ПЛЕВЕН в средата на юли

  • 12 530
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 285
Аз също мисля,че може да не разрешат. Роси от ДБМ още преди да отида ме предупреди да не се опитвам да правя снимки,но пък тук може и да ни разрешат,не се знае. Особено ако обясним за какво ни трябват. Директорката ми изглежда много разбран човек.
Гретхен, и аз съм абсолютно "ЗА" да заведем и нашите деца , за да се запознаят с тези дечица и да ги приемат като равни,но и да разберат,че е хубаво да са милосърдни,защото на този свят има и много нещастни хора,които се нуждаят от подкрепа. Но наистина не знам кога е точния момент,макар да има майки,които от малки водят децата навсякъде с тях.
Сиси,ако не сега може да доидеш с нас по-нататък. Вярвам,че няма да спрем да помагаме с каквото можем на дечицата,та дори и само с внимание.

# 271
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Zdrawejte i ot men.Neshto mi se gubi kirilicata.Niamah komp dosta wreme.Da wi se pohvalia pochnah rabota.W apteka Seiba sreshtu Tamisa.Veche izkarah edna sedmica i za sega sum dowolna.Malkia hodi na iasla,no dva dena beshe se razkashlial iako i se sedia wkushti.
Valence,seloto mi e Ribarica i triabva da ti kaja,che mnogo shte vi haresa.Tazi stancia,v koiato shte budete e hubavo.Priatno izkarvane vi jelaia.Nie s Mario sushto otiwame utre za pochivnite dni.E za sega tova ot men.Leka vi nosht.

# 272
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен.Чета редовно, но нямам време да пиша.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Гретхен.Желая и здраве и лесно раждане на здраво красиво бебенце  baby_neutral .
Чудех се дали да споделя нещо, накрая реших да пиша. Не можах да се въздържа. Моя приятелка работеше до скоро в бебешкия магазин зад "Централ". Сигурно много мами са пазарували от нея. Та преди да напусне, една жена отишла при нея и и казала, че работи в Дома. Искала да и смени пюрета на Ганчев, получени от дарения с пюрета на Хип, защото нейното внуче ядяло само от тях.Приятелката ми естествено се възмутила и не и дала нищо. Все пак трябва да помислим как може да се упражни някакъв контрол върху тези дарения. Може и да има някакъв начин да следим нещата отблизо.
Аз ще се включа в следващата акция с пари или пампарси, защото не бих издържала на гледката, която ми описвате. Преди 15 години завърших училище за мед.сестри. Като УПК. Никога няма да забравя деня, в който ни заведоха там, на стаж. След срещата с тези деца бях в депресия около месец. Мисля, че това ме убеди, че работата на здравен работник не е за мен и я смених.
Днес питах на няколко места за такива памперси, за които говори Джина. Поне като са евтини, едва ли лелите ще ги вземат за техните внучета. Продавачът от бебешкия магазин в гаража зад "Астория" каза , че е продавал преди такива, но били ужасни. Намирали в тях фасове от цигари и болтчета. Каза, че вече не ги предлагал, защото щели да го бият клиенти.
Друг познат обеща, че другата седмица ще опита да ми достави евтини памперси, които не са лошо качество. Така, че след около 10 дни ще имам резултат. Разчитам на него, сериозен е. той ми намери столчето за кола, което търсих повече от един месец по всички борси.
Утре вечер заминаваме на море за седмица, така че няма да мога да чета форума. Като се върнем веднага ще разпитам за памперсите.

# 273
  • Мнения: 5 285
Ася,повечето от нас знаят за такива случаи. Аз също имам позната в Дома,която казва,че нещата се пробират и леличките взимат много неща от даренията. И аз се чудех дали да не го кажа на директорката,просто не знам дали е наясно. Сигурно Sad Но ако поне тя е чистосърдечна може би не е голям контрола,защото и без това трудно се намира персонал за там и ако стегнат положението може да се лишат от много от леличките. Не знам как трябва да се постъпи. Аз също се надявам като са по-лошо качество памперсите да не ги взимат и евнтуално ако ходим по-често и правим дарения да изискваме  те да се ползват от децата. Може би трябва понякога да ходим и без предупреждение , за да видим дали децата са с памперси и облечени. Сега си мислех дали да не спретнем по няколко комплектчета дрешки поне за бебетата и да им направим персонални дарения,за да са знае кое за кого е и да може да се следи дали бебетата са облечени с тези дрешки. Не знам дали ще свърши работа.
А за почивката ви желая приятно изкарване и времето да е с вас,както и с нас,защото и ние пътуваме в събота или неделя  car003  grinning039

