Магия

  • 22 729
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хм... страх ме е и за това не бих пробвала...  ooooh!
Който го е страх от мечки - не ходи в гората.
Аз ходя в гори, където няма мечки.

# 31
  • Мнения: 2 022
А дали би накарало да ми се обади до 5 часа човек, с когото говорих тази сутрин, но са наложи да прекъснем разговора?  newsm78 Щото 5 дни не ми се чака, а за 5 минути не стана - уж опитах по правилата.

# 32
  • Мнения: 4 447
А някой да има магическа пръчка?  babydust7

У на си ма една голяма, и една мънинка, но и двете не с вълшебните свойства, които ми трябват.
Едната ми направи магия за 9 месеца, а другата още прави само жълти мокри магийки.

Пуф! - Минус 5 кила.

Пуф! - Нова прическа.

Пуф! - друго

Пуф-Паф!

Който има - да казва от де!

# 33
  • Мнения: 2 013
 Joy някой получи ли телефонно обаждане?

# 34
  • Мнения: 393
Ами за магии не знам никога не бих се захванала с подобни дивотии ако искам да говоря с някои аз ще му се обадя някак по лесно ми се струва от това да чакам 5 дена 5 седмици или повече  Crazy  hahaha

# 35
  • Мнения: 4 195
Joy някой получи ли телефонно обаждане?
да, аз, от шефа, тоя и без магия постоянно и звъни, не го е срам Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 4 447
А за магия счита ли се, смс? newsm78

# 37
  • Мнения: 417
Хайде, бе хора откачихте съвсем с това телефонно обаждане.Въпросът ми беше,дали ще се престрашите да направите някаква по голяма магия?

# 38
  • Мнения: 4 447
Хайде, бе хора откачихте съвсем с това телефонно обаждане.Въпросът ми беше,дали ще се престрашите да направите някаква по голяма магия?

Аааааааабра-кадабра, мумбала-думбала, зу-зи, кълбо-мълбо, шрак-шрек, пуф-паф, бим-бам, кумбала-думбала, сим-салабим, румбо-рак, шака-лак -  за-мрЪЗ-ни! ПУФ!
..........
Е, сега направих по-голяма магия, но нямах косъм от Върколак, стрит в хаванче от кост на пуяк, и не знам дали ще успея да ви замрЪзна, докато четете това!

 Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 417
Хайде, бе хора откачихте съвсем с това телефонно обаждане.Въпросът ми беше,дали ще се престрашите да направите някаква по голяма магия?

Аааааааабра-кадабра, мумбала-думбала, зу-зи, кълбо-мълбо, шрак-шрек, пуф-паф, бим-бам, кумбала-думбала, сим-салабим, румбо-рак, шака-лак -  за-мрЪЗ-ни! ПУФ!
..........
Е, сега направих по-голяма магия, но нямах косъм от Върколак, стрит в хаванче от кост на пуяк, и не знам дали ще успея да ви замрЪзна, докато четете това!

 Crossing Arms
rotfImbo hahaha hahaha

# 40
  • София
  • Мнения: 2 351

Хайде, бе хора откачихте съвсем с това телефонно обаждане.Въпросът ми беше,дали ще се престрашите да направите някаква по голяма магия?

Аааааааабра-кадабра, мумбала-думбала, зу-зи, кълбо-мълбо, шрак-шрек, пуф-паф, бим-бам, кумбала-думбала, сим-салабим, румбо-рак, шака-лак -  за-мрЪЗ-ни! ПУФ!
..........
Е, сега направих по-голяма магия, но нямах косъм от Върколак, стрит в хаванче от кост на пуяк, и не знам дали ще успея да ви замрЪзна, докато четете това!

 Crossing Arms

Ами май не успя newsm12.Пробвай с косъм от свекърва  yesyes

# 41
  • Мнения: 4 447

Хайде, бе хора откачихте съвсем с това телефонно обаждане.Въпросът ми беше,дали ще се престрашите да направите някаква по голяма магия?

Аааааааабра-кадабра, мумбала-думбала, зу-зи, кълбо-мълбо, шрак-шрек, пуф-паф, бим-бам, кумбала-думбала, сим-салабим, румбо-рак, шака-лак -  за-мрЪЗ-ни! ПУФ!
..........
Е, сега направих по-голяма магия, но нямах косъм от Върколак, стрит в хаванче от кост на пуяк, и не знам дали ще успея да ви замрЪзна, докато четете това!

 Crossing Arms

Ами май не успя newsm12.Пробвай с косъм от свекърва  yesyes

Ами! Я, гледай само 2-ма не е хванала, всичко друго - зАмрЪЗ.

А свекърва нямам, но със свекървени принадлежности други магии стават - вика им се вуудуу-у-у-у Joy

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Видях някви формули за невидимост.  Thinking Обаче нещо не мога да ги разбера, пише на ингилизки.

# 43
  • Мнения: 4 447
Видях някви формули за невидимост.  Thinking Обаче нещо не мога да ги разбера, пише на ингилизки.

Дай насам, аз щи ги привидЪ smile3523

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Ъ. Ми аз го затворих тва. Не можах да разбера как да уморам онова нещо, започващо с буквата сссссссс.

Общи условия

Активация на акаунт