Софийски кърмачески срещи! Събота 29 март в 11ч. зад НДК

  • 7 735
  • 204
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 242
еееех   Tired

# 16
  • Мнения: 3 760
Аз съм за обичайното място...Когато кажете.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 493
   Коя е кърмаческата алейка? Тази между паметника и Патриарх Евтимий ли?
Ако тръгнеш по дясната главна алея се пада втората в дясно (перпендикулярна на главната алея и Витошка)

# 18
  • Мнения: 1 225
И аз бих дошла.
Ще ми е приятно да се запозная с вас.
Записвам се да следя темата.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 493
Леле май-ската група голяма сила Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 718
И аз искам да дойда  Simple Smile Най подмолно ще предложа Заимов, приятно паркче е и има оградено място за по големите, както и бира за още по големите  Wink
Но където и да са срещите, ще се постарая да дойда.

# 21
  • Мнения: 1 896
Айде уговаряйте се, че да ви пратя малко бремелинки-септемврийки да им направите по някоя демонстрация.

# 22
  • Мнения: 2 614
Какво решихме - събота или неделя?
и къде?

# 23
  • София
  • Мнения: 12 233
     Аз съм за събота сутринта, където кажете стига да е прохладно  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 1 775
Запис. Нямам идея, дали ще мога да дойда, а така искаам. Нещо сме болни и двамата с бебо и май ще пропуснем този път, но другия...

# 25
  • Мнения: 3 034
запис и от мен. идва ми се, но ще видя как ще сме с организацията.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 190
     Аз съм за събота сутринта, където кажете стига да е прохладно  Simple Smile
предлагам 09ч. за да е приемливо горещо прибирането.
Предлагам да е отработената кърмаческа алейка, макар че за мен е по-добре да има нещо за беснеене за баткото.
Ако е зад НДК на новия детски кът ще мога да го пусна в "джунглата"- хем да се изтощава от катерене, хем да мога да говоря с вас спокойно... и е доста по-чисто
 Имам молба, който използва слинг да го донесе, за да мога на живо да се обуча...

# 27
  • Мнения: 1 924
Аз сигурно ще дойда със слинг, във всеки случай.Количката ми е много голяма, а и малкият не си пада по нея Mr. GreenАко искаш , мога да донеса и още един, за да пробваш с твоето бебе Laughing

9 ч е идеално време,наистина.

# 28
  • Мнения: 1 225
В събота, в 9 е добре.
А къде?

# 29
  • София
  • Мнения: 12 233
  Ок девет часа. Ако иската наистина където казвате зад НДК. Незнам къде е точно но ще го намеря.

Общи условия

Активация на акаунт