Бебеправене и килограми

  • 2 371
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 218
Да да чукна на дърво съм здрава и права,могат да потвърдят и други момичета от форума, с които сме се виждали.
А Аманита е напълно права:
Цитат
Моля, въздържайте се от такива коментари, все пак и ние душа носим въпреки че сме малко килограми:)  Rolling Eyes
.
Спокойно, не сме се свършили още,а сме едни мини дами с потенцял Laughing Sunglasses Laughing Joy hahaha Joy[/b][/color]
Laughing  bouquet Joy

# 16
  • Мнения: 1 792
алооо джобните гаджетааа.я елате в нас да ви угоя малко Mr. Greenтова в кръга на шегата.
но в интерес на истината килограмите в ПОВЕЧЕТО (но не във всички)случаи имат значение.аз от хапчета и стрес качих 20килограма и сега съм 68 и доктора постоянно ми казва че трябва да поотслабна малко.но и да съм твърде слаба кава че не е добре.
едно от момичетата тук Диляна(Усмивка)е слабичка но е бременна така че винаги си има изключения.успех на всички и малки и големи дами Hug

# 17
  • Мнения: 2 422
Килограмите имат значетие и оказват влияние на хормоните..........Хормините оказват влияние върху овулацията,а тя от своя страна води до бременност ако няма овулация няма и бебе

# 18
  • Мнения: 1 817
Килограмите влияят на хормоните, които пък са важни за овулация и за забременяване! Peace
Колко си висока? Опитай се да качиш 2-3кг. и да имаш всеки месец овулация-за това е най-добре да те следи специалист! Тогава няма да имаш проблем и бързо ще забременееш!
Проблемът при ниско тегло е, че може да се забременее, но не е сигурно дали организмът произвежда всички необходими хормони за запазване на бременността...На твор място бих се консултирала със специалист! Ако си нямаш лекар и си от софия, отиди в Шейново. Там има много добри специалисти! Успех!  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 1 946
Имах една фалшива бременност и тогава качих няколко килца. Когато всичко свърши ми се загуби желанието да се храня и всъщност бях доволна, че свалих около 2-3кг. Изобщо не съм слаба и това ми се отрази добре.
В тези жеги продължавам да не ям много. Пия много сокчета и кисело мляко, и диня  Flutter . Но се притеснявам сега, като не ми се яде, да не би намаленият прием на храна да попречи на евентуално забременяване...
Какво да направя? Да се храня насила ли?

# 20
  • Мнения: 655
При мен килограмите не оказаха никакво влияние - когато забременях бях точно 38 кг. Laughing При това непланирано и без никакви усилия. Сега когато малкият ми мъж е на почти 2 г. и половина пак съм горе-долу толкова - 40 кг.
Мисля,че е до организъм. Имам приятел гинеколог,който ме беше предупреждавал,че реша ли да забременявам,трябва да кача малко. Аз обаче го изненадах. Grinning

 
38kg.  Shocked ти си на свършване  ooooh!
pandora,вярвай ми - не съм на свършване  Laughing. Аз с години си седя на тези килограми,независимо колко и какво ям,а аз не се лишавам от нищо.

Общи условия

Активация на акаунт