Бръчка!!!

  • 9 408
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 496
Момичетааааа, само аз ли имам пръчки и по челото, и отстрани на устните и около очите?  Cry  Cry  Cry
Съвсем скоро станах на 30. Грижа се за кожата си откакто се помня, пия вода .... е, не спя много , но много се смея  Grinning.
Ползвали ли сте някой продукт "анти-бръчки" на AVON? Моля за отзиви. Хайде, вадете тефтерите с бабини рецепти и съветвайте на воля! Искам да изглеждам млада и красива!  Grinning  Особено красива!
Boo,
Видях снимките ти, изглеждаш страхотно!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 100
Аз пък все се успокоявам с това, че съм по красива и харесвана усмихната с бръчка, отколкото " Ледената кралица" без бръчки!

# 17
  • София
  • Мнения: 9 479
Цитат на: boo
Това е - аз съм в стрес! И потрес! На почти 27 години (без 2 1/2 месеца) имам първа бръчка. Край устата. Не я ща. #Puppy dog

Много си сладка! Цяла тема! Браво! Simple Smile

И аз имам една край устата, ама щото се смея много-затова.
И една между веждите- защото по някога съм и много умна! Simple Smile  Laughing И се мръщя.

# 18
  • Мнения: 3 211
И аз отскоро забелязах, че имам покрай едното око пачи крак, ама то е защото съм късогледа, а на челото нямам въобще, защото много мразя накой да се бръчка, даже и мъжа ми оттучих.
Купих си първия ми крем против бръчки край очите и съм много стриктна сутрин и вечер, ако има резултат ще ви информирам.
P.S. на 28съм

# 19
  • Мнения: 1 616
Цитат на: mimi flax
Хайде, вадете тефтерите с бабини рецепти и съветвайте на воля! Искам да изглеждам млада и красива!  Grinning  Особено красива!

Моя приятелка ми каза, че на село е виждала бабичка, която няма нито една бръчка, защото цял живот се е мазала със свинска мас. Може да звучи "свински", ама като се замислих, май има нещо вярно- във всички козметични книги пише, че мазната кожа по-късно се набръчква, в сравнение със сухата. Моята също е мазна и наистина няма бръчки (само мимическите на челото и около очите), а съм вече на 29. Така че, кожата трябва редовно да се хидратира и подхранва. А на друга моя позната бабата била най-личната и засукана мома в селото и знаете ли какъв бил нейният трик за хубост? Всяка сутрин задължително на гладно гаврътвала 30-40 грама ракийка. Тъй че, момичета, аз предлагам, ако от друго няма ефект, да наблегнем на ракийката.. Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз още се смея на такива притесненя, но след някоя друга годинка ще съм пак тук и ще търся съвет! Mr. Green
Имах учителка, която се смееше като си издаваше и отваряше устата все дно казва "оооооооооооо" за да няма бръчки! И  все ни се караше, че се смеем като "пачи" #Cussing out ! На какво сме щели да приличаме на 30 години! Ние пък и се подигравахме за "свиркаджийската" усмивка! Та така! Аз бих предпочела една две бръчици пред подобна усмивка!

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Чудно, кисело мляко, свинска мас и ракийца...  Laughing
Не, момичета, не, че изглеждам зле (генът ми е такъв - младолик)  Embarassed  но просто зле ми се отрази психически тази бръчка...засега само аз си я виждам, ама едва ли ще е задълго... #Puppy dog

# 22
  • Мнения: 265
Ей някой ден ще се сбръчкаме и на стафидки ще мязаме, ама ... Close Има хора които много обичат стафидите  Laughing

# 23
  • Мнения: 6 243
Жени без работа - тракат на компа по цяла вечер и си броят бръчките. Засрамете се! Бръчка! Че аз като се погледна в огледалото, какво - форум ли да основа! Айде бегом да сготвите по една манджа на семейството Imp

Това за свиркаджийската усмивка много ми хареса. Понеже аз вече сготвих, отивам да я упражнявам. Мже и мойте бръчки да се повлияят. Grinning

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
една позната знаете ли как се смее, за да няма бръчки около очите и устата...няма такава икона не се смее като нас така  Grinning ,а устата си я прави така все едно казва "ООООООО" много е смешно, но жената няма бръчки!!

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Подигравайте се вие; аз пък си купих маска  с масло от шеа и хиалуронова киселина, вит. а и е.  "Маслото от шеа заглажда фините бръчици и отстранява признаците на стрес и умора"... Сега като се загладяаааа, майко мила!

# 26
  • Мнения: 3 562
Цитат на: boo
... Сега като се загладяаааа, майко мила!

Ще си говориш ли с нас - сбръчканите?  Mr. Green

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Само с вирнат нос и през зъби  Mr. Green

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Бръчки.... Ле......ле.......бързо на гилотината та да не ни заразиш.
Шегувам се.
Бръчките са благородствооооооооооо(пак се шегувам)
След 25 г. няма как, ама да не мислиш, че другите жени нямат бръчки. Престараваш се с огледалото явно. Всяка възраст е страхотна сама по себе си, всяка жена е обичана независимо въобразяемите й бръчки, всяка бръчица е чар.
Лили Иванова като се е престарала в това отношение защо е сама, милата.
Споко. Има козметика за това. Аз не мисля, че трябва да униваме за една бръчка-ако ни харесват такива каквито сме добре ако не-"д-р. Сердев"- и бог да ни е на помощ.

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ох аз още нямам, но съм и на 25, ама е голям стрес за жената като устарее.  Cry  Аз само като си помисля и изпадам в депресия,  newsm45  хем винаги съм казвала, че красотата е временна по важен е характера, защото след време само той ти остава, ама.... на пуста суета, как да спрем годините!?
boo ако има ефект магическата маска обади се, нямо само ти да си хубава я...
А това за мазната кожа е вярно, свекърва ми има мазна кожа вече е 50годишна а кожата и е една опъната гладка и хубава... само около очите има малко бръчици.

Общи условия

Активация на акаунт