Магия

  • 22 710
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 534
Искам заклинанието за обаждане. Ще го кажа и ще видим, дали ще ми се обади набелязаната жертва Twisted Evil, че не искам аз да се набутвам Laughing.
И аз искам, кажи какво е!
Айде дай да пробваме и да видим  Whistling

# 16
  • Мнения: 417
Написах го малко по нагоре.

# 17
  • Мнения: 534
Малко множко ми се струва да чакам 5 дни с игленик до телефона  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 25 610
Човекът за когото мислите трябва да ви се обади до 5 минути, 5 часа или 5 дни.

... 5 седмици, 5 месеца, 5 години, 5 други живота...  Whistling

# 19
  • Мнения: 939
Малко множко ми се струва да чакам 5 дни с игленик до телефона  Mr. Green
Понякога трябват повече дни, защото, ако човекът е загубил номера на телефона ти, да има време да го намери....

# 20
  • Мнения: 4 733
Четох в онзи форум и честно казано тръпки ме побиха. Там има много опасни неща, описани в детайли. Ако някой все пак се поблазни, не го съветвам да опитва да прави каквото и да е дори на шега.

# 21
  • Мнения: 2 792
Малко множко ми се струва да чакам 5 дни с игленик до телефона  Mr. Green
Понякога трябват повече дни, защото, ако човекът е загубил номера на телефона ти, да има време да го намери....
  Joy Joy Joy
 Просълзих се  Laughing

# 22
  • Мнения: 4 585




Како Сийке, крилце от прилеп влиза в действие,
когато правиш магия на кака да ти бутне гювеч.
Ти какъв гювеч си чакала от свеки?

# 23
  • Мнения: 25 610

Ти какъв гювеч си чакала от свеки?

Апартамент, кола, няколко милиона в зелено, да ми гледа децата, ама без да излиза от дън гори Тилилейски.  Ама не ми хвана магията, сега свеки се фръцка пред колежките, а те умират от завист.  Whistling

# 24
  • София
  • Мнения: 2 437
Не, не се интересувам, защото вярвам. Вярвам, защото знам, че всичко може да се зареди с енергия.
Не бих отворила страницата и не бих чела, нито пък има безобидна магия.
Факт  е обаче, че малко хора умеят да правят магии.

# 25
# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Който прочете това, да знае, че е омагьосан вече. За какво - няма да кажа, ще разберете след 6 часа или 6 дни или 6 седмици...

# 27
  • Мнения: 2 070
Пък аз чета една книга и точно съм на момента, в който се разказва за изследванията на учени физици от цял свят, най-големите, не кой да е, разни признати, които дават обяснения на т.н. паранормални неща, магии, т.н. визуализация и прочие... След време хората ще го приемат за нормално.

# 28
  • Мнения: 2 070
Който прочете това, да знае, че е омагьосан вече. За какво - няма да кажа, ще разберете след 6 часа или 6 дни или 6 седмици...

хахаха, много дяволски го удряш с тия три шестици...

# 29
  • Мнения: 5 478
Хм... страх ме е и за това не бих пробвала...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт