Да хванеш очи!

  • 12 272
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Очички съм мила,но конче не съм вързвала.

# 46
  • Мнения: 526
За мен лично това са щуротии,въпреки че като малка бабите редовно ми премиваха очите след ходене на гости примерно.Е,чак с конци не са ме връзвали.Не мисля,че червени конци и гасени клечки кибрит помагат изобщо за нещо такова като "хващане на очи" Joy

# 47
  • Мнения: 941
и аз му мия очичките със светена вода като се приберем отвън,всеки има право да вярва в каквото поиска.Само едно не разбирам-след като повечето от вас не вярват,хубаво,обаче авторката пита,отговорете й и толкоз.Защо трябва повечето постинги да са подигравателни и иронични?

# 48
 Моля някой да даде разумно обяснение на това защо бебетата пищят от някои хора? Аз си го обяснявам с предаване на отрицателна енергия,  това е нещо в което съм убедена, че съществува.
И аз така мисля,има хора с лоша енергия която бебетата"улавят"защото са с по-изострени сетива.Моя син е от тия хлапета,който се гушка във всеки и много се радва на хората.Но когато види на сестра ми гаджето,ама се съдира от рев,пък той много иска да се порадва на малкия,ама малкия не го иска.Нямам разумно обяснение на това.
А относно бабините деветини-моля малко уважение има неща,които все още не разбираме-това не означава,че не съществуват.Аз имам лично моя случка,която ме накара да повярвам в т.н."урочасване",но е много дълго за разказване.

# 49
  • Мнения: 660
 Моля някой да даде разумно обяснение на това защо бебетата пищят от някои хора? Аз си го обяснявам с предаване на отрицателна енергия,  това е нещо в което съм убедена, че съществува.  Какво е вашето обяснение?

Обяснението е точно такова, каквото го казваш и ти, а доколко то се отчита като "разумно", зависи от това, доколко определените от политиката учени, които пишат учебниците, вкарват в границите на определеното от тях за разумно едни или други концепции. Naughty Ако те вълнуват точните физични принципи, по които става предаването на въпросната "енергия" (слагам го в кавички, защото последните изследвания в тази област са установили, че не се касае за енергия /т.е. електромагнитно поле/, а за информационно/торсионно поле - друга форма на реалност на обектите), може да прегледаш "Физика на вярата" от Тихоплав.

Какво да ви кажа... лудницата е пълна!
Отивам аз в офиса с детето (водя го за първи път там, няма червен конец на ръката) и той, естествено, се радва на всички, закача се, хили се, бърбори им... И изведнъж една от служителките, възрастна, скоро назначена идва и ми казва: "На това дете после му измиите очите, че с толкова много нови хора...." Идеше ми да фрасна един зад връта, та да й удари главата плочките! Много се ядосах!
То детето в парка като излиза на разходка не се среща с нови хора - всичките ги познава  Mr. Green, по улиците като ходим - също всички хора познава.... Тогава просто за първи път в живота си видя нови хора  Sick

Абе луда работа!!!

Ето този постинг е много показателен! Peace - за това, че не само децата "прихващат лоши очи". Фактът, че въпросната служителка е дошла и е повдигнала въпроса, за мен говори, че от всички единствено тя е мислела негативно в подсъзнанието си и този негативизъм я е ръчкал да иде да се намеси в периметъра на майката и детето, независимо, че е облякла поведението си в добронамерен контекст. Фактът, че майката веднага е била обхваната от разрушителни мисли не само в момента на информационния обмен, но и сега, като си спомня случката, я избива на агресия, говори, че на подсъзнателно ниво негативната торсионна матрица е прихваната и все още съществува в нея /Таня, да не се обидиш сега, просто си разсъждавам така.../.

Не знам какъв е смисълът на червените конци, досега не съм попадала на научно обяснение по въпроса, затова и ги подминавам. В измиването с вода има смисъл - тук се използва силната способност на водната молекула да прихваща и да съхранява енергоинформационните матрици (точно на тази нейна способност се основава и класическата хомеопатия). Peace

# 50
  • Мнения: 5 362
Не съм връзвала конец,нито съм мила очи.
Не съм суеверна.

# 51
"Физика на вярата" от Тихоплав.

Моля те ако я има качена в нета тая книга дай ми някакъв линк-искам да я прочета,а се надявам и много други мами.Моля теее!!! newsm20

# 52
  • Мнения: 6 164
Според по знаещите от мен - очи хващат хора /най вече бебета/ на които веничката във вътрешната част на окото се вижда.

