На лоФ за биСЕРи и правопизни изториЙ - 13 (тринаесета, фатална)

  • 23 401
  • 591
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 9 865
Не знам дали е пускано, но:

Цитат
Всичко пера в пералня, попринцип рискувам ако се съсипе дрехата просто приклучвам с нея , но нямям за сега такива присто по-ниска температура и по-кусо центрофугиране и всичко е ОК
 

 
Не е овладяла клавиатурата още, но и за петайките тук-там.

# 571
  • Мнения: X

Няма такава анкета! Crazy
Че и шест човека са гласували! doh

# 572
  • Мнения: 6 029

Няма такава анкета! Crazy
Че и шест човека са гласували! doh

а резултата е спорен - 50 на 50...

# 573
  • Мнения: 9 865
Кво се хилите бе, аз се "барнах за темата", яка опция ми се видя, кога друг път ще гласувам в такваз анкета.

# 574
  • Мнения: 2 196
''zdraveite! iskam da vi popitam za6toto imam priqtelka koqto mi spodeli 4e se e samozadovolqvala i e zapo4nala ot 14 iuli i iuli mesec ne i e do6lo sega produljava da ne i idva a az ne sum mnogo v 4as s tezi ne6ta no se priqtesnqvam za neq! kato se e zadovolqvala sama tva ozna4ava 4e ne e devstvena nali? no moje li da e bremenna? ili prosto za6toto se e otvorila i i zakusnqva ? MOLQ VI PI6EME MI  za6toto iskam da i pomogna. tq misli 4e e bremenna i e v nqkva kriza ''
 #Crazy

# 575
  • Мнения: 4 423
''zdraveite! iskam da vi popitam za6toto imam priqtelka koqto mi spodeli 4e se e samozadovolqvala i e zapo4nala ot 14 iuli i iuli mesec ne i e do6lo sega produljava da ne i idva a az ne sum mnogo v 4as s tezi ne6ta no se priqtesnqvam za neq! kato se e zadovolqvala sama tva ozna4ava 4e ne e devstvena nali? no moje li da e bremenna? ili prosto za6toto se e otvorila i i zakusnqva ? MOLQ VI PI6EME MI  za6toto iskam da i pomogna. tq misli 4e e bremenna i e v nqkva kriza ''
 #Crazy

ха ха ,не е истина просто  Joy
От къде ги намирате тия бисери?????Аз рядко попадам на такива теми  Rolling Eyes

# 576
  • Мнения: 2 196
Много бързо я забърсаха темата.
В здравословните проблеми беше. Mr. Green
 Има и още,авторката е същата:

''Hei zdraveite izvinqvam se 4e pi6a tuk za tova no prosto ne namerih kude da go napi6a   mnogo me e strah:( zakusnqva mi dosta vreme trqbva6e da mi doide na 20.07 a sega sme 13.08 i o6te ne mi e do6lo, no i minalata godina ne mi idva iuli mesec. Na posledu zapo4na da me boli mnogo krusta a i ve4er me boli korema nisko dolu. Bolkata e po4ti su6tata kakvato be6e predi da me operirat ot apandesit. Problemut e 4e ot edin kupon i na sam dori ne znam da li sum vse o6te detstvena! Strah me e da otida na lekar za6toto ne znam kakvo da kaja Cry nadqvam se da me posuvetvate ne6to~ Blagodarq predvaritelno!''

# 577
  • Мнения: 4 053
''zdraveite! iskam da vi popitam za6toto imam priqtelka koqto mi spodeli 4e se e samozadovolqvala i e zapo4nala ot 14 iuli i iuli mesec ne i e do6lo sega produljava da ne i idva a az ne sum mnogo v 4as s tezi ne6ta no se priqtesnqvam za neq! kato se e zadovolqvala sama tva ozna4ava 4e ne e devstvena nali? no moje li da e bremenna? ili prosto za6toto se e otvorila i i zakusnqva ? MOLQ VI PI6EME MI  za6toto iskam da i pomogna. tq misli 4e e bremenna i e v nqkva kriza ''
 #Crazy

пази Боже  smile3555

# 578
  • Мнения: X
Ето на какво попаднах в Правилата:

Здравейте . Каква е вероятността да съм бременна ако последният ми мисис е бил в дните24-27 август. С приятелят ми бяхме заедно на 3,4, а след това на 7. От няколко дни ми е тежко на стомаха, а и урината ми е с променен цвят.
 
 
 

# 579
  • Bapнa
  • Мнения: 762
''zdraveite! iskam da vi popitam za6toto imam priqtelka koqto mi spodeli 4e se e samozadovolqvala i e zapo4nala ot 14 iuli i iuli mesec ne i e do6lo sega produljava da ne i idva a az ne sum mnogo v 4as s tezi ne6ta no se priqtesnqvam za neq! kato se e zadovolqvala sama tva ozna4ava 4e ne e devstvena nali? no moje li da e bremenna? ili prosto za6toto se e otvorila i i zakusnqva ? MOLQ VI PI6EME MI  za6toto iskam da i pomogna. tq misli 4e e bremenna i e v nqkva kriza ''
 #Crazy

Много бързо я забърсаха темата.
В здравословните проблеми беше. Mr. Green
 Има и още,авторката е същата:

''Hei zdraveite izvinqvam se 4e pi6a tuk za tova no prosto ne namerih kude da go napi6a   mnogo me e strah:( zakusnqva mi dosta vreme trqbva6e da mi doide na 20.07 a sega sme 13.08 i o6te ne mi e do6lo, no i minalata godina ne mi idva iuli mesec. Na posledu zapo4na da me boli mnogo krusta a i ve4er me boli korema nisko dolu. Bolkata e po4ti su6tata kakvato be6e predi da me operirat ot apandesit. Problemut e 4e ot edin kupon i na sam dori ne znam da li sum vse o6te detstvena! Strah me e da otida na lekar za6toto ne znam kakvo da kaja Cry nadqvam se da me posuvetvate ne6to~ Blagodarq predvaritelno!''

 Shocked Shocked Shocked Олелеееееее  ooooh! Горките деца, няма ли кой да им обясни поне малко за птичките, пчеличките и за гинеколозите ???

# 580
  • София
  • Мнения: 2 493
"тази ми дойде в по-вече"

# 581
  • Мнения: 984
Ми явно и родителките не са по-горна манджа... Rolling Eyes Наистина, горките деца! Tired

# 582
  • Мнения: 3 323
 Joy Joy Joy
Не е истина!

# 583
# 584
  • Мнения: 2 891
Цитат
На колко години според вас е правилно едно дете да се изпрати да учи в друга държава?
За мене е добре от средното образувание на горе? Но масово се ипращат деца след 5 клас ?

 Joy Е, поне мисли за образУванието на децата си.

Общи условия

Активация на акаунт