# 274
  • Плевен
  • Мнения: 239
Аз с дрехи няма да мога да се включа,защото ги дадох на една жена,която осинови момченце от въпросния дом. Няма да ви разправям какви мъки бяха докато и дадат българче. Евентуално с памперси и пари.
Мама Ася, весело изкарване на морето.
Аз заминавам в Горна Оряховица да оставя Люси при майка ми, че другата седмица потегляме за Гърция. От сега ми е ревливо,че го оставям и той все ми потаря да не си тръгвам от Горна Sad.Усеща детето,че ще го оставям. Макар,че майка много добре го гледа и го занимава много.
Айде лек ви ден. Hug

# 275
  • Мнения: 5 026
Привет и от мен! Преглеждам набързо и се стягаме за излизане  Grinning
Никога няма да спра да се чудя на едни комшии в съседния блок, не ги познавам. Преди, като живеех тук, почваха с два чалга от 8ч  Shocked Ей и сега подължава същата дивотия  Rolling Eyes

# 276
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 892
Ама тези лелички срам нямат. Тази работа изисква повече от сменяне на памперси и хранене. Трябва отношение. Трябва и съвест. Това са изоставени душички, за които трябва повече грижи, внимание и състрадание.

# 277
Здравейте. Казвам се Гергана. На 32 години съм. Имам дъщеря Дора, тя е на 5 год. Надявам се да ме приемете при вас.

Добавете ме в списъка на главната страница. Дора е родена на 05.09.2002 год. Живеем на бул."Русе". Аз съм родена на 12.12.1974 год.

Четох за акциите, които провеждате в "Дом майка и дете". Следващия път ще се включа с памперси. Останали са от дъщеря ми. Ще проверя й за дрешки, които мога да отделя.

# 278
  • Мнения: 5 285
Добре дошла,Гери Simple Smile
Първа аз ще те посрещна макар и аз да съм отскоро и да не познавам много от майките лично,но мисля,че ще намериш приятели тук Simple Smile
Къде на бул. "Русе" живеете? Аз съм работила в един хранителен магазин срещу Ортопедията,но пък той булеварда е доста дълъг.

# 279
  • Мнения: 15
Да се похваля - за първи пъти си купих "златни" маратонки и джапанки, тениски с "блестящи камъчета". Нещо ме избива на тинейджърска вълна. Как ли ще се чувствам без токчета и без костюми ...  За първи път ще сменя стила. Не мога да се позная    Laughing    Явно почвам да остарявам, щом се правя на тинейджър  Rolling Eyes

# 280
  • Мнения: 801
минавам само да ви кажа здравейте...кога ли ще намеря време да изчета темата...Радост е станала фурия......

# 281
  • Мнения: 5 026
минавам само да ви кажа здравейте...кога ли ще намеря време да изчета темата...Радост е станала фурия......
Привет! Що все не те засичам по улицити  Thinking
 Здрасти и на Гери  Hug Вписвам те  Peace

# 282
  • Мнения: 1 951
минавам само да ви кажа здравейте...кога ли ще намеря време да изчета темата...Радост е станала фурия......

Баш ми е драго, да ви "видя"  отново тук Laughing
Добре завърнали се, и дано се видим на живо в най-скоро време.

# 283
  • София
  • Мнения: 9 872

Добре завърнали се, и дано се видим на живо в най-скоро време.
Мдаа,по  този повод предлагам нова форумска среща,може да е отново в Къщата Laughing.Хайде,момичета,ако се навиете аз ще се заема с резервирането на места!

# 284
  • Мнения: 5 026
Мдаа,по  този повод предлагам нова форумска среща,може да е отново в Къщата Laughing.Хайде,момичета,ако се навиете аз ще се заема с резервирането на места!
Peace  Peace  Peace  ЗА!

Общи условия

Активация на акаунт