Очи могат да хванат от хора, които имат две вертикални бръчки между очите./Това ми го каза жена със бръчки между очите - децата ми ревяха като я видеха  Crazy/

Ааа, то там сигурно й е било третото око! Crazy

# 53
  • Мнения: 4 447
И аз очи мия. Конче имахме по едно време, но после така и не сложих пак.

Хората са казали: "Страх лозе пази". Дали са бабини деветини или не, всеки избира в какво да вярва.

А колкото до удрянето в плочките Shocked Наистина с добро го е казала жената, чак такава агресия.... ooooh! Бива ли така? Кажи "Добре" и отмини, пък ако щеш му мий очите. Пък и позвли да те научи някой на нещо ново - никой не се е родил научен, все пак.

Казват, че уроките са от лоша енергия,помисли, както когато някой има позитивна такава и се усеща от хората, така е и с отрицателната. Не знам защо, казват, че хората със сини или много, светло сини очи - много урчасвали....  newsm78 Thinking

Сега се сетих, че кончето е червено,понякога със синьо мънисто, за да отвлича погледа, да не гледат детето в очите, затова е цялата работа. Има много философиИ по въпроса, ама чакайте, да не се впускам, че да не се изправят плочките...

# 54
  • Мнения: 1 216
При мен все става така, че като се похваля от детето и всичко става наопаки. Особено като беше малък! Носеше си детенцето червено конче, но не мога да кажа, че "помагаше". Просто за успокоение на мамата!

# 55
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
...А защо не да хванеш нещо друго?!

# 56
  • София
  • Мнения: 17 592
За мен лично това са щуротии,въпреки че като малка бабите редовно ми премиваха очите след ходене на гости примерно.Е,чак с конци не са ме връзвали.Не мисля,че червени конци и гасени клечки кибрит помагат изобщо за нещо такова като "хващане на очи" Joy

Ей, шегувате се, нали!? Нали никой не гаси клечки кибрит в бебето си!? Дори за да го предпази от лов на очи и др. телесни части!?

# 57
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Клечките се гасят във вода, доколкото съм посветена в тайнствата  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 211
Фактът, че въпросната служителка е дошла и е повдигнала въпроса, за мен говори, че от всички единствено тя е мислела негативно в подсъзнанието си и този негативизъм я е ръчкал да иде да се намеси в периметъра на майката и детето, независимо, че е облякла поведението си в добронамерен контекст. Фактът, че майката веднага е била обхваната от разрушителни мисли не само в момента на информационния обмен, но и сега, като си спомня случката, я избива на агресия, говори, че на подсъзнателно ниво негативната торсионна матрица е прихваната и все още съществува в нея /Таня, да не се обидиш сега, просто си разсъждавам така.../.

Simple Smile Не, няма да се обидя - всеки е свободен да изразява вижданията си  Peace
Аз просто мразя да ми се навлиза в личното пространство и отрицателните емоции гледам да ги изкарам с похвата на словото  Mr. Green
Подозирам, че въпросната служителка постъпи така, защото синът ми не е от мирните и кротки деца и вдигаше шум... Може би доста я е подразнил, знам ли и аз?!? Но с тази случка доста се отклонихме от темата  Mr. Green

Все пак (така си мисля аз) не е възпитано да даваш мнения и съвети без да са ти поискани - независимо дали са положително или отрицателно настроени.

П.П. biboshka, честит първи рожден ден на твоето слънце!   bouquet

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 20:46 от tania_ark

# 59
  • Мнения: 1 207
За всеки случай като се роди му вързах червено конче,но дойде време да  го сменя че беше станало на нищо и му сложих ново,но то паднало някъде и на другия ден синковеца се буди с 40 градуса и така изкарахме ангина.
Сигурна съм,че е съвпадение,но сега съм му го вързала с 5 възела да няма падане. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт