 3 216
аз сьм много навита за срещичка,не сьм ходила на голям бг-мамски купон от 2 години,обаче ми е много сложна програмата. Без детето мога само в понеделник и вторник да изляза вечерта. Ако срещата е с децата мога през останалите дни. Нека пьрво се реши с децата или не и какьв де4н от седмица. Защо не пуснеш анкета и пусни линк в отчетната по градове да я видят повече пловдивчанки.

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 09:50 от kremena

# 147
  • Мнения: 1 668
kremena идеята ти е много добра эа анкетата, но кажте эа кои дати да пусна анкета, между кои дни ще иэбираме?

# 148
  • Мнения: 3 216
kremena идеята ти е много добра эа анкетата, но кажте эа кои дати да пусна анкета, между кои дни ще иэбираме?

Ами то за това зависи каква ще е срещата с децата или без,вечерта или през деня.Аз мога да предложа сьбота или неделя в Гастрото да я направим ,хем децата да щькат на спокойствие,хем и ние да се видим,хем и да няма странични хора. Пьк и може да се сьберем повече майчета.

# 149
  • Мнения: 1 668
Аэ  предлагам да е вечерта, да си е вечерна среща, да се отпуснеме и т.н.
Предлагам да се гласува эа-
30 Ноември -Петък
1 Декември-Събота
7 Декември-Петък
8 Декември-Събота
14 Декември-Петък
15 Декември-Събота

# 150
# 151
  • Мнения: 3 216
Вечрена какво ще рече,от колко часа и с деца или без деца? Аз малко се сьмнявам,че ще дойдат така много хора,защото повечето сме с деца.

# 152
  • Мнения: 1 668
Аэ също имам дете ,но и аэ съм човек и ще вържа таткото в  нас да я гледа эа една вечер. Предложих вечерна среща- да иэлеэеме ,да се отпуснеме, да не мисля и говоря само эа памперси, каши и пюрета Whistling Мисля ,че на всяка от нас ще се отраэи добре да релаксира беэ малкото човече, да не помисли някой сега, че имам нещо против децата (че хора всякакви) ако речете и с децата ще иэлеэеме не е проблем, но моя эамисъл беше друг Party
Идеята вэех от форумските срещи на Софиянки ако някой энае эа  тях  ще раэбере какво имам в предвид Crazy

# 153
  • Мнения: 3 216
Несьмнено всяка има нужда да разпусне Sad Ала моя милост няма на кого да остави малкия,така че отпадам ,ако измислите нещо за понеделник вторник ме бройте,че само тогава има кой да го гледа. Wink

# 154
  • Мнения: 757
Аэ също имам дете ,но и аэ съм човек и ще вържа таткото в  нас да я гледа эа една вечер. Предложих вечерна среща- да иэлеэеме ,да се отпуснеме, да не мисля и говоря само эа памперси, каши и пюрета Whistling Мисля ,че на всяка от нас ще се отраэи добре да релаксира беэ малкото човече, да не помисли някой сега, че имам нещо против децата (че хора всякакви) ако речете и с децата ще иэлеэеме не е проблем, но моя эамисъл беше друг Party
Идеята вэех от форумските срещи на Софиянки ако някой энае эа  тях  ще раэбере какво имам в предвид Crazy
newsm10 и аз съм на това мнение.
тогава да направим 2 срещи едната с деца другата без.

# 155
  • Мнения: 2 631
Еми да  Hug
На петъчната среща ще дойда да пийнем и да хапнем, да се повеселим, а за срещата с децата ще взема някое дете на приятелка под наем  Crazy Да мога пак да дойда  Joy  bowuu

# 156
  • в Низината
  • Мнения: 705
Писах вече в другата тема - след 18:30ч. в петък съм свободна. Съгласна съм с djesmin. И аз ще оставя детето на таткото.

# 157
  • Мнения: 2 047
   А къде е другата тема с гласуването?

# 158
# 159
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Четете правилата. Ще ви избодат очите. Имате право по една ...повтарям една тема за град Пловдив. Слях двете теми.
Ще заключа тази.

Общи условия

Активация на акаунт