На каква температура отглеждате бебенцето си?

  • 2 690
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 294
Задължително е когато има възможност за това, бебето да се отглежда на прохладно място.
Когато Мария беше новородена(юли месец) сме я гледали на климатик, така продължаваме и сега.Дори в големите жеги спим на климатик настроен на режим "извличане на влагата)Със здравето й, проблеми имахме за първи път когато беше на 10 месеца и не климатика беше виновника за това.

# 31
  • Мнения: 3 478
Зиме, лете все една и съща. У нас е 20 градуса, от климатик не ни е страх Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 1 847
Когато Сани се роди беше жега като сега около, 36 градуса. И през ум не ми е минавало да затварям прозорците, особено като видях в родилното на какво течение ги държаха вечер. Обличах я с тънко боди и ританки, но след няколко дни видях, че се беше обринала около вратлето и минахме на боди тип потниче без ританки.

Зимата я гледах и все още я гледам на 18-20 градуса.

Сега ходи в къщи само по гащички, навсякъде е отворено. Апартаментът ни целият е южен и ако не отворя става ад, а нямаме климатик.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 079
От самото начало гледам да не го изнежвам, не го държа на течение, разбира се, но го гледаме на температура, на която и на нас  ни е комфортно и ПОНОСИМО за живеене.  Peace

# 34
  • Мнения: 1 426
Ами аз знам,че трябва да бъде около 25 градуса температурата! newsm78
Много ще съм ти благодарна, ако ми кажеш как да му я осигуря тази температура сега, когато навън е около 40. Че и на мене ми е малко свръхтопличко...

# 35
  • Мнения: 4 668
Ами аз знам,че трябва да бъде около 25 градуса температурата! newsm78
Много ще съм ти благодарна, ако ми кажеш как да му я осигуря тази температура сега, когато навън е около 40. Че и на мене ми е малко свръхтопличко...


Има варианти . Най - лесно и евтино е с вентилатор примерно . За климатик е ясно - няма да коментирам повече .

# 36
  • Мнения: 4 111
Ами аз знам,че трябва да бъде около 25 градуса температурата! newsm78
Много ще съм ти благодарна, ако ми кажеш как да му я осигуря тази температура сега, когато навън е около 40. Че и на мене ми е малко свръхтопличко...





Има варианти . Най - лесно и евтино е с вентилатор примерно . За климатик е ясно - няма да коментирам повече .


Вентилатор да охлажда? С 15 градуса?  Stop

# 37
  • Мнения: 4 668
Не , но прави доста по поносим въздухът в помещението ... и ако няма друг вариант е по - добре от нищо .

# 38
  • Мнения: 521
По вероятно е да го прегреят на тази температура отколкото да отворят прозореца  #Crazy

# 39
  • Мнения: 674
 На 24-25 - толкова е в жегите вътре. Иначе е 21-22. И непрекъснато е отворен прозореца.
 На 30-35 градуса детето сигурно ще е вир-вода по цял ден.

# 40
  • Мнения: 508
Зимата седи на 21-22 градуса. Спи на 19. Сега в стаята е 29 градуса, нощно време пада до 25. Нямаме климатик. По повод затворените прозорци. Затварям прозорците в къща в 10 часа и ги отварям в 20.00 часа. През останалото време пускам вентилатори. Така се изолирам от горещината навън. Спим на отворени прозорци и врата.

# 41
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами... Нямаме климатик. Прозореца е постоянно отворен, завесите - спуснати (слънцето огрява иначе през прозореца) и температурата, уви, пак гони 30 градуса... Че и повече по някога... горещо му е на бебчо, ама какво да направя. Хм, понякога му вея с ветрило. Други средства за охлаждане нямам...

# 42
  • София
  • Мнения: 1 877
В момента в сауна Sick.

# 43
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ние се гледаме на климатик в големите жеги. Температурата в нас е около 27 градуса и на бебко му е добре.

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Около 25 градуса и климатика духа яко,иначе не се издържа в тази жега

Общи условия

Активация на акаунт