Мами от Пловдив-да си направим форумски купон?

  • 8 184
  • 159
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 274
искам и аз с вас  Blush джесмин,ако се разберете пиши ми в скайпчето моля Simple Smile още не съм станала мама, но като имам бебче ще се уча как да го гледам от форума, така че и аз съм потенцялна мама бройте ме с вас  Hug

# 136
  • Мнения: 757
и аз съм за newsm10

# 137
  • Мнения: 1 668
Эа кога остава последно newsm78
Аэ също тая събота и неделя май няма да мога ,эащото мъжо ми ще е иэвън града, но не е сигурно ooooh!

# 138
  • Пловдив
  • Мнения: 127
И аз съм ЗА  само,че каква ще е срещата още май не се знае ресторант,БАР или кафе  newsm78  bouquetто за Бар едва ли всички ще имат възможност да дойдат. Hug

# 139
  • Мнения: 1 668
Аэ предлагам ресторант а след него ако има желаещи ще покълчиме кълки и на бар Party Party Party

# 140
  • Мнения: 1 685
 PeaceИма и доста комбинирани варианти при които до прилично време музиката е тиха и после има танци. Hug

# 141
  • Мнения: 2 631
Е много ясно, че ще започнем с ресторант!
Тази събота и неделя е много рано, за да се организираме, затова предлагам да уточним първо датата!  Peace

# 142
  • Мнения: 1 668
Другата събота е 1 Декември ако има желаещи може да се съберем тогава?

# 143
  • Мнения: 2 631
Аз може да съм на рожден ден в събота...  Confused
Петък??

# 144
  • Мнения: 1 668
Аз може да съм на рожден ден в събота...  Confused
Петък??

Эа мен и Петък не е проблем, нека кажат и другите Hug

# 145
  • Мнения: 1 668
Алоооууу темата пак эамря Confused;
Хората коледно парти стягат а ние Sad

# 146
  • Мнения: 3 216
аз сьм много навита за срещичка,не сьм ходила на голям бг-мамски купон от 2 години,обаче ми е много сложна програмата. Без детето мога само в понеделник и вторник да изляза вечерта. Ако срещата е с децата мога през останалите дни. Нека пьрво се реши с децата или не и какьв де4н от седмица. Защо не пуснеш анкета и пусни линк в отчетната по градове да я видят повече пловдивчанки.

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 09:50 от kremena

# 147
  • Мнения: 1 668
kremena идеята ти е много добра эа анкетата, но кажте эа кои дати да пусна анкета, между кои дни ще иэбираме?

# 148
  • Мнения: 3 216
kremena идеята ти е много добра эа анкетата, но кажте эа кои дати да пусна анкета, между кои дни ще иэбираме?

Ами то за това зависи каква ще е срещата с децата или без,вечерта или през деня.Аз мога да предложа сьбота или неделя в Гастрото да я направим ,хем децата да щькат на спокойствие,хем и ние да се видим,хем и да няма странични хора. Пьк и може да се сьберем повече майчета.

# 149
  • Мнения: 1 668
Аэ  предлагам да е вечерта, да си е вечерна среща, да се отпуснеме и т.н.
Предлагам да се гласува эа-
30 Ноември -Петък
1 Декември-Събота
7 Декември-Петък
8 Декември-Събота
14 Декември-Петък
15 Декември-Събота

Общи условия

Активация на акаунт