Вдигате ли на мъжа си...

  • 7 280
  • 172
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 565
Когато звъниш на домашен се предполага, че може да ти вдигне всеки един от живеещите  в този дом ...

Не е сигурно  Mr. Green може да го вдигне и комшията  Joy

7 години бяхме по 24 часа заедно и имахме 3 мобилни, общи, всеки говореше, от който иска, сигурно затова така мисля, надявам се никога да не стигнем до там, че да размишляваме кой да натисне копчето на едно средство за общуване  Crazy Laughing

# 31
  • Мнения: X



Използвам го като повод да надникна в банята.


На мен не ми трябва повод за това Mr. Green

...надявам се никога да не стигнем до там, че да размишляваме кой да натисне копчето на едно средство за общуване  Crazy Laughing


Въпросът не е до размишленията, Никол.А кой го намира за редно и  кой за  нередно.
Невада,  ето от това се притеснявам и аз:

Два пъти ми се случи, звъня му по работа, вдига жена му и ми обяснява: ъ-ъ, ами той е в банята...ами слезе да изхвърли боклука... обадете се след малко...
Еми, намерих си друг адвокат и тоя го шкартирах!

# 32
  • Мнения: 46 565
Ок, но сложи една опция "Вдигам, защото звъни!", за да мога да гласувам  Grinning

# 33
  • Мнения: X
Готово ! Peace

# 34
  • Мнения: 25 724
Зависи. Първо гледам кой го търси. Ако е общ приятел, роднина или негов колега (отбелязани са по специален начин), вдигам задължително. Обяснявам ситуацията (в банята, спи...) и питам дали е спешно. Ако не е, информирам ги кога мъжът ми ще може да говори. Ако е спешно, нося в баня, будя и т.н. Такива са ми инструкциите и съм му спестявала много неприятности по този начин.
Ако името не ми говори нищо или е непознат номер, не вдигам. На когото му трябва, ще го намери.  Whistling

И моята опция я няма - Вдигам само на определени хора.  Peace

# 35
  • Мнения: 46 565

Не ме дразни като звъни  ooooh! Както и да е ...

# 36
  • Мнения: 447
Не,не обичам да му го вдигам   Naughty
Уважавам личното му пространство  Grinning

# 37
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Да, както и той отговаря на моя телефон.
Така сме се разбрали, никога не бих го направила без неговото знание и позволение.
И джобовете на дрехите обръщам преди пране  Mr. Green Ама нищо не откривам.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 249
Да, вдигам го... но зависи на кого го вдигам. Подбирам, не на всеки. Laughing

Ако е някой колега, общ приятел - защо да не отговоря. Ако обаче е някой от шефовете му, давам заето и той се оправя после.

# 39
  • Мнения: 25 724
Не,не обичам да му го вдигам   Naughty
Уважавам личното му пространство  Grinning

Да ви имам уважението!  ooooh!
Ситуацийка хипотетична - детето ви/майка ви/общ приятел е в голяма беда. Не може да се свърже с вас, защото (я батерия паднала, я телефон изключен и пр.) и звъни на мъжовия ви телефон. Вие обаче не вдигате, не!  Naughty, защото уважавате личното му пространство!  Whistling

# 40
  • София
  • Мнения: 1 481
Не, аз моя мразя да вдигам, какво остава за друг, било то и неговия.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 249
Как Сийо, права си. Ама нали знаеш - ССФ не вдига на мъжа си... телефона, не му чете смс-ите и никога, ама никога не подслушва дали говори с мъж или с жена. Joy

# 42
  • Мнения: X
Как`  Сийке ,не съм го поглеждала от тази страна.
При нас обаче по-вероятно е обратното, т.е. неговият телефон да е изключен или с паднала батерия, абе недосегаем един вид.

# 43
  • Видин
  • Мнения: 168
Вдигам ако се обади някои от родителите,защото са далече от нас.Иначе само ако ме помоли да вдигна ,ако чака важно обаждане например ,но се случва рядко.

# 44
  • Мнения: 46 565
Аз пък съм ти сърдита, защото не мога да гласувам  Crossing Arms Laughing

Общи условия

Активация на акаунт