Бурканчетата от пюрето

  • 1 532
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 990
Изхвърлям ги.

# 16
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ами аз си ги изхвърлям в контейнерите за стъкло. Имаме си такъв пред блока. Махам капачките изплаквам само бурканчетата, за да не миришат и си ги събирам отделно в пликче. Като тръгвам за работа ги меткам в контейнера за стъкло. Не виждам какво повече може да се нправи за да се рециклират.

# 17
  • Мнения: 4 451
На една приятелка свекърва и е затваряла сладко в тях и каза, че се е получило. Което мен доста ме изуми. Shocked И на Хипп бурканите са със същите капачки. Не ги изхвърлям, защото свекър ми е пчелар и са идеални за съдържание на мед, а и той си продава продукцията, така че му вършат чудесна работа.
От старите бурканчета на Ганчев, можеш да намериш във форума. Wink Пусни си обява в "Търся, купувам, наемам". Много майчета така се снабдиха. А нови капачки продават. Peace

# 18
  • Мнения: 5 362
Не ги пазя.Оставих си няколко,ако ми потрябват случайно.
И аз така.
На Ганчев не стават-за еднократна употреба са им капачките.Аз си пазя тези на АМ-АМ.

# 19
  • Мнения: 1 733
Аз напълних едно бурканче на Хип с плодове (т.е. компот си направих за проба) и стерилизирах, но изпусна всичката вода, така че не стават за нищо и ги изхвърлям оттогава.

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Бурканчета за кухня се продавали някъде на пазара!

Аз, преди събирах тези от АМ АМ за кухня, обаче така и не записах дъщеря си...

# 21
  • Мнения: 27 524
Хвърлям ги в сини чували за стъкло.
За кухнята имахме в мазето от старите.

# 22
  • Мнения: 4 621
Винаги съм ги изхвърляла Peace

# 23
  • Мнения: 3 500
Хвърлям ги. За нищо не стават, капачките им не струват и са за еднократна употреба.

# 24
  • София
  • Мнения: 718
wish  и аз пусках такава тема, че много ми се събраха: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=207156.0

# 25
  • Мнения: 130
Направо в кофата за боклук!

# 26
  • Мнения: 701
Баба си ги е заплюла!На нея ще ги нося!

# 27
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Каквато и да е марка пюрето като го изяде дъщеря ми веднага изхвърлям!

   Peace Всичко на боклука.

# 28
  • Мнения: 2 211
Изхвърлям ВСИЧКИ бурканчета от пюрета.

# 29
  • Мнения: 1 701
Явно започвам да хвърлям и аз!
Някой ще качи ли снимка на бурканчетата, които сте купили от магазина за детска кухня?

Общи условия

Активация на акаунт