Интересно - за памперсите

  • 4 400
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И за мен не е.

# 16
Всичко хубаво, обаче не мога да си представя как едно новородено ще го слагаш да се изхожда, когато има нужда, че те пишкат постоянно! Да не говорим и къде ще го слагаш... За по-порастнали деца може, но аз без памперси не бих се оправила, страхотна помощ са си.
Аз ще ти отговоря-като по цял ден седиш клекнала и го държиш,защото бебетата пишкат и акат през най-много половин час.Laughing
Тия методи ми се виждат,ама наистина безсмислени още родило се и прас започваме с обучението-кога ще ака кога ще пика,кога ще яде,кога да пие вода кога-не.Я си оставете децата на спокойствие бе хора.Като му се яде да яде,а не като стане 12 и то задължително трябва да яде,или другото тъпо-10 минути след хранене-вода,ама няма иска няма не иска.
Това си е чисто издевателство срещу детето.Аз съм ЗА всичко което е улеснение за майката и за детето.Сега пак ще се намери някой да ме пооплюе,ама аз нямам намерение да си будя детето в 1 през нощта,защото тогава видите ли то ще ака... Wink

# 17
  • Мнения: 133
Всяка майка сама трябва да прецени кое ще е най подходящо за детето й.Моята свекърва напримр също ми е казвала ,че са приучавали така децата си по нейно време защото е нямало памперси.Е, така тя реши да учи и моя син , той обаче е с характер от бебе и не искаше, тя пак упорстваше .Случвало се е да посинява целя от плач не иска ,и не иска , извиваше се на дъга, посиняваше, случвало се е даже да се задавя.Още тогава (беше на 5-6 месеца ) аз реших , че не всяко дете се поддава на такова "обучение" и до ден днешен си мисля , че този начин повлия на моя син и той до голям се изпускаше .Смятам , че всяко дете е различно и майката усеща как трябва да подходи.Аз съм щастлива , че са измислени памперсите и ще ги ползваме пак с др. бебе здраве и живот като му дойде времето.

# 18
  • Мнения: 705
Такава статия може да се напише за АБСОЛЮТНО ВСЕКИ продукт на пазара. Това означава ли, че трябва да не ползваме нищо, да седим голи и боси и да се чудим какво да правим?!
...

Да  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 069
Бог да благослови този който е измислил памперсите!!!

# 20
  • Мнения: 196
Бог да благослови този, който е измислил гърнетата  bowuu

# 21
  • Мнения: 6 164
Моята баба се възхищава много на памперсите, сигурна съм, че има причина и предпочитам да й се доверя. Laughing
Опитах с гърне - вече цял месец никакъв напредък, но ще продължавам да опитвам, поне докато е горещо.

# 22
  • Мнения: 3 478
Да, чела съм подобни статии, но продължавам от сърце да се радвам на съществуването на памперсите и си ги ползвам без угризения  Grinning

Точно Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
Да, чела съм подобни статии, но продължавам от сърце да се радвам на съществуването на памперсите и си ги ползвам без угризения  Grinning

И аз!!!  Peace

# 24
  • Мнения: 865
Може да се пробва все пак,може пък да успея newsm78 #Crazy

# 25
  • Мнения: 4 496
 newsm20Безкрайно уважавам нещата,улесняващи живота!!!Предпочитам да играя с децата си,отколкото да ги "наблюдавам"кога ще им се допишка. smile3540

# 26
  • Мнения: 471
Само за днес и до този момент.........6 броя памперси.....жсичките наакани 2 от които навън.........къде да му вея голия задник на детенцето ако съм решила да се занимавам с ЕБХ.
Рекламната агитация за паста за зъби и прах за пране............пък и дамски превръзки е същата пък никой дума не отваря за това.

# 27
  • Мнения: 6 618
Да бе , интересно .....от кога я има тази статия във форума.
Чела съм доста за ЕБХ тук и не ми допада идеята да си тормозя детето непонятно с каква цел.

# 28
  • Мнения: 19 302
Моята баба се възхищава много на памперсите, сигурна съм, че има причина и предпочитам да й се доверя. Laughing
.


и моята 72-годишна баба така.постоянно повтаря колко било лесно с памперси и колко ужасно е било  навремето с повиването. баба ми беше на гости за няколко месеца и беше удивена от разните технически чудесии,които улесняват живота на съвременната жена.

# 29
  • Мнения: 2 211
Днес в парка една баба ме попита защо в това топло време не го откажа от памперса? И взе да ми обяснява как оставили внучето й при нея и тя го отучила набързо
Оставила го по гащи, то пишкало и се деряло от рев, че се мокри! После тя му обяснила, че ако не си казва, че му се пишка мишчицата щяла да му изяде пишчицата!
Мисля, че коментарът е излишен  #Crazy

Въпросната баба вървеше след внучето си и нареждаше като старшина: не пипай това ще го спучиш, ела тук, не прави това и тн

Общи условия

Активация на акаунт