Очарована съм от новия магазин БЕБЕ ПЛАНЕТ

  • 6 801
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 428
И аз ходих днес до магазина. Магазина е хубав. Не е толкова голям, като Пигито, но е достатъчно голям. Но основно е зареден за бебчета. Така, че бъдещи мами там е мястото за вас. Има всичко необходимо. Най-хубавото са количките /и това, което го отличава/. Има всички модели на Джордани, Инглезина, Пег Перего и най-накрая ВСИЧКО на Джейн  Peace Те ще са им официалните вносители. Имат всички модели налични и можеш да ги разгледаш. Само летните колички на Джейн ги нямаше. Имат и всички разцветки. Ако не в момента, могат да ти я доставят. И най-хубавото е че продава всичко по отделно. Не, като в Премама задължително да си купуваш поне коша за кола  Peace Още нямаха обувки, а аз за това отидох. Казаха, че от септември ще зареждат и обувки. Играчките също са кажи-речи само за бебчета. Дрешките за по-голями деца също са ограничен брой. Но там си намерих протектор за дюшека  Peace В повечето магазини до сега ме гледаха умно само, като ги попитам за такова нещо Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
Може ли да се видят триколата на Чико и тази на Jane или все още няма магазин където да се сравнят двете една до друга?

# 17
  • Мнения: 2 197
А  с какво се ходи до там че съм скарана с ориентирането Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes
Най-близо е с трамвай 5 и 19 на следващата спирка след Пирогов в посока Княжево. Също може с рейс 74, спирката му е близо до магазина. Малко по-далеко са спирките, но може да се стигне с 604 от Пирогов и с тролеи 2,8 и 9 от Военна болница.

# 18
  • Мнения: 4 428
Може ли да се видят триколата на Чико и тази на Jane или все още няма магазин където да се сравнят двете една до друга?

Там не продават Чико. Така, че не можеш да ги сравниш една до друга. Но, ако си вземеш всички мерки с метър или ролетка плюс подробни снимки, ще можеш да си ги сравниш доста обстойно мисля  Peace

# 19
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
А някой,който е ходил в магазина може ли да ми каже цена на количката JANE само с кош за новородено и летен кош/без стол за кола/?

# 20
  • Мнения: 255
Констанс преди време получихме тази информация поднесена по същият начин от друг посетител на форума ....

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Да потвърдя и аз,че обслужването в магазина е добро и момичетата са изключително любезни и търпеливи!Днес купихме на бебето количка от тях.

# 22
А точно срещу този магазин е и на unique.може да го посетите й него Simple Smile

# 23
Каква количка купихте? А дрешки има ли?

# 24
има дрешки но не са кой знае какво.другите им неща са по-хубави. Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
Каква количка купихте? А дрешки има ли?
Дрешки има,но нищо не разгледахме,че бебо беше супер изнервен и ревлив.
Количка му купихме JANE Nomad.

# 26
  • Мнения: 1 371
А някой има ли телефона на магазина?  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 428
Каква количка купихте? А дрешки има ли?
Дрешки има,но нищо не разгледахме,че бебо беше супер изнервен и ревлив.
Количка му купихме JANE Nomad.
А освен Номада взехте ли и някое от кошчетата? В смисъл ползвате ли само количката още от сега  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 371
А някой има ли телефона на магазина?  Simple Smile
Самоцитирам се.
Никой ли незнае или ще ми се наложи да ходя до там.

# 29
Ама не мога да разбера,защо толкова примирате за този магазин...доста от нещата който ги има в БЕБЕ ПЛАНЕТ ги има и в МАЛЕЧКО;ХИПОЛЕНД и т.н...

Общи условия

Активация на акаунт