Има ли някой друг само на кърма на 8 м. и половина?

  • 1 022
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 369
Здрасти!
ние сме на 10 месеца и сме почти само на кърма.
Всъщност таткото и бабата от време на време му дадат по малко банан или коричка хляб или нектарина, пробвам да му давам и от нашето ядене, но основно е на моето мляко Simple Smile до 8 и половина месеца не беше опитал нищо друго Wink
живи и здрави!

# 16
  • Мнения: 598
ами и ние бяхме до преди седмица само на кърма. Сега смесвам половин бурканче пюре с доста кърма и така хапва. Това пюре е твърдата храна за целия ден. Захраних на 6 месеца, изключително кърмено бебе беше дотогава. Просто не му хареса кашата, после отказа пюре с лъжичка, изключенията бяха по 1-2 лъжички на ден и то в добър ден. И аз се отказах да давам. Сега започна да си увеличава апетита и тъй като не мога да насмогна  като количество с кърмата (аз цедя и така храня), допълвам с пюре. Педиатърката започна вече да ме изнервя и се чудя дали да не я сменя. Кара ми се за късното захранване и че все още не яде жълтък, сирене и каши, за детска кухня да не говорим. Уж беше привърженик на късното захранване, но тя самата каза че има само няколко майки, които идват при нея, които изобщо кърмят след 6 месеца... Иначе по отношение на развитието, Ваньо си е съвсем добре. Но заради нейните заплахи че щял да развие анемия по този начин, смятам да му пусна изследване да видя какъв му е хемоглобина. Че вече ми писна от критиките й.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Ахам, има. Моя син наскоро прояде по половин малко бурканче (малките пюрета на хип). До след навършени 9месеца ядеше по 5-6-7 лъжички от каквото и да било. Обаче расте като ламя Mr. Green

# 18
  • Мнения: 505
Много ти е сладко бузанчето.  Blush
Нашата дъщеря е почти на същата възраст и яде само оризова каша на хип и понякога от нашата храна. Не я насилвам. Пробвам с пюрета - досега не е харесало никое, с други каши - не ги иска.  Simple Smile Убедена съм, че ще прояде, искам, но не ми се иска да я тъпча. Според мене децата са различни и им е нужно различно време за различните неща.

Общи условия

Активация на акаунт