Как може това лекар да го каже

  • 2 559
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
И по-лоши неща съм чувала че разправят на хората, и даже излизат невярни. И български и канадски доктори. Просто е до човек може би, това че е лекар не му пречи да бъде тъпанар, простотията и липсата на такт не зависят от образованието съм забелязала. Мисля че на това момиче просто диетите и гладуването са му изтощили организма, малко храна и противозачатъчни ще я оправят  Laughing .

# 16
  • Мнения: 3 926
Е на това му викам аз олигофрения Close Ама какво се чудя ooooh! на моя съученичка й съобщиха точно толкова деликатно, че най-вероятно няма да има деца. И това като бяхме още на 16-17 години. Ако знаете каква депресия я тресе. Е, още не е забременяла, но няма от кого Simple Smile Като си намери свестен мъж и това ще се случи.
Но такива лекари #2gunfire само това ги оправя. И явно "добрите" специалисти са по целия свят Close

# 17
Мила, лекарката се е изгаврила с момичето, но то, въпреки, че е на 17 години и е още дете, не е необразовано, нали? Нима допуска, че с изследване на хормони може да се направи генетична карта?

Наистина е дете, щом не е съобразила и не е вдигнала скандал на лекарката, която очевидно се е подиграла с нея. Нека почете по въпроса как ще установява генетичната принадлежност на даден човек и ще се успокои. Bulb  Wink

# 18
  • Мнения: 3 394
Горкото момиче-така да го разстройват Imp Ще се оправи, сигурна съм!!!!

А това за лекарите си права-има ги всякакви и навсякъде. И тука ги ръсат едни Shocked

Но трябва повече такт и усет към тези неща, не всеки може!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 822
На една позната също и спря мензиса защото е много слаба. На тая докторка някой да и вземе разрешителното за работа или да я #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт